ملکه میزبان برای شاهزاده خانم شارلوت ترک سلطنتی طرفداران احساساتی.

به نظر می رسد ملکه الیزابت دوم برنامه ریزی شده است شایان ستایش برای شاهزاده خانم شارلوت جشن تولد او به عنوان قادر به حضور در آن فرد با توجه به شرایط کنونی جهان.

با توجه به گزارش منتشر شده توسط خورشید ملکه در حال حاضر ساخته شده است گام های بلندی در تلاش است به شاهزاده خانم روز بیشتر ویژه.

در میان این بحران رو به رشد آن شده است نشان داد که جوان royals صرف بخش زیادی از وقت خود را غرقه در “حرف ویدئوها” با ملکه و شوهرش پرنس فیلیپ.

حتی با وضعیت فعلی شمعی جهان سلطنتی کارشناسان پیش بینی شاهزاده خانم شارلوت است که واقعا دیدنی و جذاب روز برنامه ریزی شده است.

سلطنتی متخصص آنجلا Mollard صحبت ROYALS , پادکست, بحث در مورد شاهزاده لویی و شاهزاده خانم شارلوت تولد “بدیهی است که آنها قادر نخواهد بود به بیش از. دانستن کیت او را یک کل برنامه از نوع همه چیز برای انجام—به یاد داشته باشید پدر و مادر او اجرای یک حزب برنامه ریزی شرکت.”

“من تصور کارول میدلتون چرا که او را نمی توانید ببینید, کودکان, کردم تمام این چیزها طبقه بندی شده اند” Mollard اضافه شده است. “البته آنها هنوز هم مقدار زیادی از کارکنان به کیک تولد و کمک به ساخت, پارتی poppers. من فکر نمی کنم فقیر کمبریج کودکان انجام خواهد شد بدون.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله