که آخرین طولانی نیست. The Real Housewives of Atlanta فصل 12 مراسم آغاز خوش اما پنجه آمد در نهایت.

در آمریکا هفتگی‘s تریلر های منحصر به فرد از سه بخش مراسم آغاز می شود که پنج شنبه, مارس 10, زنان و اندی کوهن بیا با هم از طریق چت تصویری به تکرار مکررات درام از فصل. “من اینجا هستم — افسانه و آماده برای كشتن” NeNe گربه وحشی, tattooed می گوید خوراکی انگشتان دست خود را. “به آن.”

Kenya Moore لگد کردن فریاد او به عنوان سوال یکی از castmates در حالی که دیگران را در شوک است. “هنگامی که شما تا به حال یک مرد در این نمایش به غیر از یکی از شما و NeNe بودند f–شاه در همان زمان ؟” او می پرسد.

Real Housewives of Atlanta Season 12 Reunion Cast
(L-R) Porsha ویلیامز کندی Burruss تاکر, Kenya Moore, NeNe گربه وحشی, tattooed اوا Marcille و Cynthia Bailey از ‘The Real Housewives of Atlanta.’ تامی گارسیا/براوو

Porsha ویلیامز پس از آن شروع می شود در در اوا Marcille. “اول از همه من هرگز شما را ببخشد و همیشه در صحبت کردن در کودک من” او فریاد می زند قبل از تکیه کردن به دوربین. “آیا شما می بینید من ؟ آیا شما شنیدن آنچه من گفت؟”

اوا, 35, تلاش می کند به انکار او اتهام, پاسخ,, “من هرگز در صحبت با فرزند شما.” اما Porsha, 38, آتش سوزی برگشت: “بله, f–k شما بود.”

در نهایت کندی Burruss ضربه شلاق در NeNe, 52. “من را در خود جا داده motherf–king, مغز, سگ ماده,” او می گوید. “و میخوای نگه داشتن شناخت من است.”

این Glee آلوم واکنش نشان می دهد با فریاد “خداحافظ” و خاموش کردن ویدئو های خود را. زنان بپرسید که چه اتفاقی افتاده و شکایت دارند که آنها را نمی بینم دیگر.

مجازی reunion خواهد شد در سه بخش است. کوهن 51, به عنوان میزبان بانوان پوشش بزرگترین لحظات از فصل.

Real Housewives of Atlanta Season 12 Reunion Cast Andy Cohen
براوو

قسمت 1 در یکشنبه, مه 10, آدرس کنیا وضعیت ارتباط با مارک دالی سیتی, NeNe عذرخواهی تور و کنیا وفاداری به Porsha. علاوه بر این Marlo همپتون و تانیا سام ملحق خواهد شد به بحث در مورد خود, درام, پر, سفر به یونان است.

قسمت 2 پخش سهشنبه, مارس 17 را ببینید اوا های عاطفی او سفر را با Porsha و اوا تبادل barbs و کنیا و Porsha توضیح که در آن دوستی خود را اشتباه رفت. NeNe همچنین “می رود از دست رفته.”

قسمت 3 در سهشنبه, مارس 24 را نشان می دهد Cynthia Bailey و کنیا بررسی دوستی خود زنان جزئیات کوکی بانوی حادثه و Yovanna Momplaisir تلاش برای پاک کردن نام خود را.

The Real Housewives of Atlanta مراسم پخش در Bravo سهشنبه, مارس 10 در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de