RHOBH’s Denise Richards Unveils CB Me Beauty Skincare Line
دنیس ریچاردز. حسن نیت ارائه میدهد از CBMe زیبایی

به دنبال اتخاذ یک پوست جدید رژیم در حالی که quarantining در خانه ؟ خوب زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز’ دنیس ریچاردز ممکن است چین و چروک-مبارزه با راه حل شما بوده ام به انتظار. در جمعه, مه 1 49 ساله بازیگر پرده برداری از یک نام تجاری جدید محصولات مراقبت از پوست خط به نام CBme زیبایی.

CBme پرده برداری از آن Instagram صفحه با به اشتراک گذاشتن یک عکس از ریچاردز در وان نما با یکی از این محصولات جدید است. در همراه زیرنویس با نام تجاری نوشت: “معرفی همه جدید CBme زیبایی – محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری با بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده برای کمک به شما در بهبود محصولات مراقبت از پوست خود را معمول است.”

واقعیت استار با همکاری بین المللی و توسعه محصول شرکت نام Canavation محصول گروه برای ایجاد خط جدید است که حاوی پوست-محبت مواد طبیعی مانند روغن شاهدانه و اختراع پپتیدهای.

“من خوشحال هستم با CBme خط است که ما ایجاد کرده اند گفت:” مادر سه در یک بیانیه است. “این فوق العاده محصولات و چیزی که من بیشتر هیجان انگیز است که در یک محدوده طرح به معرفی محصولات جدید است که خواهد شد به طور مداوم بهتر و بهتر.”

تا کنون مجموعه ای از شش ضروری ضد پیری محصولات مراقبت از پوست است که طیف وسیعی از $25-$60. وجود دارد یک پاک کننده کرم روز, کرم دور چشم, شبانه رتینول سرم و گردن و قفسه سینه و درمان ارضا روی صورت, کرم های ضد آفتاب.

RHOBH’s Denise Richards Unveils CB Me Beauty Skincare Line
شبانه Tri-رتینول سرم شوینده و پاک کننده و ملانین کرم های ضد آفتاب از CBme زیبایی.

با توجه به نام تجاری وب سایت ریچاردز’ مورد علاقه محصول در خط کرم روغن مرطوب کننده (30 دلار). آن را بسیار سبک وزن کرم روز حاوی مواد تشکیل دهنده با boatload از مزایای است که پتانسیل برای روشن کردن لکه های تیره را کاهش خطوط ریز و چین و چروک آبرسان و تسکین.

اگر شما هیجان زده برای تست کردن این رژیم با نام تجاری ارائه دو ارزش مجموعه. یکی شامل چهار خط محصولات (کرم های ضد آفتاب, پاک کننده سرم شب ترمیم کننده و کرم دور چشم) برای $100 و دیگری شامل سه (پاک کننده کرم های ضد آفتاب و شبانه رتینول) برای $90.

ظاهرا این خط بوده است در این نسخهها کار میکند در حالی که برای در حال حاضر و با توجه به بیانیه ای از نام تجاری “ریچاردز نقش فعال در توسعه خط.” او شخصا سعی و آزمایش فرمولاسیون “تا زمانی که او بود [به طور کامل] راضی است.”

این برند همچنین گفت: ما که خط “به زودی از ویژگی های CBD و دیگر نادر کانابینوئیدهای” — که به احتمال زیاد به همین دلیل آن را به نام “CBme.”

CBme در حال حاضر در دسترس آنلاین در نام تجاری وب سایت.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de