راجر سنگ.

تصویر از طریق Netflix

  • راجر سنگ و یک دوست دیرین و پیشین بالا مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرار یک شبکه وسیع از جعلی Facebook حساب شروع و در سال 2016 با توجه به تازگی unsealed FBI حکم جستجو.
  • جستجو در حکم منتشر شده در پاسخ به یک مشترک درخواست از پنج رسانه های خبری همچنین نشان می دهد که سنگ ابلاغ با ویکی لیکس جولیان آسانژ به عنوان اوایل به عنوان سال 2017.
  • یک منبع شناخته شده به عنوان سنگ “دست راست” گفت: اف بی آی که سنگ استفاده می شود جعلی Facebook حساب به گردش ویکی لیکس داستان و بعد به دفاع از خود در برابر اتهامات عنوان شده علیه روسیه تبانی.
  • سنگ محکوم شد به 40 ماه زندان برای دروغ گفتن به کنگره و شاهد ارعاب اما هرگز به اتهام کمک به روسیه در تلاش خود را برای تاثیر گذاری در انتخابات 2016.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

راجر سنگ خریداری صدها جعلی Facebook pages در سال 2016 که او با استفاده از به گردش اخبار مقالات که آسیب رقبای سیاسی خود و بعد به دفاع از خود در برابر اتهامات عنوان شده علیه روسیه تبانی با توجه به تازگی unsealed FBI پرونده.

FBI unsealed بیش از 30 حکم جستجو به سنگ’ s ارتباطات این هفته در پاسخ به یک مشترک درخواست از New York Times, CNN, آسوشیتد پرس, واشنگتن پست, و سیاسی. سنگ بود تحت بررسی به عنوان بخشی از یک فدرال پروب به تلاش روسیه برای نفوذ در انتخابات 2016.

سنگ و یک دوست دیرین و پیشین بالا مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز پیدا نشد به جرم تبانی با روسیه بود اما محکوم به 40 ماه زندان برای دروغ گفتن به کنگره و شاهد ارعاب در طول پروب. او اخیرا گفته او “دعا” است که تهمت را عفو او را قبل از او شروع می شود در خدمت حکم زندان خود است.

با توجه به سوابق اف بی آی یک منبع که توصیف خود را به عنوان یک سابق “مرد دست راست” به سنگ گفت: اجرای قانون که در سال 2016 سنگ به او گفت برای خرید صدها جعلی Facebook accounts, از جمله هر دو جدید و حساب های موجود با دستورالعمل ها را به آنها به نظر می رسد مانند حساب های واقعی.

در سال است که به دنبال, حساب خرید ده ها تن از تبلیغات در Facebook به ترویج داستان از جمله ویکی لیکس’ انتشار ایمیل های به سرقت رفته از هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی مدیر جان پودستا. بعد به عنوان سنگ خود را تبدیل به یک تمرکز فدرال روسیه پروب جعلی Facebook حساب خرید تبلیغات از سنگ.

آگهی های خریداری شده توسط Facebook pages تا به حال عناوینی از جمله “سنگ Rebuts مسئول روسی تبانی” و “من نه در ارتباط با روس ها…” با توجه به گزیده ای منتشر شده در FBI حکم.

سنگ را بلافاصله پاسخ دادن به کسب و کار خودی درخواست برای نظر. او در بیانیه ای گفت به سیاسی که unsealed FBI حکم “اثبات هیچ جرم است.”

“من هیچ بیم و هراس در مورد آزادی خود را به عنوان آنها تایید هیچ فعالیت غیر قانونی و قطعا هیچ روسی تبانی توسط من در طول سال 2016 انتخابات. وجود دارد در این روز هیچ مدرکی وجود ندارد که من تا به حال یا می دانستند در مورد منبع یا محتوای ویکی لیکس افشا قبل از انتشار عمومی” سنگ در بیانیه ای گفت:.

سنگ استفاده از Facebook صفحات نقض رسانه های اجتماعی را در برابر سیاست هماهنگ اصیل رفتار است. یک Facebook سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله