توسط گابریل Tétrault-Farber

مسکو (ایسنا) – نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin گفت: رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز پنجشنبه که او تشخیص داده شده بود با کروناویروس جدید و به طور موقت کناره گیری خود را بهبود بخشد.

Mishustin, 54, پیشنهاد که معاون اول نخست وزیر آندره Belousov به عنوان اقدام نخست وزیر در غیاب او.

پوتین که گوش دادن در یک کنفرانس ويديو کنفرانس آهی کشید زمانی که او شنیده اخبار, آرزو Mishustin بازیابی سریع و گفت: موافقت با پیشنهاد جایگزینی.

Mishustin شده است که یکی از اصلی هماهنگ کننده روسیه در واکنش به کروناویروس جدید, اولین مقام عالی رتبه روسی رسمی به عموم می گویند که این ویروس. او را شکست اخبار ساعت پس از تعداد موارد تایید شده از این ویروس در روسیه رسید گذشته 100,000 خوانده شده را علامت.

“من پیدا کرده اند که coronavirus آزمون من انجام داده بود بازگشت و با یک نتیجه مثبت” گفت: Mishustin که منصوب شد پوتین در ماه ژانویه است. “من نیاز به خود منزوی و به دنبال پزشکان دستورالعمل. این لازم است برای ایمنی از همکاران من.”

Mishustin گفت او باقی خواهد ماند در تماس با اعضای دولت و پوتین تلفنی و ویدئو کنفرانس با وجود وضعیت خود را.

“چه اتفاق می افتد به شما اتفاق می افتد به هر کسی” پوتین پاسخ داد: ماده-از-factly. “هنگامی که شما در رسیدن به بیمارستان با من تماس بگیرید. من منتظر تماس شما.”

پخش این دیدار نشان داد که مردان در تقسیم صفحه نمایش به طول انجامید کمتر از چهار دقیقه است.

Mishustin را صرف خود انزوا دوره در یک بیمارستان تحت نظارت پزشکان خود را سخنگوی بوریس Belyakov گفت: بدون افشای محل دقیق که در آن نخست وزیر درمان خواهد بود.

Belyakov اضافه شده است که تمام کسانی که تا به حال شده است در تماس با Mishustin را به خود انزوا و تست شده برای ویروس.

روسیه در سراسر کشور شمارش از تایید coronavirus موارد رسید گذشته 100,000 علامت در اوایل روز پنج شنبه پس از یک رکورد روزانه افزایش عفونت های جدید.

روسیه این هفته پیشی گرفت و چین و ایران در تعداد موارد تایید شده ناشی از جهانی همه گیر.

روسیه تا کنون گزارش 1,073 coronavirus و میر مربوط به یک رقم بسیار پایین تر از بسیاری از سخت ترین-آمار کشور ،

پوتین هشدار داده است اوج شیوع هنوز به آمده و مقامات گفته اند که می تواند وجود داشته باشد یک جدید سنبله در موارد اگر جمعیت flouts مستند اقدامات در طول تعطیلات عمومی در اوایل ممکن است.

بزرگترین کشور توسط خاک روسیه شده است و این مستند پس از پوتین اعلام کرد که بسته شدن بسیاری از فضاهای عمومی در اواخر ماه مارس به محدود کردن دامنه برای این ویروس به گسترش است.

پوتین و دولت شده اند برگزاری جلسات از راه دور برای جلوگیری از تماس.

(گزارش اضافی توسط Darya Korsunskaya و آنتون Zverev; ویرایش توسط اندرو Osborn و اندرو آسمان)

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقاله