آن را داشتن. Ryan Seacrest کردم صادقانه در مورد یو پی اس و فراز زندگی با دختر Shayna تیلور در حالی که جشن یک ارتباط نقطه عطف از انواع.

“من فقط می خواهم بگویم خوشحال سومین سالگرد به Shayna” این cohost, 45, گفت: در طول چهار شنبه, آوریل 1 قسمت از زندگی کلی و رایان. “ما این بار سوم با هم. بنابراین ما بدست هم شکسته بدست هم شکسته است. این شماره 3 از با هم بودن. بنابراین ما در حال جشن و همچنین.”

روز مشخص شده Seacrest واقعی سه سال پس از پیوستن به این بحث نشان می دهد. اتفاقا cohost Kelly Ripa و همسرش, علامت گذاری consuelos,همچنین جشن سالگرد عروسی خود را در روز جمعه 24 سال پس از بستن گره.

Ryan Seacrest Celebrates 3rd Anniversary With Shayna Taylor
Ryan Seacrest و Shayna تیلور حضور در هشتمین سالانه New York City Ballet Fall مد جشن و سرور در سپتامبر 26, 2019 در شهر نیویورک است. Kristina Bumphrey/StarPix/شاتر

“اما خود را در رابطه سالگرد — مارس 1,” این امید و ایمان آلوم 49 روشن.

Seacrest سپس اذعان کرد که “این هشت سال اجرا شود اما ما سوم اجرا با هم” با اشاره به او و تیلور 28, “جشن هر امتحان کنید.”

Ripa افزود: “شما می دانید, سومین بار در یک جذابیت!” که بت آمریکایی میزبان جواب داد: “گوش دادن هیچ چیز را کامل است. شما فقط سعی در نگه داشتن تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

Seacrest نمی تواند اجازه دهید این موضوع بروید ، او بعدها به شوخی در مورد بالا و پایین با تیلور. “شما می دانید که هنگامی که ما درایو توسط یک پارک تفریحی من همیشه در coaster غلتکی و رفتن ‘نگاه ما وجود دارد,” او پکتیا میباشد. “این همه قطعا وارونه حلقه. این هیچ تندر کوه. آن را قطعا ذهن خم کن.”

رادیو میزبان و مدل شد اولین مرتبط در مارس 2013. آنها تقسیم در دسامبر 2014 تنها به اتحاد دوباره در سال 2016. ما هفتگی تایید کرد در ماه فوریه 2019 که این دو تا به حال نام آن واریز شده دوباره. او اشاره کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که آنها در زمانی که او اعتراف کرد که او دعوت شده بود به خانواده اش شام شکرگزاری.

Seacrest باز کرد تا به ما در ماه دسامبر 2019 در مورد نگه داشتن چیزهایی که عاشقانه در شب سال نو. “Shayna با من باشد پس او را [در توان من بوسه]” او بوده در آن زمان.

Ryan Seacrest Celebrates 3rd Anniversary With Shayna Taylor
Ryan Seacrest و Shayna تیلور حسن نیت ارائه میدهد از Ryan Seacrest/Instagram

Ripa برای یک ریشه برای زن و شوهر به ازدواج. “شما همانی هستید که می گوید فقط فرار کردن با معشوق فرار کردن با معشوق!” Seacrest ذکر شده در طول یک ماه اکتبر 2019 قسمت از خود نشان دهد.

سابق اپرا صابون ستاره پاسخ داد: “بله فرار کردن با معشوق به دلیل آن بسیار آسان است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de