نماینده Hakeem Jeffries رئیس خانه دموکراتیک و پارلمانی گفت: چهارشنبه جنسی-حمله اتهام علیه جو بایدن باید “مورد بررسی جدی” و بایدن به احتمال زیاد باید برای رسیدگی به این ادعا به طور مستقیم.

“آن را باید جدی گرفته شود چرا که این یک اتهام جدی مطرح شده توسط جدی فردی و نیاز به بررسی جدی است. ما احتمالا رو به شنیدن از او [از یمن] در برخی از نقطه به طور مستقیم” Jeffries گفت: در WNYC که در مورد خواسته تارا Reade ادعا می کنند که بایدن sexually assaulted او هنگامی که او کار کرده و او را به عنوان یک سنا کارمند. “من واقعا در یک موقعیت برای گفتن آنچه که مناسب مکانیسم اگر چه این باید جدی گرفته شود.”

Reade مدعی است که در سال 1993 زمانی که او در مجلس سنا کارکنان دستیار بایدن او گفته شد توسط یک کارمند را بایدن یک کیسه duffel در یک ساختمان مجلس سنا و هنگامی که او را ملاقات کرد با او دوخته خود را در برابر یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان خود را در حالی که به زور او را بوسه. در اوایل ماه آوریل سال گذشته قبل از او اعلام کرد اجرا خود را برای حزب دموکرات نامزدی Reade ادعا همراه با چند تن دیگر که بایدن را لمس کرده بود و او را نامناسب.

چند دیگر بالا دموکرات ها ایستاده اند توسط presumptive دموکرات به عنوان نامزد او را رد اتهامات از جمله مجلس نانسی پلوسی سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز که در نظر گرفته شده است یکی از مدعی به بایدن را در حال اجرا همسر.

“او را وقف زندگی خود برای حمایت از زنان و او را به شدت رد این اتهام,” Gillibrand گفت.

“من راضی هستم با او چگونه است پاسخ داد. من او را می دانم. من افتخار می کنم به تایید او روز دوشنبه” پلوسی گفت.

“من می دانم که جو بایدن و من فکر می کنم او را از گفتن حقیقت و این اتفاق رخ نداد” آبرامز گفت: در طول سی ان ان ،

بایدن بنا به گزارش ها به نظر می رسد در MSNBC را صبح جو و رسیدگی به اتهامات در روز جمعه.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • عکس نشان می دهد که جو هانتر بایدن گلف با نفت اوکراین Exec 2014
  • بایدن کمپین مطالبات شبکه های تلویزیونی جلوگیری از دادن جولیانی زمان
  • نیویورک تایمز ویرایشگر می گوید بایدن جنسی-حمله مقاله ویرایش شد پس از مبارزات انتخاباتی خود گله و شکایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله