رئیس جمهور تهمت روز پنجشنبه گفت که او تا به حال دیده شواهد ثابت کند که این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال گسترش از یک آزمایشگاه در ووهان چین اما او کاهش یافته است به جزئیات آنچه که شواهد بود.

“من اجازه داد تا به شما بگویم که او گفت:” در کاخ سفید در کنفرانس خبری که در آن او بارها و بارها متهم به دولت چین از غفلت در پاسخ به این ویروس در حالی که ترک باز امکان آن را عمدا گسترش یافته است.

صحبت با خبرنگاران پس از یک رویداد در نظر گرفته شده برای برجسته کردن تلاشهای دولت برای حفاظت از ساکنان خانه سالمندان از COVID-19 تهمت خواسته شده بود در مورد یک بیانیه منتشر شده روز شنبه توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی اظهار داشت که ایالات متحده بر این باور coronavirus بود “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید نا آشنا با پیدا کردن و فشرده خبرنگار برای نام رسمی پشت بیانیه ای بود که فقط به دفتر مدیر اطلاعات ملی.”

خبرنگار پرسید: رئیس جمهور اگر او تا به حال شخصا دیده می شود شواهدی وجود دارد که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان موسسه ویروس شناسی.

“بله, من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

فشرده بعد از آن در شواهد خاص است که به او اعتماد به نفس است که این ویروس تا به حال آمده از یک آزمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.”

اخبار یاهو برای اولین بار بود که به گزارش مقامات اطلاعاتی ایالات متحده بررسی شد که آیا این ویروس ممکن است فرار کرده اند از یک مرکز تحقیقاتی در ووهان به جای پخش از زندگی حیوانات در بازار بود که نظریه غالب در ابتدا از بیماری همه گیر. که متناقض است با روز پنج شنبه در این جامعه اطلاعاتی پیدا کردن که آن را “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.” ویروس شناسی آزمایشگاه به طور معمول کار بر روی به طور طبیعی عوامل بیماری زا.

تهمت استفاده پنجشنبه در کنفرانس خبری به سطح یک سری از حملات در برابر چین از جمله این پیشنهاد که دولت خود را “می تواند شامل” coronavirus اما “انتخاب کنند.”

“این چیزی است که می توانست موجود در محل اصلی و من فکر می کنم آن می تواند موجود بوده اند نسبتا به راحتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چین بسیار پیچیده کشور و آنها می تواند شامل آن است. آنها یا قادر و یا آنها را انتخاب و جهان به شدت رنج می برد.”

در این سوال که چرا دولت در پکن بود آهسته برای جلوگیری از شیوع این بیماری در حال حاضر تعیین شده COVID-19 پس از آن ظهور در اواخر ماه دسامبر تهمت شناور چند امکانات مختلف. پرسید: اگر به اعتقاد او چین خودداری اطلاعات در coronavirus بنابراین به عنوان برای صدمه زدن به شانس خود را از بودن رای تهمت گفت: او نمی خواست به “بازیگران هر پراکندگی [sic]” اما افزود که “چین می خواهم برای دیدن خواب آلود جو بایدن” انتخاب شد.

“خوب چین نمی خواهید برای دیدن من انتخاب می شوند و به همین دلیل است که ما در حال گرفتن میلیاردها و میلیاردها دلار بسیاری از میلیاردها دلار از یک ماه از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چین هرگز به کشور ما هر چیزی. چین هرگز به ما هیچ چیز نیست.”

فشرده در مورد اینکه آیا به اعتقاد او چین را عمدا اجازه دهید این ویروس گسترش تهمت و گفت: این یک احتمال است.

“آنها به خوبی می تواند آن را انجام داده اند و من فقط گفت: خوب یکی از دو چیز اتفاق افتاده است: آنها هم آن را انجام نمی, شما می دانید که آنها نمی تواند انجام آن از صلاحیت نظر و یا به آنها اجازه دهید آن گسترش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و شما می دانید من می گویند احتمالا آن را از کنترل خارج شد, اما شما می دانید وجود دارد یک مورد دیگر که چطور آنها را متوقف و همه هواپیما تمام ترافیک از رفتن به چین, اما آنها متوقف نمی هواپیماها و ترافیک از آمدن به ایالات متحده و از آمدن به تمام اروپا را دارد ؟ منظورم نگاهی به ایتالیا نگاه کنید چه اتفاقی افتاد به ایتالیا.”

در مورد اینکه آیا او برنامه ریزی شده به سعی کنید به نگه چین پاسخگو برای گسترش coronavirus تهمت کوتاه متوقف شد.

“من می خواهم برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت او بود در حال بررسی علت این بیماری همه گیر.

اما در همان زمان تهمت اشاره کرد و سرزنش در پکن دولت است.

“می تواند آنها را متوقف کرده اند و آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین است. “آنها بسیار درخشان ملت, علمی و در غیر این صورت. آن را سست بیایید می گویند و می تواند آنها را دربسته در محیط آن است. می تواند آنها را متوقف کرده اند اما آنها این کار را نکرد.”

پرسید: چه چیزی تغییر کرده بود در ارزیابی خود از چین و مجرمیت پس از او ستایش رئیس جمهور چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس در اوایل تهمت مرتبط با این بیماری همه گیر با معامله تجارت ایالات متحده امضا شده با چین در ماه ژانویه است.

“چه تغییر به شرح زیر است: ما یک معامله تجاری و همه بسیار خوشحال بود,” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “بنابراین ما به تازگی با امضای یک قرارداد تجاری با چین چند ماه پیش. چین خرید میلیاردها دلار ارزش ما, محصول, مزرعه ما محصول و دیگر محصولات تولید محصول و آن را به یک معامله بزرگ است. اما پس از آن ما متوجه یک ویروس و این قابل قبول نیست چه اتفاقی افتاده است. آن را از چین و این قابل قبول نیست چه اتفاقی افتاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده به زودی “پاسخ” چگونه ویروس نشات گرفته و “که زیادی تعیین می کند که چگونه من احساس می کنم در مورد چین است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • نور خورشید از بین می برد و ویروس به سرعت دولت. تست پیدا کنید

  • چگونه coronavirus می تواند تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری نتایج یک هفته یا بیشتر

  • مقامات اطلاعاتی وزن امکان coronavirus فرار از یک چینی آزمایشگاه

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت تعلیق: چه هدف ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net