واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شنبه که به تازگی منتشر شده FBI یادداشت تبرئه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین حتی اگر او التماس کرد گناه را به اتهام دروغ گفتن در مورد تماس با سفیر روسیه.

یادداشت داده اند تهمت و متحدان او مهمات جدید به استدلال می کنند که FBI ناعادلانه هدف او و دستیاران خود را در روسیه بررسی است. آگاهان مسایل حقوقی گفت: رئیس جمهور و مردم خود را در حال تحریف مطالب یادداشت که تمرکز بر روی یک 2017 در آن مصاحبه فلین ظاهرا دروغ به عوامل خود را در مورد تماس با سرگئی I. Kislyak روسیه سفیر ایالات متحده است.

“آنها عذاب او – پلیس کثیف عذاب ژنرال فلین” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز پنج شنبه در حالی که نشان می دهد او را عفو سابق خود aide اگر او قادر به برداشت خود گناه.

“اگر شما نگاه کنید در آن یادداشت از دیروز که کل exoneration,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

کمتر از یک ماه پس از مصرف در سال 2017 تهمت اخراج فلین به عنوان مشاور امنیت ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود گفت: سابق افسر نظامی به دروغ معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد مذاکرات خود با روس ها. در حال حاضر فلین خواسته است یک قاضی فدرال به او اجازه می دهد به عقب نشینی خود را تا سال 2017 گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی است. فلین ادعا می کند او وادار به ساخت که درخواست و که FBI قاب او را به عنوان بخشی از تلاش برای شرمسار مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر: مایکل فلین صدور حکم فرو می ریزد و در میان یک قاضی ‘نفرت’ بیش از سابق مشاور امنیت ملی را انجام

بیشتر: مایکل فلین خارج گناه, متهم دادستان اقدام در ایمان بد’

در حالی که به دنبال برداشت خود را از گناه Flynn مورد متوقف شده است در دادگاه فدرال برای بیش از دو سال به عنوان دفاع از خود تیم مدعی دولت توطئه به فریم او.

چهار صفحه از ایمیل ها و اسناد unsealed شنبه نشان می دهد مقامات FBI در حال آماده شدن برای یک مصاحبه با فلین در ژانویه 2017. اسناد و مدارک نشان می دهد محققان خانههای گلی خالی بیش از آنچه برای گفتن فلین و نحوه رسیدگی به تحقیقات مربوط به فلین ارتباطات با سفیر روسیه هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

“آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ ” با توجه به یک صفحه از یادداشت های دست نویس. “ما به طور منظم نشان می دهد شواهد با هدف گرفتن آنها به اعتراف خود تخلف است.”

این یادداشت ها همچنین نشان می دهد که محققان پیش بینی فلین را به دروغ به اف بی آی و mulled بیش از چگونه به پاسخ اگر او انجام داد.

“اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ و اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که” با توجه به یادداشت که با اشاره به قانون منع خصوصی شهروندان از متناظر با دولت های خارجی. “یا اگر او در ابتدا نهفته است و سپس ما او را (redacted) و او اذعان می کند آن سند برای DOJ و اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که چگونه برای رسیدگی به آن است.”

“اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH خواهد بود خشمگین” با توجه به این یادداشت با اشاره به کاخ سفید است.

در ایمیل دیگری سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه پرسید: اگر مسئولان باید توصیه فلین در ابتدای این مصاحبه که دروغ گفتن به FBI جرم است – و یا در صورتی که هشدار باید پس از فلین به اظهارات نادرست.

“آیا سیاست صحبت می کنند؟” صفحه خواسته شده در ایمیل های ارسال شده به سابق FBI agent پیتر Strzok و مقامات دیگر که اسامی آنان redacted.

دوم دسته ای از اسناد و مدارک unsealed پنج شنبه نشان می دهد که محققان آماده شد به بررسی فلین – کد نام Crossfire تیغ اما تصمیم به نگه داشتن پروب باز است.

اسناد به تاریخ Jan. 4, 2017, نشان می دهد که محققان را پیدا کنید “موهن” اطلاعات در فلین و کاوشگر “عملکرد نمی هر گونه اطلاعات است که در آن برای به دست آوردن بیشتر تحقیقی تلاش است.” ارتباطات میان محققان نشان می دهد که Strzok گفت: دیگر مقامات FBI که در همان روز به نزدیک Crossfire تیغ. Strzok گفته مقامات که اسامی آنان redacted که “7 طبقه” – با اشاره به FBI رهبری – درگیر است در این تصمیم به نگه داشتن این تحقیقات باز است.

وکلای سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe, Strzok و صفحه نظر نیست. جیمز بیکر سابق FBI مشاور عمومی نیز کاهش یافته است به نظر.

فلین دفاع تیم به رهبری محافظه کار وکیل و فاکس نیوز مفسر سیدنی پاول اعلام کرد بی گناهی متهم محققان از وادار کردن او به اعتراف به جرایمی که مرتکب نشده بوده و پنهان کردن شواهد که می ام و تبرئه او. یک قاضی فدرال را رد کرده است کسانی که ادعا می کند.

بیشتر: فدرال توصیه حبس تا شش ماه به صورت ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین

بیشتر: Barr منصوب خارج دادستان به بررسی پرونده جنایی علیه مایکل فلین

اسناد و مدارک منتشر شد به عنوان یک نتیجه از یک وزارت دادگستری بررسی پرونده جنایی علیه فلین. دادستان کل ویلیام بر شنود گذاشته جفری Jensen, رئیس دادستان فدرال در سنت لوئیس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 به نگاه به نگرانی های مطرح شده توسط فلین وکلای مدافع در مورد اف بی آی تحقیقات سابق ارتش به طور کلی.

“آقای جنسن به دست آمده و تجزیه و تحلیل این اسناد در طول دوره خود را در حال انجام بررسی و تعیین آنها باید ارائه شده به دادگاه و آقای فلین دفاع وکیل” عدالت سخنگوی وزارت Kerri Kupec گفت.

هفته گذشته باراک اوباما در واشنگتن, دی سی فاش کرد که دادستان باید بیش از تبدیل اسناد به فلین وکلای مدافع به عنوان بخشی از جنسن را بررسی کنید. در سوابق دادگاه واصل مدت کوتاهی پس از فلین وکلای گفت: دادستان به حال فقط با توجه به دفاع تیم “خیره کننده” شواهدی وجود دارد که ثابت می کند او “به عمد راه اندازی و قاب” توسط ماموران اف بی آی.

حقوقی تحلیلگران به نام FBI یادداشت اجرا از آسیاب و گفت: ماموران اف بی آی بود دلیل خوبی برای باور فلین دروغ گفته بود بارها و بارها در مورد صحبت های او با Kislyak.

“آنها بحث چگونه به رویکرد او در مورد دروغ گفت:” برادلی خزه امنیت ملی وکیل. “اجرای قانون می کند این نوع از چیزی که بر اساس یک روال. تنها تفاوت این است که آن را معمولا با یک قدرتمند کاخ سفید کارمند.”

رناتو Mariotti سابق دادستان فدرال گفت که این یادداشت منعکس آماده سازی برای مصاحبه و غیر معمول نیست در همه.

“مایکل فلین درمان شد مانند هزاران نفر دیگر از افراد بودند که در مصاحبه با ماموران اف بی آی” او گفت:. “اگر شما را دوست ندارم چگونه فلین درمان شد, تغییر قوانین برای همه است. به دلیل این است که چگونه کار می کند.”

یک مشاور سیاست خارجی به ناروا ریاست جمهوری ستاد انتخاباتی فلین تماس Kislyak مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016

فلین در ابتدا انکار کرد که او در مورد چشم انداز است که دولت اوباما می خواهد تحریم روسیه بر دخالت در انتخابات 2016. او اذعان کرد که موضوع تحریم ها بود آمد و التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی است.

اگر او اخراج فلین تهمت بارها ابراز همدردی سابق خود-مشاور حقوقی گرفتاری. مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است فلین به عنوان یک پیاده در آنچه که او به نام “جعل” اف بی آی تلاش برای کراوات او را به روس ها که هک دموکراتیک ایمیل تحت فشار قرار دادند و خبر جعلی در طول سال 2016 انتخابات.

دفتر مشاور ویژه رابرت مولر که تحت پیگرد قانونی قرار فلین مورد یافت که دولت روسیه متعهد “گسترده و سیستماتیک” کمپین برای کمک به تهمت برنده کاخ سفید در سال 2016 باور آن بهره مند از ریاست جمهوری خود.

در یک حجیم گزارش منتشر شده در 2019, مولر, تیم گفت: پیدا کردن شواهدی که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا همکاران خود را با توطئه روس ها به نوسان انتخابات هر چند محققان دریافتند که پس از آن نامزد و مبارزات انتخاباتی خود مشاوران مشتاق بودند بهره مند از کمک روسیه است.

فلین یکی از نیم دوجین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران و همکاران که یا مجرم و یا متهم به جرایم مانند دروغ گفتن به کنگره و تقلب به عنوان یک نتیجه از مولر بررسی است.

راجر سنگ دیرین تهمت محرم محکوم شد به 40 ماه زندان. سنگ که از دست یک پیشنهاد برای یک محاکمه جدید است جذاب اعتقاد خود را. پل Manafort تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری است که در خدمت بیش از هفت سال در زندان است. مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل در خدمت سه سال اعطا شد اوایل انتشار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در زندان فدرال سیستم.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید FBI یادداشت تبرئه مایکل فلین تحلیلگران مخالف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله