واشنگتن: اول آن سفید کننده راه حل و سپس عظیم تزریق ویتامین C و “ازن درمانی” و در حال حاضر نقره نوشیدنی ها: آمریکا وزارت دادگستری است که مصرف پایین ساختگی coronavirus درمان است که باید تقریبا به همان سرعتی که این بیماری خود را.

روز چهارشنبه یک دادگاه فدرال در ایالت یوتا منتقل شده به بلوک آخرین طرح به طعمه عمومی ترس در COVID-19 بیماری همه گیر.

آن قرار داده شده یک سفارش ضابط موقت در Gordon پدرسن به او جلوگیری از بازاریابی “ingestible نقره ای” به عنوان حفاظت در برابر coronavirus.

آن را نیز مسدود شده, دارایی های پدرسن که بازارهای خود را به عنوان یک “دکتر” و ناکرده خود دو شرکت دکتر من نشان می دهد LLC و GP نقره LLC از تبلیغ یا فروش محصولات نقره, که ظاهرا به کمک در برابر COVID-19.

پدرسن که می گوید او درجه دکترای خود را در سم شناسی و naturopathy شده است ترویج راه حل های نقره و ژل و صابون و کپسول به عنوان درمان-alls پس حداقل سال 2014 با توجه به اسناد دادگاه.

پس از coronavirus شکست در ایالات متحده او گفت: در بازاریابی ویدئوها و پادکست که خوردن نقره ای “می تواند در از بین بردن coronavirus و حذف آن از بدن اطمینان کاربر هرگز COVID-19.”

سوابق دادگاه می گویند که فروش خود را باید برداشت تا به شدت به رهبری خود 300 دلار یک گالن (3.8 لیتر) نقره ای راه حل است.

پدرسن است که نه تنها برای فروختن اثبات نشده coronavirus حمایت و درمان به مصرف کنندگان بی خبر.

در دیترویت وزارت دادگستری افتتاح پرونده و آبگرم صاحب هل دادن ویتامین C تزریق به عنوان درمان.

تگزاس شرکت نیز گفت: از آن می تواند در درمان این بیماری با “ازن درمانی است.”

و در فلوریدا بخش منتقل شده به بلوک خود اعلام کرد کلیسا بازاریابی یک سفید کننده محصول خود را “معجزه معدنی راه حل” به عنوان حفاظت.

مورد دوم ظاهر در حدود همان زمان که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در تلویزیون ملی که با تزریق به بدن با مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به مبارزه با بیماری — یک پیشنهاد صریحا محکوم توسط کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان بسیار خطرناک است.

“وزارت دادگستری را به اقدام سریع برای محافظت از مصرف کنندگان از کسانی که بی پروا بهره برداری از این بحران بهداشت عمومی با ارائه ساختگی درمان-alls برای درمان و پیشگیری از COVID-19,” دستیار دادستان کل جودی شکار گفت: در بیانیه ای در مورد یوتا مورد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله