رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با رادیو فردا در مصاحبه در کاخ سفید در واشنگتن

ایسنا

  • جامعه اطلاعاتی ایالات متحده موافقت با “گسترده اجماع علمی” که رمان کروناویروس نبود “ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” دفتر مدیر اطلاعات ملی در بیانیه ای گفت.

  • این بیانیه ادامه داد: “IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

  • یکشنبه توسعه می آید پس از هفته ها گمانه زنی در دور دست-راست و راست-بال رسانه ای است که coronavirus ایجاد شده در ووهان آزمایشگاه.

  • جامعه اطلاعاتی نیز بررسی شده است که آیا این ویروس جمع آوری شد و محققان به طور تصادفی به بیرون درز از یک آزمایشگاه است.

  • وجود دارد هیچ مدرکی سخت به تاریخ پشتوانه هر کدام از این نظریه ها ،

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: چرا بعضی از ویروس پرش از حیوانات به مردم و برخی نمی

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده موافقت با “گسترده اجماع علمی” که رمان کروناویروس نبود “ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” دفتر مدیر اطلاعات ملی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

“همانطور که ما در همه بحرانهای جامعه است کارشناسان پاسخ توسط فزاینده منابع و تولید اطلاعات مهم در مورد مسائل حیاتی برای امنیت ملی آمریکا” بیانیه ادامه داد. “IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

پنج شنبه بیانیه می آید پس از هفته ها بی اساس گمانه زنی در دور دست-راست و راست-بال رسانه ای که کروناویروس که باعث یک بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 ایجاد شده در آزمایشگاه در ووهان.

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نیز بررسی شده است که آیا این ویروس جمع آوری شده توسط محققان و سپس به طور تصادفی به بیرون درز از یک چینی, آزمایشگاه, اما هیچ مدرکی به تاریخ پشتوانه آن را با توجه به سیاست است که ذکر منابع متعدد آشنا با این موضوع.

به گزارش نیویورک تایمز روز پنج شنبه که ارشد دولت پاکستان که تحت فشار آمریکا جاسوسان به حفاری شواهد برای اثبات بی اساس نظریه که coronavirus سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

سازمان های اطلاعاتی تردید دارند که شواهد قطعی وجود دارد ارتباط این ویروس را به یک آزمایشگاه با توجه به زمان و برخی از تحلیلگران نگران هستند که فشار از کاخ سفید منجر به تحریف هوش ارزیابی است که می تواند weaponized در یک دم نبرد با چین بیش از شیوع بیماری.

در واقع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ramped تا گمانه زنی ها در مورد ووهان آزمایشگاه تئوری در هفته های اخیر.

“بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان و خواهیم دید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه.

وقتی پرسیده شد که در مارس 18 “نحوه فعال” بررسی شد و به این که آیا این ویروس فرار یک آزمایشگاه در ووهان چین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال نگاه کردن به آن. بسیاری از مردم در حال نگاه کردن به آن. به نظر می رسد برای ایجاد حس.”

“بسیاری از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد, اما وجود دارد بسیاری از تحقیقات در جریان است و ما در حال رفتن به پیدا کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

در همان جلسه دکتر Anthony Fauci, ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی, متخصص, انداخت, آب سرد در تئوری و با اشاره به یک مطالعه علمی اخیر که شواهدی وجود دارد که به شدت نشان داد این ویروس منتقله از حیوان به انسان به جای ایجاد شده و یا بهبود یافته در یک محیط آزمایشگاهی.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de