عکس: AFP

بیشتر ایالات آمریکا کاسته همه گیر مستند اقدامات در روز جمعه حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش یافت در حالی که مقامات آمریکایی greenlighted یک داروی آزمایشی برای استفاده در بیماران است.

واشنگتن همچنین تمدید آن هشدارهای پکن یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به سیلی تعرفه های چین با کاخ سفید را متهم به مقامات چینی از “آهسته رفتن” coronavirus داده ها و قرار دادن زندگی ما در خطر است.

هند در همین حال اعلام کرد که بزرگترین مستند — در بسیاری از کشور 1.3 میلیارد نفر — ادامه خواهد داد برای دو هفته.

اما چندین کشور اروپایی را آغاز کرده اند به سهولت و محدودیت های است که آن را بسته اند و در نیمی از جهان را به پیوستن به برخی کشورهای آسیایی که احساس آنها در حال حاضر تبدیل به یک گوشه.

ایالات متحده نیز در زمان خود گامی در این جهت با تگزاس تبدیل شدن به بزرگترین دولت هنوز به سهولت مستندات با وجود گزارش 50 مرگ و میر در پنجشنبه ترین وجود دارد از آنجا که شیوع آغاز شد.

منشی دایان کورتیس به رهبری به یک مرکز خرید در هوستون برای خرید کفش و “خارج شدن از خانه.”

“در نهایت آن را مانند هر بیماری که می آید در اطراف او گفت:” از coronavirus. “آن را از بین برود اما آن احتمالا به زمان دارد.”

با حدود 1.1 میلیون تأييد موارد تقریبا 65,000 از آنها منجر به مرگ در ایالات متحده است که کمترین عوارض هر کشور است.

“امیدوارم ما در حال رفتن به آمده در زیر است که از 100,000 زندگی از دست داده است که وحشتناک تعداد این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه در کاخ سفید پس از نشان می دهد پیش از آن در هفته این کشور می تواند انتظار 60,000 یا 70,000 مرگ و میر.

بسیاری از آمریکایی ها wearying stay-در-خانه سفارشات. تظاهرات خواستار پایان محدودیت در زمان و مکان در چندین ایالت جمعه از جمله کالیفرنیا که در آن مقامات بود دوباره بسته سواحل برای جلوگیری از تکرار آخر هفته گذشته هنگامی که جمعیت flocked به خط ساحلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق برای یک چرخش جمعه اعلام کرد که ما تنظیم کرده اند مجاز به استفاده از remdesivir به درمان جدی ویروس موارد است. عمده کارآزمایی بالینی نشان داد که ضد ویروسی کمک به بیماران با موارد جدی از COVID-19 سریعتر بهبود می یابند.

‘چین و سنن و این’

در همین حال کاخ سفید دوباره با اشاره انگشتان دست در پکن.

“این هیچ راز است که چین و سنن و این وضعیت” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: برجسته کردن آنچه او به عنوان پکن را شکست و به سرعت به اشتراک گذاری این ویروس ژنتیکی توالی و یا اطلاعات در مورد انسان به انسان انتقال است.

“آهسته راه رفتن برخی از اطلاعات که قرار دادن آمریکا زندگی می کند در معرض خطر” McEnany گفت.

دانشمندان بر این باورند که ویروس قاتل شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, ظهور در چین در اواخر سال گذشته احتمالا از یک بازار در ووهان فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت است.

سازمان بهداشت جهانی خواسته است مجاز به شرکت در یک چینی رسیدگی به حیوانات ریشه های همه گیر که سخنگوی Tarik Jasarevic روز جمعه گفت و اضافه کرد که آژانس جهانی شد “نه در حال حاضر درگیر در مطالعات انجام شده در چین” را “مشتاق” به شرکت.

واشنگتن تیز و بلاغت از جمله تهمت را به اتهام اثبات نشده پنج شنبه که این ویروس ممکن است آمده اند از یک آزمایشگاه در ووهان — یک اتهام را رد کرد پکن-و تهدیدات بیشتر با ما تجارت تعرفه ارسال سهام در لندن و نیویورک بود.

FTSE ریختن 1.7 درصد در حالی که میانگین صنعتی داو جونز تضعیف بیش از 2.5 درصد است.

تکنولوژی غول اپل و آمازون شد آخرین شرکت برای اعلام نتایج نگران کننده به عنوان شرکت های بزرگ در سراسر جهان ریخته کارکنان و بریده بریده سود پیش بینی.

اقتصادی و خوی تاریک بیشتر با انتشار یک تولید بررسی که با اشاره به تاریخی کاهش در تولید ایالات متحده در ماه آوریل با توجه به همه گیر.

سخت و طولانی جاده

دولت کوبا به حالت تعلیق در جشن روز اول ماه مه در این جزیره به طور معمول مشخص شده توسط بزرگترین کشور سالانه مارس با توجه به همه گیر.

اما در بیشتر نشانه های مثبت آفریقای جنوبی و اتریش بودند که در میان کسانی که اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی از روز جمعه و آمار اسپانیا در تازه ها روزانه مرگ و میر تایید این بیماری همه گیر وجود دارد کاهش.

“جاده پیش رو خواهد بود طولانی و سخت است و ما را به اشتباه” هشدار داد آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa.

با وجود احتیاط ژوهانسبورگ شرکت ساخت و ساز صاحب شان Lawrenson از خواب بیدار در سپیده دم برای اولین اجرا خود را در هفته.

“خدای من, من را فراموش کرده چه زیبا بود چقدر من از دست رفته آن است. این احساس بزرگ” Lawrenson گفت: با پوشیدن یک ماسک صورت و عرقچین.

این بیماری همه گیر جهانی مرگ و میر را در صدر 235,000 به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش از منابع رسمی.

بیش از 3.3 میلیون عفونت های ثبت شده در سراسر جهان به احتمال زیاد ناخالص دست کم گرفتن با بسیاری از کشورها تنها آزمایش جدی ترین موارد است.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که انگلستان به آمار هدف خود را از انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز یک گام به سمت در نهایت لغو مستند قوانین در کشور است که در این هفته پیشی گرفت و اسپانیا به رکورد جهان سوم کمترین تلفات.

در بلژیک بیمارانی که جان سالم به ویروس و پدید آمده از کوماس هنوز هم بیش از حد ضعیف به ترک بیمارستان.

“چه دردناک است این است که باید به بهبود رفلکس خود را و اقداماتی که کاملا طبیعی هستند” گفت: 74 ساله Pierre Fonteyne او به عنوان کمرویی بازگشت به راه رفتن.

اما وجود نشانه های این بیماری ممکن است فقط گرفتن جریان در مکان هایی که تا کنون شده است در امان بدترین.

در شمال نیجریه کانو دولت موارد باید تقریبا سه برابر شده و در چند روز.

Nasiru ثانی Gwarzo سر از ریاست جمهوری COVID-19 گروه ضربت و گفته در این منطقه به نظر می رسد “در آستانه جامعه انتقال مرحله است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله