که ایران از آژانس دعوت به شرکت در چین coronavirus بررسی

چین دعوت سازمان بهداشت جهانی برای شرکت در تحقیق و تفحص درباره ریشه های شیوع کروناویروس با توجه به جهانی بهداشت در مقام نماینده در کشور.

دکتر Gauden Galea گفت: آسمان, اخبار روز جمعه: “ما می دانیم که برخی از ملی تحقیقات است که اتفاق می افتد اما در این مرحله ما نشده اند دعوت برای پیوستن به.”

“ریشه های ویروس بسیار مهم است حیوانات-رابط انسان بسیار مهم است و نیاز به مطالعه,” او اضافه شده است. “اولویت این است که ما نیاز به دانستن به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از وقوع مجدد.”

Galea گفت که او انتظار می رود به روز رسانی از دولت چین به زودی اما تا به حال نه چندان دور خواسته شده است تا همکاری.

این خبر در میان یک رشد بین المللی اختلاف بیش از همه گیری آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته.

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با اعتماد به نفس coronavirus ممکن است سرچشمه گرفته و در دولت مورد حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی است اما برای توصیف شواهد.

“بله, بله, من,” او گفت: “کاهش به جزئیات. “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.”

این ووهان موسسه ویروس شناسی است را رد کرد و اتهامات مشابه و سایر مقامات ایالات متحده باید عنوان احتمال است. اکثر کارشناسان بر این باورند که ویروس نشات گرفته در بازار فروش حیوانات وحشی در ووهان و شروع به پریدن کرد از حیوانات به مردم است.

در آسمان اخبار مصاحبه Galea گفت که تا به حال نشده است با توجه به دسترسی به آزمایشگاه سیاهههای مربوط در موسسه و یا در ووهان چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

جمعه, مارس روز است یک روز تعطیل عمومی در چین و مقامات چینی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در Galea نظرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است سوال از چین دست زدن به بحران و تردید در آن رسمی مرگ و میر — نظرات که به چالش کشیده شد در این هفته با یک مقام ارشد چینی رسمی دولت که با انتقاد آمریکا پاسخ خود را برای شیوع.

تهمت نیز حمله کردند که خود را برای دست زدن به بحران و اعلام مارس 14 که او توقف کمک های مالی به این سازمان در انتظار بررسی پاسخ آن به اولیه شیوع کروناویروس در چین است.

Galea اضافه وزن به شک و تردید بیش چینی ارقام است. با اشاره به تعداد کم coronavirus موارد چین گزارش شده بین Jan. 3-16 او گفت: “آیا این احتمال وجود دارد که تنها 41 نفر برای این دوره از زمان ؟ من فکر می کنم نیست.”

استرالیا نیز نامیده می شود برای یک پرس و جو عمومی به منشاء شیوع.

Galea کاهش یافته است NBC News’ درخواست برای نظر اما این که در بیانیه ای گفت که شواهد و مدارک به سوی COVID-19 داشتن یک حیوان منبع و نه انسان ساخته شده و به نام برای تحقیق بیشتر.

“این است که درک کنیم که تعدادی از تحقیقات برای درک بهتر این منبع از شیوع این بیماری در چین در حال حاضر در جریان است و یا برنامه ریزی شده… که در حال حاضر درگیر در مطالعات انجام شده در چین.

“چه کسی خواهد بود مشتاق به همکاری با شرکای بین المللی و به دعوت دولت چین برای شرکت در تحقیق و تفحص در اطراف حیوانات ریشه.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله