ژنو: سازمان بهداشت جهانی تصریح کرد جمعه که جدید کروناویروس بود با منشا طبیعی رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او تا به حال دیده می شود و شواهد آن را در سرچشمه های چینی آزمایشگاه.

دانشمندان بر این باورند که ویروس قاتل شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, ظهور در چین در اواخر سال گذشته احتمالا از یک بازار در ووهان فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شنبه که او تا به حال دیده می شود اثبات این که ووهان موسسه ویروس شناسی بود و در واقع منبع شیوع اگر چه او حاضر به دادن اطلاعات.

مورد تهمت و ادعا می کنند در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی که در شرایط اضطراری رئیس Michael Ryan تاکید کرد که آژانس سلامت سازمان ملل متحد تا به حال “حال دوباره و دوباره به متعدد دانشمندان که نگاه توالی” ویروس.

“ما مطمئن باشید که این ویروس در مبدا,” او گفت: تکرار یک موضع این آژانس سازمان ملل متحد ابراز کرده قبلا.

که گفت جمعه که می خواست آن را به دعوت به شرکت در تحقیقات به حیوانات ریشه های همه گیر که در عرض چند ماه به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان.

“آنچه مهم است این است که ما ایجاد آنچه که طبیعی میزبان این ویروس این است که” رایان گفت: تاکید بر نیاز به درک “چگونه حیوان-انسان گونه مانع نقض شد.”

“و هدف از درک آن این است که ما می توانیم در جای خود لازم و پیشگیری و بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد دوباره در هر نقطه,” او گفت:.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus ادامه داد جمعه را به عقب براند و در برابر انتقاد lobbed سازمان با مغلوب ساختن پیشی جستن در خاص که به حالت تعلیق در واشنگتن بودجه پس از متهم آژانس سازمان ملل متحد از کم اهمیت جلوه دادن جدیت از شیوع و kowtowing به چین است.

– چه کسی نمی اتلاف وقت’ –

Tedros گفت: چه کسی بود صدا در بالاترین سطح هشدار با اعلام این که COVID-19 شیوع تشکیل یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” در تاریخ 30 ژانویه هنگامی که وجود دارد هیچ مرگ و میر و تنها 82 موارد ثبت شده در خارج از چین است.

“ما نمی اتلاف وقت هر,” او گفت: روز جمعه جلسه. “جهان تا به حال به اندازه کافی زمان برای دخالت کند.”

نظرات خود را پس از آن که کمیته اضطراری برای اولین بار ملاقات نمود پس از ساخت آن اعلامیه سه ماه پیش.

“البته همه گیر باقی می ماند اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی” Tedros گفت: پس از دریافت توصیه از سوی کمیته ساخته شده از 19 کارشناسان مستقل.

در حالی که حفظ جهانی هشدار سطح کارشناسان ساخته شده طیف وسیعی از توصیه های کلی در مورد چگونگی که کشورها باید تنظیم پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

آن را به نام در میان چیزهای دیگر به صورت گسترده همکاری به “شناسایی زئونوز منبع ویروس و مسیر معرفی به جمعیت انسانی است.”

آن را نیز نامیده می شود که به “به روز رسانی توصیه های مسافرتی مناسب اقدامات” مرتبط با شیوع بیماری و با در نظر گرفتن “تعادل بین منافع و عواقب ناخواسته” مانند مشکلات حمل و نقل کمک های انسان دوستانه در زمانی که بسیاری از پروازهای دارند.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله