می تواند باشد ؟ برخی Instagram کاربران مشکوک است که Kristin Cavallari‘s بهترین دوست سابق کلی هندرسون آویزان با تپه زاج سفید را جدا شوهر, جی کاتلردر میان آنها طلاق است.

مشهور سبک, 37, زمان به پلت فرم رسانه های اجتماعی در جمعه, مه 1 به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش را نشسته بر روی یک ایوان و نوشیدن کوکتل با رمز و راز ، اگر چه انسان در صورت نبود برجسته در تصویر eagle-eyed طرفداران اشاره کرد که او عینک یک دستبند شبیه به یک است که کاتلر, 37, اغلب ورزشی در Instagram صفحه.

“بسیار مورد نیاز یک ساعت یک مبارک. مبارک جمعه y’all” او زیر نویس پست.

در بخش نظرات بسیاری از هندرسون پیروان این باورند که او با سابق NFL ،

“100% جیز بازو / دستبند این است که سایه به عنوان جهنم!” یکی از طرفداران نوشت. دیگر اظهار داشت: “من نمی دانم چه بدتر اگر خود او و یا اگر شما می خواهید ما را به فکر می کنم آن است که او را اما آن را واقعا نمی.”

برخی Instagram, کاربران, اما, با اشاره به این که مرد ناشناس دست به نظر می رسد به عضلانی تر از کاتلر را در حالی که دیگران پیشنهاد می شود که از آن می شده اند هندرسون دوست پسر. (گلم متخصص هرگز علنا خود را شناسایی اما او به تازگی گفت: در مخملی “لبه” پادکست که او دو دختر است. او همچنین به شوخی که زن و شوهر شده اند شروع ساعات خوش “به تدریج قبلا” در طول COVID-19 قرنطینه.)

Cavallari, 33, و هندرسون شد دوستان برای سال, اما بسیار Cavallari ستاره نازل شده در ژانویه قسمت از E! واقعیت نشان می دهد که آنها در حال سقوط بود بیش از یک شایعه است که این سبک تا به حال امر با کاتلر. Cavallari گفت که او باور نمی کند که حدس و گمان اما او ناراحت شد که هندرسون هرگز عذرخواهی کرد.

Kristin Cavallari Fans Think Jay Cutler Hung Out With Her Ex-BFF Kelly Henderson Amid Divorce
شاتر (2)

واقعیت ستاره و ورزشکار اعلام کرد خود را تقسیم شده در مارس 26 بعد از 10 سال با هم. در حالی که آنها در یک بیانیه مشترک در این زمان است که آنها “به جز از عشق و احترام به یک دیگر” طلاق خود را به سرعت کثیف شد که او متهم او را “نامناسب زناشویی رفتار” در دادگاه اسناد و مدارک. او همچنین درخواست اولیه فیزیکی حضانت سه فرزند خود را: Camden, 7, Jaxon 5 و Saylor, 4.

Cavallari بستری در مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی است که “همه چیز آنقدر بد در ازدواج” که او شروع به دنبال یک خانه جدید در ماه نوامبر سال 2019 پنج ماه قبل از طلاق خود را پر کردن. او در ادامه به ادعا می کنند که در ادامه به زندگی با کاتلر “خواهد بود یک محیط ناسالم باعث آسیب های جبران ناپذیر” به بچه های خود را.

یک منبع اخیرا به ما گفت به طور انحصاری که زن و شوهر جدا چه کسی ازدواج در ژوئن 2013 “تا به حال شده است برای مشاوره” اما در نهایت قادر به آن را به کار. “آن بوده است که برای مدت زمان طولانی اما او چسبیده بود آن را برای کودکان و نوجوانان” خودی اضافه شده است.

ما هفتگی رسیده به هندرسون برای نظر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net