به امید بهترین ها — یا نه ؟ چاه Adams, که با این نسخهها کار به عنوان متصدی بار در لیسانس در بهشتاست و امیدوار در مورد آینده فصل است. اما او واقعا امیدوار به دیدن سابق لیسانس پیتر وبر.

“من همه برای پیتر در بهشت, این چیزی است که من هل دادن زمان بزرگ” آدامز, 35 گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه, مه 1 در حالی که ترویج آینده خود را واقعیت نشان می دهد, بدترین آشپز در امریکا. البته وبر 28 ساله در حال حاضر در رابطه با سابق شرکت کننده کلی فلاناگان.

“گوش اگر درست است ، اگر نه بزرگ” واقعیت ستاره گفت. “اما مانند اگر آنها استراحت بین در حال حاضر و پس از آن و سپس هر دو آنها در آمدن به بهشت!”

Why Wells Adams Wants Peter Weber Kelley Flanagan Split
چاه Adams, پیتر وبر و کلی فلاناگان. شاتر (3)

فلاناگان 28 و خلبان هستند “به طور کامل دوستیابی” ما شکست را به طور انحصاری در سهشنبه, آوریل 28. “نیستند اعتراف به آن و به گفته یک منبع گفت. “او شده است بسیار دقیق تر شده است و ماندن در خانه او از زمان حادثه با پیتر در حالی که راه رفتن در Riverwalk در شیکاگو و نمی خواهید به انتقاد از سراسر اینترنت.”

آدامز که به نظر می رسد در JoJo فلچر‘s فصل لیسانسدرک این انتقاد که وبر دریافت و پس از فصل لیسانس.

“من فکر می کنم که یک چیز دشوار به خوبی در. شما ذاتی می خواهید به نفرت کسی است که بسیاری از زنان زیبا پس از رفتن آنها هیچ مردی واقعا سزاوار است که” متصدی بار به اشتراک گذاشته. “شما فقط در زیر این میکروسکوپ. خوب در بن [شاه]بن یکی از بهترین دوستان من است. این واقعیت است که او قادر به انجام این کار و افرادی مانند او که نه هنجار. او را پرت وجود دارد. پس هر کس را به فرد در حال رفتن به دوست نداشتند. متاسفانه, آن را فقط کار نمی کند برای او و من احساس می کنم بد برای او.”

آدامز اشاره کرد که خلبان “فکر می کردم که او ساخت تمام تصمیم گیری درست” اما احتمالا فکر نمی کند پس در حقیقت.

“در اینجا چیزی است هر چند و هر کس را فراموش این نمایش نیست در مورد رهبری نبوده است. این نمایش در مورد همه زنان وجود دارد و برای سرب یا همه مردان وجود دارد, برای, رهبری,” او گفت:. “متاسفانه کانون توجه قرار داده می شود در پیتر و او را فوق العاده پسر خوب و من مطمئن هستم که او به معنای به خوبی و آن را فقط رفتن نیست به خوبی برای او است.”

برای اطلاعات بیشتر از Adams, سازمان دیده بان ویدیو بالا.

بدترین آشپز در امریکا: افراد مشهور Edition برای اولین بار در شبکه غذایی سهشنبه, مارس 10 9 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله