آماده برای پدری! Zayn Malik “نمی تواند بیشتر هیجان زده” برای تبدیل شدن به اولین بار پدر و مادر با دوست دختر حامله Gigi Hadidکه انتظار زن و شوهر اولین فرزند.

“Zayn بوده است بنابراین به جی جی و او همیشه چنین بوده است بخش بزرگی از زندگی خود را” یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی. “حتی زمانی که وجود دارد که آنها یک زن و شوهر عشق بود و هنوز هم بسیار وجود دارد.”

این “گرگ و میش تا سحر” اواز خوان, 35, خواهد “آشکارا صحبت با دوستان خود را در مورد چگونه او هنوز هم در عشق” با حدید 25 و چگونه او “مراقبت زیادی در مورد او” زمانی که آنها شکسته است. “او بسیار امیدوار است که آنها را به عقب با هم” خودی می افزاید و اشاره کرد که آنها “جامد” پیش از ورود نوزاد.

Zayn Malik Thrilled About Expecting His First Child With Girlfriend Gigi Hadid
Zayn Malik و جی جی حدید در مقابل rowGivenchy نمایش بهار و تابستان 2017,در اکتبر 2, 2016 در پاریس, فرانسه. Bukajlo فردریک/Sipa/شاتر

روز شنبه, مارس 28 منابع مختلف تایید به ما که ملک و حدید بودند به زودی به پدر و مادر است. روز بعد ما تایید کرد که این جفت ارز خواهد بود با داشتن یک دختر بچه.

حدید باز کرد تا در مورد نقطه عطف هیجان انگیز در طول یک ظاهر on The Tonight Show Starring Jimmy Fallon در روز پنج شنبه, آوریل 30. “بدیهی است که ما می خواهیم ام اعلام کرد که ما خود را از نظر اما ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه آرزوهای خوب و حمایت از او گفت:” در آن زمان است.

ما را شکست این خبر در سال 2015 که ملک و حدید کرده بودیم اما آنها آن را به نام واریز سه سال بعد. اواز یا موسیقی دو نفری شعلهور عشق خود را در مدت کوتاهی پس از خود تقسیم, تنها به بخشی از راه برای دومین بار در ماه ژانویه 2019.

در ضمن, victoria’s Secret model رفت و به تاریخ سابق لیسانس شرکت کننده تایلر کامرون در طول تابستان 2019. سابق جفت خال خال شد با هم در موارد متعدد ابتدا در ماه اوت سال 2019 اما آنها را شکست تا حدود دو ماه بعد.

در ماه ژانویه ما منحصرا نشان داد که حدید بود به آن یکی دیگر از شات با ملک. او به طعنه خود آشتی در ماه فوریه با اشاره به سابق پسر دانش آموز مقطع ابتدايی به عنوان “ولنتاین” در او یکبار مصرف عکس Instagram account.

Zayn Malik Thrilled About Expecting His First Child With Girlfriend Gigi Hadid
Zayn Malik و Gigi Hadid ترک Versus Versace نشان می دهد در سپتامبر 17, 2016. خواهد / MEGA

یک منبع گفت:” ما که جی جی در ابتدا با هدف حفظ بارداری اخبار “اقتصادی” تنها های هیجان انگیز به روز رسانی با دوستان نزدیک و خانواده است.

“او شده است بسیار سپاسگزار برای تمام خوبی آرزوها و تبریک او دریافت” خودی ادامه داد. “او خیلی هیجان زده می شود یک مادر و خیلی خوشحال می شود و به گام گذاشتن در این سفر جدید از مادری به خصوص با Zayn در کنار او.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de