Adrienne Bailon نیست بسته بندی در وزن در دوران قرنطینه — cohost در زمان به Instagram در جمعه, مه 1 برای نشان دادن خاموش لباس شنای زنانه دوتکه او بدن پس از از دست دادن 20 پوند است.

“در طول این زمان بیشتر از همیشه… سالم ماندن در بالای ذهن من!” 36 ساله زیر نویس کلیپ. “این اولین نوشته من در یک دست کت و شلوار حمام پس از از دست دادن 20lbs. حالا… من وزن از دست داده اما همیشه به دست آورد و آن را به عقب… چون من رژیم غذایی و تغییر شیوه زندگی من! اما این بار نه…”

“این است که یک سال پس از من تا به حال به اندازه کافی” (شما تا کنون بدست وجود دارد ؟ که در آن شما فقط خسته از شکایت در مورد آنچه شما را دوست ندارند و شما در نهایت آماده برای گرفتن اکشن و واقعا ایجاد تغییرات!) من ساخته شده تغییرات عمده ای مانند انتخاب به خوردن گیاه مبتنی بر تغییر من کل ارتباط با غذا و کار کردن!” او ادامه داد.

“من شده است مطابق با نظم و انضباط خود (اگر چه خیلی سخت بوده است در زمان). من دائما به یاد خودم که بزرگترین شکل از خود عشق خود نظم و انضباط! آنها می گویند 21 روز طول می کشد به شکل یک عادت جدید… من فقط می خواهم به شما را تشویق می کنیم در این زمان به توسعه عادات سالم!” Bailon به این نتیجه رسیدند. “نوشیدن آب خود را چمباتمه زدن, استراحت, خواندن, دعا, را, ویتامین ها, خوردن سبزیجات خود را! (موعظه برای خودم نگه می داره! Lol.) این یک ماه جدید! بیایید این کار را انجام! BESOS Xx”

“Omg omg شما خیلی خیلی خیره کننده آن دیوانه” Khloé Kardashian اظهار نظر در پست, در حالی که Kourtney Kardashian مشترک یک دسته از مثبت emojis و Christina Milian نوشت: “آن را دوست دارم! هر کلمه به من بود و من نمی خواهد به خودم به اندازه کافی زمان “خاموش” برای رفتن دوباره.. سلامت ثروت است!”

Adrienne Bailon Shows Off 20-Lb Weight Loss With Bikini Selfie
Adrienne Bailon در NAACP Image Awards در لس Angeleson فوریه 21 سال 2020 است. ارل گیبسون سوم/شاتر

سابق یوزپلنگ دختران ستاره گفت: سلام! ما در ماه نوامبر که یکی از دلایل او متمرکز بر کاهش وزن در سال گذشته بود چرا که او می خواست برای شروع یک خانواده با شوهرش, Israel Houghton.

“من می دانستم که مایل به داشتن یک کودک من می خواهم به در بهترین شکل زندگی من,” او گفت:. “من واقعا buckled در تابستان امسال و فقط در آن رخ می دهد. من به یک روال کار به طوری که بعد من باردار هستم من می تواند همچنان به سازگار با کار کردن.”

او و انجیل خواننده, 48, بحباله نکاح در اوردن در پاریس در نوامبر 2016. Bailon قبلا مورخ راب کارداشیان از سال 2007 تا 2009 و باقی دوستان با Kardashian-Jenner خانواده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de