لندن/منچستر: با وجود چارتر پرواز و اقدامات اضطراری برخی از دانش آموزان پاکستانی که در سفر به بریتانیا برای تحصیلات عالی در رشته باقی می ماند در انتظار کمک از مقامات در اسلام آباد است.

دولت بریتانیا بود و در 23 مارس اعلام کرد در سراسر کشور مستند با محدودیت های مسافرتی برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف از جمله پاکستان قادر به ترک به علت لغو پرواز عملیات.

صحبت کردن به اخبار, فواد احمد مالک یک دانشجو در دانشگاه هرتفوردشایر مطالعه عملیات و مدیریت زنجیره تامین از ژانویه 2019 گفت: پرواز خود را رزرو شد برای آوریل 1 از فرودگاه هیترو در لندن به لاهور علامه اقبال فرودگاه بین المللی.

“من در تلاش برای تماس با PIA [خطوط هوایی بین المللی پاکستان] به تایید من پرواز زمان, اما آنها نه پاسخ به تماس و یا پاسخ به ایمیل” ملک گفت.

“پاکستان کمیسیون عالی است پاسخ به هر یک از ایمیل های من نشده است. آنها فقط ارسال یک پاسخ خودکار.

“هیچ یک از دو PIA یا کمیسیون عالی است من تماس است. من پدر و مادر در اسلام آباد نیز نگران من هیچ پول برای غذا خوردن و یا زندگی می کنند,” او اضافه شده است.

ملک به دادگاه تجدید نظر به کمیسیون عالی پاکستان در لندن به ترتیب خروج خود را و یا اقامت در انگلستان.

کمیسیون عالی گفته Geo.tv که آن را تعیین اولین وزیر محمد Aneel ظفر منحصرا برای دانش آموزان در امور و شایع آن در رسانه ها و در ماموریت وب سایت.

“فواد احمد ملک ارسال ایمیل به کمیسیون عالی لندن در 29 آوریل برای بازگشت به پاکستان است. ایمیل خود پاسخ شد [با این پیام] است که درخواست خود را ثبت شده است” یک سخنگوی این کمیسیون گفت.

“در پاسخ به این کمیسیون آزادی مطبوعات مورخ 25 مارس, رشته, پاکستانی شده اند و ثبت نام با کمیسیون عالی بوده است. بیش از 1800 رشته پاکستانی ها با ما ثبت نام.

“اولویت این است که پیامد آن به عنوان ذکر شده در کمیساریای عالی پیام به جامعه است. با در نظر دانش آموز وضعیت کمیسیون عالی را ارائه پشتیبانی لازم به او” سخنگوی اضافه شده است.

PIA پرواز PK-758 از لندن به لاهور برنامه ریزی شده بود را به رشته پاکستانی از انگلستان در مارس 1, اما لغو شد و بدون توجه به مسافران آن است. تعداد زیادی از مردم در حال حاضر باقی می ماند در یک برزخ بیش از آینده خود در انگلیس و در تماس منظم با حامل های ملی و کمیسیون.

صحبت کردن به اخباریک PIA سخنگو گفت: “به طور منظم عملیات پرواز به و از پاکستان شده است به حالت تعلیق تا 16 مارس. PIA پرواز ویژه پروازهای پس از اخذ مجوز از دولت پاکستان برای بازگرداندن پاکستانی رشته از سراسر جهان است.

“برای تمام مسافران که تا به حال رزرو قبل از وقوع COVID-19 قرار دارد برگزار خواهد شد و جایگزین به عنوان عملیات پرواز عادی سازی. این پرواز می تواند بهترین نامیده می شوند به عنوان منشور و عمل به دستور دولت پاکستان و هماهنگ و کنترل شده توسط نگران امور خارجه پاکستان ماموریت.

“دو پروازهایی که در تاریخ 23 آوریل و مارس 1 از انگلستان به پاکستان آورده و 250 مسافر در هر پرواز حامل مسافران که تا به حال ثبت نام خود را با بلور فوتونی [پاکستان کمیسیون عالی در] بریتانیا” بودند سخنگوی گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de