پیتر وبر و کلی فلاناگان‘s ارتباط بوده و غیر متعارف از شروع.

در طی ژانویه 2020 والاتر از فصل 24 لیسانس, طرفداران متوجه شدند که وکیل زد به خلبان در یک هتل در مالیبو در ماه اوت سال 2019.

“کلی ملاقات پیتر قبل از مداخله نشان می دهد” میزبان کریس هریسون گفت: در ماه ژانویه سال 2020 است. “این کاملا تصادفی است اما آنها در هتل آنها هر دو به صورت جداگانه ، او می دانست که پیتر پیتر بدیهی است که نمی دانم او — او رفت تا به او و آنها را ملاقات کرد و هر دو آنها فکر می کنم این می تواند سرنوشت.”

در حالی که ارتباط خود را کار نمی کند نشان می دهد (بیشتر در مورد که بعد) دو نفره زد به یکدیگر پس از فیلمبرداری بیش از حد.

“رابطه من با کلی شده است بسیاری از چیزهایی که باید نوع بوده و دارای نعمت غیر مترقبه,” وبر گفت: “Viall فایل” پادکست در مارس سال 2020 است. “شما رفتن تمام راه برگشت به ابتدا او و من در حال اجرا به هر یک از دیگر قبل از هر یک از این آغاز شده او گرفتن نشانه ای از در حال اجرا به من. که دیوانه بود. آنچه که من نمی دانم اگر بسیاری از مردم می دانند که است بدیهی است که اتفاق افتاده است نشان می دهد, آن کار نمی کند برای ما نشان می دهد. پس از نمایش من در میامی من تا به حال فرصت برای رفتن به سوپر باول وجود دارد با برادر من و من با او در شنبه شب قبل از سوپر باول.”

پس خود را در فوریه سال 2020 مراسم را پایین نگه داشته و در لمس به عنوان او را پیمایش روابط خود را با هر دو برنده هانا ان Sluss و نفر دوم مدیسون Prewett. به عنوان بینندگان ممکن است به یاد وبر پیشنهاد به Sluss در آخر اما نامزدی خود را به طول انجامید کمتر از دو ماه. این خلبان بعد نشان داد او هنوز هم تا به حال احساسات Prewett که ترک در طول آخر هفته. این جفت ارز در نهایت تصمیم گرفت که آنها بیش از حد متفاوت آن را به کار.

پس هر دو breakups وبر در بر داشت راه خود را به عقب به فلاناگان. Prewett اما ضمنی که او هنوز هم علاقه مند به دنبال رابطه با او قبل از او متعهد به فلاناگان.

“او مانند تماس و ارسال پیامک از من که مثل ‘من از دست شما بیایید با هم.’ … او پیامک من دو روز قبل از [او بود با کلی],” Prewett ادعا کرد در مارس سال 2020 است. “شما به من گفتن چقدر شما را دوست داشت و می خواست به پشت هم و در حال حاضر شما با یک نفر که بهترین دوست من بود. آن را فقط کمی احساس مضر است.”

ما هفتگی اخبار شکست در مارس سال 2020 است که وبر و فلاناگان رسمی شد. حرکت را از طریق برای تکمیل جدول زمانی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de