لیسانس پیتر وبر می رود Instagram رسمی با کلی فلاناگان

لیسانس آلوم پیتر وبر رفت Instagram رسمی با کلی فلاناگان در روز شنبه, مه 2 بعد از ما هفتگی تایید جفت دوستیابی شدند.

“شما به من رسید. اجازه دهید ماجراجویی آغاز خواهد شد” خلبان 28 ساله زیر نویس یک عکس که نشان داد او را در آغوش وکیل 28 در کابین خلبان یک هواپیما کوچک.

فلاناگان اظهار نظر در این پست با یک سیاه و سفید, قلب, در حالی که Mykenna Dornکه به نظر می رسد در وبر فصل ABC نشان می دهد قدمت اظهار داشت: “Instagram رسمی گام بزرگ!! خیلی خوشحال برای شما بیش از حد!!” او costar Kelsey Weier افزود: “ما باید به جشن با شامپاین!”

دمی برنت‘s ex-نامزد Kristian Haggertyگفت فلاناگان است که آنها را به “دو تاریخ زمانی که ما همه پشت tg” و رس بندرکه به نظر می رسد در کنار وبر در Becca Kufrin‘s فصل لیسانس, نوشت, “قایقرانی صاف!”

وبر مادر باربارا وبرهمچنین اظهار نظر در پست, نوشتن, “عشق شما بچه ها.”

Bachelor's Peter Weber Goes Instagram Official With Kelley Flanagan
پیتر وبر و کلی فلاناگان ABC (2)

کوبا بومی 62 که قبلا butted سر با پسرش پس از او تقسیم از نامزد هانا ان Sluss و به طور خلاصه شعلهور یک داستان عاشقانه با مدیسون Prewettبه پسرش رابطه جدید او مهر تایید یک روز زودتر زمانی که او ارسال شده یک کولاژ عکس از جفت در Instagram و نوشت: “سرندیپیتی.”

ما را شکست این خبر در روز شنبه, مارس 28 که پیتر و فلاناگان به حال شعلهور عاشقانه خود را پس از ملاقات در فصل 24 از لیسانس. خلبان فرستاده بود وکیل خانه در طول هفته 7 نشان می دهد اما آنها دوباره در شیکاگو پس از تقسیم خود از Prewett و او قرنطینه با فلاناگان در شهر بادخیز صفحه اصلی.

“پیتر و کلی به طور کامل آشنایی, اما آنها به اعتراف به آن و به گفته یک منبع گفت:” ما در اوایل این هفته. “او شده است بسیار دقیق تر شده است و ماندن در خانه او از زمان حادثه با پیتر در حالی که راه رفتن در Riverwalk در شیکاگو و نمی خواهید به انتقاد از سراسر اینترنت.”

اما آنها به وضوح احساس راحت با به اشتراک گذاری عشق خود را در حال حاضر. پیتر اظهار نظر در یک Instagram پست Flanagan در جمعه, مه 1 او به عنوان یک داستان در مورد جلسه Kygo قبل از ظاهر شدن در کارشناسی. او ارسال شده یک عکس از یک راحتي DJ امضا برای او که در آن او نوشت: “خلبان پیت نمی شود خنگ انتخاب کلی!”

“من در نهایت آن را کردم راست” پیتر که به نظر می رسد در هانا قهوه ای‘s فصل لیسانسنوشت در پست.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله