بریتنی اسپیرز باقی خواهد ماند و تحت conservatorship حداقل تا پایان مرداد ماه, Us Weekly می تواند تایید.

با توجه به جدید دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط مایک قاضی صادر شده منظور اجازه موقت کنسرواتور را در محل باقی می ماند تا 22 اوت این سال است.

پر کردن کمک های مالی به خواننده موقت کنسرواتور, Jodi Pais مونتگمرینامه های جدید از conservatorship تا یک جلسه برگزار می شود. پسوند ساخته شده بود چرا که courthouses بسته میان شیوع کروناویروس.

Britney Spears’ Conservatorship Extended Till the End of August
بریتنی اسپیرز در مراسم 4th زیبایی هالیوود جوایز در Avalon Hollywood در فوریه 25, 2018 در لس آنجلس ، شاتر

مونتگمری شد اسپیرز کنسرواتور پس از 38 ساله پدر جیمی اسپیرزپایین پا در سپتامبر سال 2019 به علت فقر و مسائل مربوط به سلامت. او به اتهام “سمی” خواننده چند دلار و مستغلات به عنوان به خوبی به عنوان او در امور شخصی از سال 2008 و پس از او در بیمارستان بستری شد پس بسیار عمومی شکست.

به عنوان او به طور موقت کنسرواتور Montgomery قدرت برای محدود کردن و محدود کردن بریتنی بازدید کنندگان حفظ مراقبان و محافظان امنیتی 24 ساعته در صورت برقراری ارتباط با بریتنی تیم پزشکی و با توجه به اسناد دادگاه قبلا به دست آمده توسط ما همچنین دسترسی کامل به “هر و همه سوابق” در مورد بریتنی “روانپزشکی, درمان, تشخیص و تست شده است.”

یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در ماه مارس که برنده جایزه گرمی که لغو شد او لاس وگاس اقامت در ژانویه 2019 و نه یک آلبوم جدید منتشر تقریبا در چهار سال “بیان کرده است که او نمیخواهد به کار دوباره چرا که او نمی خواهید برای ادامه به اصل حفظ خودش تحت conservatorship.”

“بریتنی متنفر است که پدر او یک کمک هزینه ماهانه که در حدود 10 ، 000 دلار در ماه برای خدمات خود را به سرپرستي او مالی” خودی اضافه شده است.

جیمی گام پایین آمد و پس از یک اتهام درگیری با نیزه’ فرزند ارشد پسر 14 ساله شان پرستون که او سهام با شوهر سابق Kevin Federline. The exes همچنین به اشتراک گذاری Jayden 13. در حالی که هیچ اتهامات جنایی گذاشته شد و در برابر جیمی DJ اعطا شد سه سال سفارش محدود در برابر سابق خود و پدر در قانون.

گسترش بریتنی conservatorship آمد و تنها چند روز قبل از او نشان داد که او به طور تصادفی سوخته در او بدنسازی صفحه اصلی.

“من شده اند در اینجا برای شش ماه چون من سوخته من, بدنسازی, پایین, متاسفانه” با “بنزین” خواننده گفته طرفداران از طریق Instagram on یکشنبه, مارس 29. “Um من تا به حال دو شمع و آره یک چیز به دیگری منجر شد و من سوخته آن را.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de