یک دانشمند آزمون coronavirus در یک آزمایشگاه در یونان

در ماه آوریل وزارت امور خارجه آمریکا به کابل آمد به نور نشان دادن مقامات سفارت بودند نگران امنیت زیستی در آزمایشگاه ویروس در ووهان چین. این آزمایشگاه در همان شهر که در آن شیوع کروناویروس اولین بار شناسایی شده است.

دفتر ملی ما به هوش مدیر می گوید که این ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی. اما مقامات امنیتی در حال بررسی این که آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات و یا از طریق یک حادثه آزمایشگاهی.

پس چه چیزی این اضافه کردن به درک ما از زمان همه گیر?

چه کابل می گویند ؟

واشنگتن پست گزارش روزنامه اطلاعات به دست آمده از دیپلماتیک کابل در 14 مارس. آنها نشان می دهد که در سال 2018 ما علم دیپلمات فرستاده شد در بازدیدکننده داشته است مکرر به مرکز تحقیقات.

مقامات ارسال دو هشدار به واشنگتن در مورد آزمایشگاه. ستون می گوید: مقامات نگران بودند در مورد ایمنی و مدیریت نقاط ضعف در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) نامیده می شود و برای کمک بیشتر.

همچنین ادعا می کند دیپلمات ها نگران بودند آزمایشگاه تحقیقات بر روی خفاش coronaviruses می تواند خطر جدید سارس-مانند بیماری همه گیر. این روزنامه می گوید: کابل سوخت بیشتر بحث های اخیر در دولت آمریکا در مورد اینکه آیا WIV و یا یک آزمایشگاه دیگر در ووهان می توانست منبع این ویروس در پشت زمان بیماری همه گیر.

علاوه بر این, فاکس نیوز با انتشار گزارشی ترویج آزمایشگاه منشاء تئوری.

شیوع آمد به نور در اواخر سال گذشته هنگامی که در اوایل موارد مرتبط به یک بازار مواد غذایی در ووهان. اما با وجود شایع آنلاین حدس و گمان وجود دارد هیچ مدرکی از هر نوع که Sars-CoV-2 ویروس (که باعث Covid-19) منتشر شد به طور تصادفی از یک آزمایشگاه است.

در 30 آوریل, ملی ما به هوش مدیر دفتر با صدور بیانیه ای رد ترین تئوری های توطئه در مورد این ویروس را ریشه – که آن تصور می شد به عنوان یک bioweapon. آن گفت: جامعه اطلاعاتی هنوز بررسی اینکه آیا شیوع آغاز شد “را از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان”.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای فروختن بیانیه ای که در یک نشست خبری در همان روز. پرسید که آیا او تا به حال دیده می شود هر چیزی را به او فکر می کنم WIV که منبع شیوع او پاسخ داد: “بله ، بله من است.”

چین رد این ایده و این کشور ایالات متحده در پاسخ به بحران است.

چه نوع از اقدامات امنیتی انجام labs استفاده می کنید ؟

آزمایشگاه مطالعه ویروس ها و باکتری ها به دنبال یک سیستم شناخته شده به عنوان BSL استاندارد که در آن BSL مخفف ایمنی زیستی سطح.

چهار سطح وجود دارد که بستگی به نوع عوامل بیولوژیکی در حال مطالعه و مهار اقدامات مورد نیاز برای منزوی کردن آنها است.

ایمنی زیستی سطح 1 (BSL-1) است که کمترین استفاده شده است و توسط آزمایشگاه تحصیل شناخته شده عوامل بیولوژیکی که مطرح تهدیدی برای انسان است.

مهار اقدامات احتیاطی از طریق افزایش سطح تا زمانی که شما می رسند ایمنی زیستی سطح 4 (BSL-4) که بالاترین و متعلق به آزمایشگاه برخورد با خطرناک ترین پاتوژن که چند وجود دارد در دسترس واکسن و یا درمان: ابولا, ویروس ماربورگ و در این مورد فقط دو موسسه در آمریکا و روسیه – آبله.

به BSL استانداردهای اعمال شده در سطح بین المللی اما با برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی مشابه دیگر.

“روس ها, به عنوان مثال, برچسب, بالاترین خود را مهار آزمایشگاه به عنوان 1 و کمترین مهار آزمایشگاه به عنوان 4 تا مخالف دقیق از استاندارد اما واقعی شیوه ها و زیرساخت های مورد نیاز مشابه می گوید:” Dr Filippa Lentzos یک متخصص امنیت زیستی در کالج کینگ لندن است.

آزمایشگاه مانند این یکی در مجارستان به دنبال یک سیستم استاندارد با چهار سطح. این سطوح بر اساس اقدامات مورد نیاز برای رسیدگی به پاتوژن های مختلف

اما در حالی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) منتشر کرده است یک دستی در سطوح مختلف استاندارد در حال اجرا توسط هر معاهدات.

“آنها شده ایم به توسعه تواند در بهترین منافع برای کار با خیال راحت برای کارگران آزمایشگاه که نمی خواهید از کامپیوتر خود و یا جامعه خود و برای محیط زیست برای جلوگیری از اتفاقی منتشر شده می گوید:” Dr Lentzos.

اما او می افزاید: “‘چوب’ همراه با رشته کیف پول. اگر شما می خواهید به انجام پروژه ها با شرکای بین المللی آنها نیاز به آزمایشگاه به عامل استانداردهای خاص است. و یا اگر شما باید محصولات خود را به فروش در بازار و یا انجام خدمات خاص به عنوان مثال آزمون و سپس شما نیز ملزم به عمل به استانداردهای بین المللی است.”

در واقع WIV تا به حال دریافت کمک های مالی از آمریکا همراه با کمک از آمریکا موسسات تحقیقاتی. کابل توصیه می شود آنها را حتی بیشتر کمک کند.

چه نوع از امنیت شکست شد کابل توصیف کنید ؟

جواب کوتاه این است که ما نمی دانیم از اطلاعات ارائه شده در واشنگتن پست. اما به طور کلی راه های متعدد وجود دارد که اقدامات ایمنی را می توان نقض در آزمایشگاه برخورد با عوامل بیولوژیکی.

به گفته دکتر Lentzos این عبارتند از: “است که دسترسی به آزمایشگاه های آموزشی و بازآموزی-آموزش از دانشمندان و تکنسین روش برای رکورد نگه داشتن علامت موجودی لیست پاتوژن حادثه اطلاع رسانی شیوه های, روش اورژانس.”

تعدادی از اوایل موارد در این بیماری همه گیر در ارتباط بودند به ووهان, غذاهای دریایی, بازار

اما چگونه غیر معمول بودند نگرانی در بیان دیپلماتیک کابل?

حوادث اتفاق می افتد. در سال 2014 فراموش ویال از آبله پیدا شد در یک جعبه مقوا در یک مرکز تحقیقاتی در نزدیکی واشنگتن است. در سال 2015 نظامی آمریکا به طور تصادفی حمل زنده anthrax نمونه به جای مرده اسپور به عنوان بسیاری از نه آزمایشگاه در سراسر کشور و یک پایگاه نظامی در کره جنوبی است.

وجود دارد که تغییرات در استانداردهای ایمنی در سراسر تعداد زیادی از آزمایشگاه در پایان پایین تر از BSL مقیاس و بسیاری از کمتر نقض نمی آن را به اخبار است.

اما وجود دارد تعداد نسبتا کمی از آزمایشگاه که تعیین شده BSL-4. ویکیپدیا لیست بیش از 50 در سراسر جهان که WIV شد اما هیچ معتبر لیست.

آنها باید ساخته شده است به بسیار بالا مشخصات زیرا آنها مقابله با خطرناک ترین پاتوژن شناخته شده به علم است. به عنوان یک نتیجه, آنها به طور کلی خوب سوابق ایمنی. بنابراین هر گونه نگرانی در مورد روش در یکی از این امکانات خواهد بود بیش از قابل توجه است.

بنر تصویر بیشتر خواندن درباره کروناویروس’
  • یک راهنمای ساده: چگونه از خود حفاظت کنم?
  • اجتناب از تماس با ما:: قوانین در خود به انزوا و ورزش
  • امید و از دست دادن: شما coronavirus داستان
  • استرس: چگونه به مراقبت از سلامت روان خود را

بنر

وجود ندارد, ادعای قبلی این ویروس نشت از یک آزمایشگاه است ؟

بله تقریبا به عنوان به زودی به عنوان رمان coronavirus آمد به نور این گمان وجود دارد – بسیاری از آن ناآگاهانه – در مورد ریشه های خود را.

یک تئوری آنلاین است که ظاهر در ژانویه پیشنهاد این ویروس می تواند طراحی شده است در یک آزمایشگاه به عنوان یک bioweapon. این اتهام را بارها رد شده توسط دانشمندان که توجه داشته باشید که مطالعات نشان می دهد این ویروس در سرچشمه حیوانات – به احتمال زیاد در خفاش ها.

ویروس ها نیز می تواند طراحی شده برای اهداف اساسی پژوهش های علمی. برای مثال مطالعات ممکن است به بهبود توانایی یک پاتوژن به علت بیماری به بررسی چگونگی ویروس ها می تواند جهش در آینده است.

اما ما مطالعه coronavirus ژنوم منتشر شده در ماه مارس نشان می دهد هیچ نشانه ای از آن تا به حال طراحی شده است. “با مقایسه در دسترس ژنوم توالی داده شناخته شده coronavirus گونه های ما می تواند بصورتی پایدار و محکم تعیین که SARS-CoV-2 نشات گرفته از طریق فرآیندهای طبیعی” co-نویسنده Kristian اندرسن از تحقیقاتی اسکریپس در کالیفرنیا گفت: در آن زمان.

عوامل بیماری زا را می توان به جهش در یک آزمایشگاه بدون کارگردانی دستکاری ژن های خود را. در اصطلاح “عبور آزمایش” ویروس ها و یا باکتری ها از یک آزمایشگاه حیوانات دیگر به منظور مطالعه و بررسی چگونگی عوامل انطباق با میزبان خود را. گذشته آزمایش کرده اند موفق به ساخت ویروس ها بیشتر انتقال بین حیوانات با استفاده از این پایین با تکنولوژی روش. اما باز هم هیچ شواهدی وجود ندارد که این بازی هیچ نقشی در پیدایش رمان coronavirus.

پس از آن وجود است و آنچه از انتشار اتفاقی طبیعی ویروس از یک آزمایشگاه است. نزدیکی به ووهان, غذاهای دریایی, بازار, که در آن شیوع آمد به نور به حداقل دو موسسه پژوهش در بیماری های عفونی سوخت حدس و گمان در مورد یک لینک. در علاوه بر این به WIV شهر است خانه را به یکی دیگر از مرکز – به ووهان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

که WIV حال انجام تحقیقات بر روی خفاش coronaviruses است که یک ماده از رکورد های عمومی. این کار کاملا قانونی و مشروع و منتشر شده در مجلات بین المللی. با توجه به تجربه کشور با شیوع سارس در اوایل 2000s این باید به عنوان جای تعجب ندارد.

با توجه به گسترده روایت Sars-CoV-2 گسترش از Huanan غذاهای دریایی و حیات وحش بازار در ووهان که در آن انواع گونه های زنده پستانداران نگه داشته شدند و به فروش می رسد. ایده این است که یک خفاش virus ممکن است انتقال به انسان از طریق یک واسط حیوانات.

برخی از محققان مطرح شده سوال در مورد این توضیح در اوایل ژانویه هنگامی که یک مقاله در مجله لانست نشان داد که در حالی که بسیاری از اوایل Covid-19 بيمار شده بود به طور مستقیم به بازار معرض بسیاری دیگر تا به حال شناخته شده لینک. اما آن را نیز ممکن است کسانی دیگر بیماران در ارتباط بودند در برخی از راه که نیست و در عین حال قابل درک باشد.

Dr Lentzos گفت: این موضوع از منشاء آن بود “سوال بسیار دشوار است” و افزود که “وجود داشته است آرام پشت-صحنه بحث… در امنیت زیستی متخصص جامعه, سوال, غذاهای دریایی, بازار مبدا که آمده است به شدت از چین”.

اما در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که هر یک موسسه تحقیقاتی در ووهان شد منبع Sars-CoV-2.

در 16 آوریل, چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian خطاب این موضوع در یک کنفرانس خبری گفتن روزنامه نگاران سازمان جهانی بهداشت مقامات “گفت: چندین بار وجود دارد این است که هیچ شواهد جدید کروناویروس ایجاد شده در یک آزمایشگاه”.

چین بارها متهم شده است فاقد شفافیت در مراحل اولیه شیوع و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: پکن “نیاز به آمده پاک” در چه می دانند.

در میان این جنگ لفظی بین کشورهای پر زحمت – و تا حد زیادی نهان – کار علمی برای ردیابی منشاء ویروس خود ادامه خواهد داد.

دنبال پل در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله