Dr Mamoona رعنا که در بریتانیا در حالی که مراقبت از COVID-19 بيمار. — عکس توسط نویسنده

لندن: خانواده هایی از پاکستان Dr Mamoona رعنا پرداخت صمیمانه ادای احترام به اختصاص داده شده و محبوب دکتر که به بریتانیا برای اولین بار دکتر به فدا کردن زندگی خود پس از عقد قرارداد رمان coronavirus در حالی که صرفه جویی در خدمات بهداشت ملی (NHS) بیماران در طول خدمات خود را به عنوان خط مقدم کارگر.

دکتر رعنا چهره تبدیل شده است به تعریف تصویر ترسناک NHS خط مقدم کارگران صورت بگیرد.

زن, دکتر, 48, در اصل از لاهور زندگی می کردند و در شرق لندن با شوهرش Dr Azeem قریشی و هشت سال.

دکتر قریشی, که, ارشد, دکتر, در Newham بیمارستان پرداخت می شود دست زدن به ادای احترام به همسر و توضیح داد که چگونه دکتر رعنا وضعیت به سرعت در حال بدتر شده است. او تایید کرد که همسر او قرارداد این ویروس در حالی که هر دو آنها مشغول به کار بودند در خط مقدم.

دکتر قریشی گفت: Geo.tv که دکتر رعنا توسعه COVID-19 علائم در 8 آوریل. دو روز بعد هر دو از آنها تست مثبت برای کوروناویروس. در آوریل 11, Dr رعنا شروع به داشتن مشکلات تنفسی و گرفته بود به شلاق صلیب بیمارستان تصادف و اورژانس (A&E) در شرق لندن است.

او سپس منتقل به شاهزاده الکساندرا بیمارستان در آوریل 11 و قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی به او مواجه مشکلات تنفسی. او سرانجام در آوریل 16.

دکتر قریشی گفت: “دکتر رعنا بود یک زن قابل توجه است که همیشه برگزار شد سر او را بالا داد و امید و شادی بی وقفه به کسانی که در اطراف او. او زیباترین همسر و مادر از دختر ما. او منحصر به فرد در وقار, فضل, هوش, نرم, طبیعت و زیبایی. من را از دست او برای همیشه.”

عکس توسط نویسنده

دکتر قریشی به اشتراک گذاشته است که نه تنها خود و خانواده بلکه کل جامعه را از دوستان و همکاران در حال ویران و عزاداری او گذشت.

“Mamoona بسیار محبوب بود در محل کار خود را در جامعه از دوستان و همکاران در محله و در خانواده ما. او مناسب و خوبی است. او همیشه پر از زندگی و او گسترش شادی در همه زمان ها. او متولد خوش که رانده شد از شور و شوق خدمت به بشریت است. او تا به حال بسیاری از برنامه های ما و دختر ما. این دولت از درماندگی کامل,” او گفت:.

دکتر قریشی افزود: “به خدا ما ارسال کنید و ما به دنبال آرامش و تحمل را از او.”

دکتر رعنا آمد به انگلستان با حدود 15 سال پیش. او MBBS, از, Punjab Medical College فیصل و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهر لندن قبل از شروع کار برای بیمه خدمات درمانی. او مشغول به کار در بخش های مختلف بیمه خدمات درمانی در یک حرفه ای از تمایز است. دکتر رعنا بود, پرشور, هنرمند که نقاشی خوشنویسی اسلامی نیز هست.

مرحوم دکتر مشغول به کار بود در شمال شرق لندن پایه اعتماد (NELFT). رئیس اجرایی در NELFT پروفسور الیور Shanley ابع در ادای احترام پیام گفت: “او بسیار مورد توجه قرار گرفته فوق العاده-ارزش های حرفه ای و متعهد دکتر خواهد شد که شدیدا از دست رفته توسط همکاران او.”

عکس توسط نویسنده

صندلی پزشکی عمومی شورای Dame کلر مارکس گفت: “دکتر رعنا بود که سهم عمده ای را به سلامت از جامعه ما است. در طول زندگی حرفه ای اش Dr رعنا نهفته زندگی هزاران نفر از بیماران است.”

دکتر رعنا می آید از یک نامی خانواده حرفه ای. برادر بزرگتر مقصود حسن خدمت کرده است به عنوان یک افسر ارشد پلیس در FIA و پلیس به عنوان SSP اسلام آباد و مدیر کل (DG) FIA.

Geo.tv صحبت به دکتر Mamoona رعنا برادر حسن که مشترک خانواده را در غم و اندوه بر او گذشت.

Hasaan گفت که Mamoona بود اختصاص داده شده و محبوب است. “او پر از زندگی و از سن بسیار جوان او رانده شد با شور و شوق کمک به بیماران. آن شور و شوق خود را برای کمک به دیگران است که او را سوار و او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک دکتر.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de