باز کردن. دریک اول ارسال شده عکس های خود را 2 سال با پسر آدونیس از طریق Instagram در مارس 30, و در حال حاضر “برای چه” رپ به اشتراک گذاری است به همین دلیل او تصمیم به انجام این کار.

Drake Says Finally Posting Photos of Son Adonis, 2, Felt ‘Great’: ‘This Is Just Something That I Want to Do’
دریک و پسر Adonis. حسن نیت ارائه میدهد از دریک/Instagram

“عالی بود برای من. عالی بود فقط به اشتراک گذاشتن آن با جهان” افتخار پدر, 33, گفت Lil Wayne به در قسمت دوم از رادیو جوان پول با Lil Wayne در سیب موزیک در جمعه, مه 1 و اضافه کرد که رسانه های اجتماعی حرکت بود و نه چیزی او تا به حال “صحبت به کسی در مورد” و یا برنامه ریزی شده است.

“من فقط یک روز صبح بیدار شد و من مانند شما می دانید چه ؟ این تنها چیزی است که من می خواهم به انجام ، ” “دهنی اسلاید” اواز خوان اضافه شده است.

دریک و “Lollipop” رپ, 37, در ادامه به بحث در مورد پدری با کانادا بومی حتی ستایش دوست خود بودن “عملکرد رپ نه سال.”

او گفت: Lil Wayne به نام: “من فقط می تواند به راه خود بچه ها را خیره در شما است که زمان و تلاش است که شما را در به عنوان یک پدر. طوری بود که واقعا الهام بخش برای من فقط بدانید که من هنوز هم می تواند نگه دارید هل دادن به جلو به عنوان یک موسیقیدان و وجود دارد برای پسر من است.”

تا مارس ها دریک نگه داشته بود خیلی از آدونیس’ زندگی در خارج از کانون توجه است. او و سوفی Brussaux استقبال پسر بچه خود را در ماه اکتبر 2017.

دریک تایید هشت ماه بعد که او آدونیس’ پدر خود را در “14 مارس” از آلبوم.

“دیروز صبح بود دیوانه / من تا به حال برای آمدن به شرایط با این واقعیت است که آن را نه شاید / که s–t است که در سنگ مهر و موم و امضا / او نه معشوق من بود Billie Jean اما این بچه مال من است” او ای در ژوئن 2018 آهنگ. “[من و مامان] Sandi به من می گفت تمام آن طول می کشد یک زمان است و همه آن را در زمان یک زمان / S–t ما تنها ملاقات دو بار دو بار.”

او افزود: “تنها پدر من از آنها بدم میاید هنگامی که آن را بشنوند / من استفاده می شود برای به چالش کشیدن پدر و مادر من در هر آلبوم / حالا من خجالت به آنها بگویید که من به پایان رسید تا به عنوان یک coparent / همیشه وعده داده شده به خانواده واحد / من می خواستم آن را به صورت های مختلف که من از طریق آن / اما این حقیقت سخت در حال حاضر.”

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس دریک شده است به دور از آدونیس و Brussaux, 30. هر چند Degrassi آلوم آزمایش منفی برای ویروس, او تصمیم گرفت به خود قرنطینه پس از صرف زمان با کوین دورنت و بروکلین نتز.

“من دوست دارم و من و خانواده و دوستان است و من نمی توانم صبر کنید برای شاد بعد زمانی که ما همه قادر به دوباره. تا پس لطفا نگه داشتن چراغ های خود را در,” او نوشت: از طریق Instagram در مارس 30.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de