افتخار دختر بابا! Dwayne Johnson دوست دارد زندگی خود را با سه دختر — سیمون یاس و تیانا.

بازیگر مورد استقبال ارشدش با خود و سپس با دنی گارسیادر ماه مه سال 1997. او پس از تقسیم گارسیا یک دهه بعد Johnson استقبال یاس و تیانا با لورن Hashian در دسامبر 2016 و 2018 شد.

او و گارسیا مدیر عامل شرکت گره خورده است گره در ماه اوت سال 2019 در هاوایی اگر چه جانسون به نام ماساچوست بومی همسر خود را برای سال. “من فقط با مراجعه به او به عنوان” همسر من, تمام وقت,” او گفت: , سرگرمی, Tonight یک سال قبل از nuptials خود را. “بنابراین بسیاری از مردم مانند” آیا شما ازدواج کند؟’ گفتم: “نه. آسان است. عجله نکنید بابا بزرگ.”

این کشتی گیر حرفه ای در نظر زندگی با خانواده اش از “بهترین چیز” او گفت اضافی در ماه جولای سال 2019. “من یک خانه کامل فقط, قوی, badass زنان است. … وحشتناک است اما این عالی است.”

بومی کالیفرنیا رفت و به خروجی در آن زمان: “من یک کودک است. پدر من سخت بود. او لگد الاغ من پس وجود دارد بسیاری از تستوسترون در حال رشد وجود دارد که این تعادل داشتن این همه استروژنی انرژی پس از آن نیز من با داشتن این فرصت را به دم ‘پدر’ و امیدوارم تنظیم استاندارد را از آنچه یک مرد باید در [دختران من’] زندگی می کند.”

سیمون از دبیرستان فارغ التحصیل شد که در همان سال و رهبری به دانشگاه نیویورک.

“و سپس نوزادان خود را فارغ التحصیل” جانسون زیر نویس یک عکس از خود و فرزند ارشد او در کاپیتان امریکا کلاه و لباس شب آبی در مارس 2019. “من بسیار افتخار برای اولین بار از دختر, دختر, فارغ التحصیلی, دبیرستان, kickin’ و در حال حاضر NYU محدود. من شما را دوست دارم و یک روز شما را متوقف کشیدن دور از من وحشی به آغوش & بوسه.”

نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن آنچه دیگر چیزهای شیرین به گلوله سازهایی آلوم گفت: در طول سال در مورد افزایش سیمون یاس و تیانا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله