سن دیگو – نه چندان دور از جایی که معترضان جمع شده بودند به تازگی به تماس برای پایان دادن به اقامت در خانه, سفارشات, مگان Haber toweled پس از صبح روز شنبه شیب های تند 62-درجه آب.

“آن لطمه می زند, زیادی,” او گفت: از ماه گذشته خط ساحلی بسته شدن. “ساحل یک بخشی از زندگی ما است.”

سن دیگو سواحل شهرستان بازگشایی شد شنبه و حتی با مرور بسته شده و شن و ماسه از حد برای تجمع و آفتاب مردم رفتند به جزر و مد خط در اقیانوس آرام ساحل برای لذت بردن از آخر هفته برای اولین بار از ماه مارس که آنها می توانند دسترسی به خط ساحلی.

پر داستان توسط Gidget فیلم و یک آهنربا برای انبوه که عبور از مرزها و خطوط دولت برای رسیدن به آن ساحل مرکزی است به آنچه در آن به معنی یک کالیفرنیایی. خشم بیش از سواحل بسته است و نه فقط در مورد آزادی, اما در مورد سهام.

“در کالیفرنیا, تعریف, ساحل مسلم” گفت: شان اندرسون یک بوم شناس در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در جزایر کانال. “این است چگونه خودمان را تعریف کنیم.”

تصویر: سن دیگو (دنیس رومرو/NBC News)

محدود کردن دسترسی به کالیفرنیا باارزش ترین منابع خط ساحلی در طول coronavirus همه گیر شده و خشم beachgoers فعالان و مقامات محلی است.

یک “به طور کامل بازگشایی کالیفرنیا در حال حاضر” تظاهرات در هانتینگتون بیچ جمعه دیده شد توسط بسیاری به عنوان یک واکسن در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که به دستور سواحل در اورنج کانتی بسته پس از جمعیت جمع بر روی شن و ماسه در طول های اخیر موج گرما.

یکی از معترضان برگزار شد تا یک تخته موج سواری مشخص شده با عبارت “گشت و گذار جرم نیست.”

در هانتینگتون بیچ تظاهرات برنامه ریزی شده روز به عنوان بخشی از سراسر کشور سری از حوادث decrying برخی از آنچه باید به عنوان یک ملی مستند.

“یکی از چیزهایی که سوخت تظاهرات است و مردم فقط نا امید و آنها می خواهند قادر به رفتن به ساحل” اندرسون گفت.

ساحلی قانون و سیاست کارشناسان به نظر می رسد به توافق برسند که Newsom حق تعطیل سواحل جهانی همه گیر. اما برخی از مشکل با ناهموار دسترسی داشته باشید.

مقامات در Doheny دولت ساحل در اورنج کانتی گفت که به دلیل پارک بسته شد به وسایل نقلیه دسترسی خواهد بود اعطا شده تنها برای کسانی است که می تواند گرفتن وجود دارد.

“پارک باز می ماند برای مردم محلی” بیانیه ای در وب سایت خود گفت: هفته گذشته قبل از فرماندار بسته اورنج کانتی سواحل است. یک سخنگوی پارک دولت بخش نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اما در برخی از سواحل در کالیفرنیا مقامات پارکینگ استفاده می شود سعی کنید به تنظیم جمعیت. یک اثر این است که مردم زندگی می کنند که در سواحل گرامی منبع همه به خود را دارند.

“شما نمی توانید رد کسانی است که ساکنان محلی گفت:” Richard M. فرانک مدیر کالیفرنیا, حقوق محیط زیست و سیاست های مرکز در دانشگاه کالیفرنیا دیویس مدرسه قانون است. “شما نمی توانید محلی سواحل منحصر به فرد استان از ساکنان محلی است. که تبعیض و نمی خواهد با تصویب جمع اوری در دادگاه.”

کالیفرنیا ساحلی با تصویب قانون در سال 1976 تضمین دسترسی به ساحل, محدودیت های ساحلی و توسعه ارائه می دهد حفاظت محیط زیست در نزدیکی اقیانوس.

“بسته شدن سواحل به وضوح می رود در برابر به قصد کالیفرنیا ساحلی عمل” گفت: شلی Luce, مدیر عامل شرکت گروه زیست محیطی التیام بای. اما او گفت که این بیماری همه گیر است که یکی از آن شرایطی است که واجد شرایط به عنوان یک راه گریز.

فرانک گفت ساحلی دسترسی است نه لزوما یک 24/7 راست چون بسیاری از سواحل در غروب آفتاب.

“که نامحدود عمومی حق دسترسی” او گفت:.

اما آن را متفاوت از اجازه دادن به مردم در شهرستان ونتورا به ضربه ساحل و منع مردم در شهرستان, لس آنجلس, از انجام این کار.

“من واقعا ترجیح می دهم چیزی است که سازگار در سطح ایالت” Luce گفت.

این چهل تکه از ساحل تعطیلی اتحاد نا امید کالیفرنیا نیاز به آب شور رفع و به نظر می رسد مردم از L. A. شهرستان در حال سفر شمال به شهرستان ونتورا به آن را دریافت.

اندرسون گفت: داده های او جمع آوری شده در پارکینگ و دسترسی به ساحل در ماه آوریل نشان می دهد که خوشه در پارکینگ در برخی از مناطق مسکونی در نزدیکی سواحل در شهرستان ونتورا. در نقاط همراه Deer Creek ساحل که در آن تابستان هنجار برای پارکینگ ممکن است 10 تا 15 وسایل نقلیه یک روز او به شمارش بیش از 160 در یک روز در ماه آوریل است.

در نتیجه می تواند ازدحام, او گفت:.

“این یک نتیجه ناخواسته است که ما نیاز به آدرس,” او گفت:.

با یکی دیگر از موج گرمای پیش بینی شده برای جنوب کالیفرنیا هفته آینده برخی از مشتاق beachgoers می گویند که آنها آماده هستند تا خود را به قربانی کردن زمان نزدیکی اقیانوس اگر آنها باید.

استیو Padilla, یک عضو شورای در چولا ویستا کالیفرنیا که تقریبا مرده بود از COVID-19 در ماه مارس نیز رئیس کالیفرنیا ساحلی کمیسیون قدرتمند بدن که نظارت shoreline توسعه و تضمین دسترسی به ساحل تحت ساحلی عمل می کنند.

پس از 11 روز در ونتیلاتور در بخش مراقبت پدیللا به خانه بازگشت بازماندگان یک ماه پیش.

“من گفت:” من نمی توانم صبر کنید برای چسبیدن انگشتان پا من در برخی از شن و ماسه گرم,’,” او گفت:. “من نمی توانم تصور کنید که چیزی است که بهتر خواهد بود برای بازیابی. و خانواده من تا به حال به آرامی به من بگو, ‘سواحل بسته هستند در حال حاضر.'”

وی کالیفرنیا به بیمار.

“من تقریبا زنده نمی ماندند و من به پشتیبانی این اقدامات در جای خود قرار داده به محافظت از سلامت مردم,” او گفت:. “اگر من نمی تواند رفتن به ساحل برای چند ماه و آن را به یک زندگی و سپس OK می کنم با آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de