Teddi Mellencamp یک زندگی واقعی Superwoman. بین رسیدگی به او سه فرزند جوان مدیریت یک کسب و کار و فیلمبرداری نشان می دهد که زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره, 38, هنوز به زمان تعیین شده را کنار گذاشته و تمرکز بر روی خودش است.

جا ماندن بسیار مهم است برای براوو شخصیت جسمی و ذهنی است. “من همیشه کار کردن در صبح,” او می گوید به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی.

Mellencamp که استقبال دختر کبوتر در ماه فوریه در حال کار سخت بر روی پست-baby بدن با وجود شیوع کروناویروس.

“درست پس از من تا به حال کبوتر و [این بیماری همه گیر] شروع به اتفاق می افتد در جهان است,” او گفت: ما در مه “من متوجه شده بود که من تبدیل به مواد غذایی و مثل “خوب نیاز دارم که Aperol spritz در حال حاضر’ به همین دلیل من رو تایید و شروع به انجام یک پس از زايمان برنامه زود است.” او حتی اشاره کرد که او به “ریسندگی روز من به هنگام تولد است.”

همه در توسط تدی پاسخگویی مربی نیز دوست دارد به مطمئن شوید که او را به خوردن حق. در حالی که او اغلب دیده می شود نوشیدن شراب در زنان خانه دار واقعی, Mellencamp دوست دارد به مطمئن شوید که او یک رژیم غذایی متعادل است.

“اگر من برم به شام اجازه دهید بگویم من استیک و مارچوبه یا هر چیز دیگری. من پس از آن را انتخاب کنید ‘من با رفتن به دسر و یا من می خواهم برای نوشیدن?'” به بازرگان گفت: ما در ماه مارس 2019. “پس از آن ساخت که انتخاب … قبل از زمانی که من رژیم غذایی دارم و چیزهایی مانند خشم در مورد آن مانند” من لیاقت این همه چیز!’ در حال حاضر این یک انتخاب است.”

یکی دیگر از روزانه musts? رفتن برای یک پیاده روی روزانه با شوهرش, Edwin Arroyaveو بچه های خود را: Slate 7, کروز, 5 و 2 ماهه کبوتر. “[آن را] بزرگ و ظهر مطابق با افزایش” او اشاره می کند.

پایین ببینید چه چیز دیگری Mellencamp کند روزمره برای سالم ماندن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de