موسیقی در خون! جسیکا سیمپسون جشن دخترش ماکسول تولد 8 در گرانبها ادای احترام و به ویژه مادر-دختر اواز یا موسیقی دو آواز با هم.

“با شما” خواننده 39 ارسال شده دو دقیقه تصویری از خودش و ماکسول lounging در تخت خواب با هم. در این کلیپ جفت هماهنگ به آهنگ “این نور کمی از معدن” و سیمپسون سهام که او نمی توانم باور کنم که او دختر است و در حال حاضر 8 سال است. بعد ماکسول نشان می دهد که او شروع به خواندن مادرش پرده خاطرات کتاب باز. این کلیپ را می بندد با “یک امر” songstress و ماکسول آواز “آمین.”

“امروز من برای اولین بار به دنیا آمد ماکسول تبدیل شده 8. او بیشتر نور در روح او از هر کسی که من تا کنون شناخته شده است و می درخشد به مراتب روشن تر از هر ستاره در کهکشان ها. او یک هدیه است که هر کس می داند که او و عمیقا متصل به کسانی که او هرگز ملاقات کرد و دعا برای هر شب. ماکسول الهام بخش من بود unapologetically خودم را در هر راه” سیمپسون زیر نویس این ویدئو.

مشاهده این پست در Instagram

امروز من برای اولین بار به دنیا آمد ماکسول تبدیل شده 8. او بیشتر نور در روح او از هر کسی که من تا کنون شناخته شده است و می درخشد به مراتب روشن تر از هر ستاره در کهکشان ها. او یک هدیه است که هر کس می داند که او و عمیقا متصل به کسانی که او هرگز ملاقات کرد و دعا برای هر شب. ماکسول الهام بخش من بود unapologetically خودم را در هر راه. او به من آموخت که من نمی باید به طور کامل به طور مستمر یاد من من ایده آل برای او. او پر از عشق واقعی, محبت, توجه, تعیین, هوش هدفمند رهبری ثابت قدم, قدرت, عمیق حکمت زیبایی واقعی در داخل و خارج و خنده دار, طعنه, چابک دیپلماتیک استدلال بی حد و حصر استعداد nonjudgmental آگاهی بی امان وفاداری و امید است که آشکار معجزه. ماکسول جلب جانسون بهترین دوست من است و من دعا می کنم به خدا که من می تواند نیمی فرد او این است که زمانی که من رشد می کنند. من می توانم هر کسی بیشتر از من عاشق این 8yr ، تولدت مبارک دختر عزیزم. مامان را دوست دارد شما را در هر راه!!! 💚 PS حداکثر برکت این فیلم با رضایت 💚

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جسیکا سیمپسون (@jessicasimpson) در

او افزود: “ماکسول جلب جانسون بهترین دوست من است و من دعا می کنم به خدا که من می تواند نیمی فرد او این است که زمانی که من رشد می کنند. من می توانم هر کسی بیشتر از من عاشق این 8yr ، تولدت مبارک دختر عزیزم. مامان را دوست دارد شما را در هر راه!!! 💚 PS حداکثر برکت این فیلم با رضایت او. 💚”

سیمپسون سهام ماکسول با شوهرش اریک جانسون. زن و شوهر — که بحباله نکاح در اوردن, 2014 — همچنین پدر و مادر از پسر آس 6 و دختر مرغک مای 13 ماه.

طراح مد او منتشر شد خاطرات در ماه فوریه است. کتاب جزئیات گذشته او روابط عاشقانه با او معروف exes Nick Lachey و جان مایر و مبارزات خود را با سوء مصرف مواد. بعد که ماه سیمپسون گفت: ما هفتگی است که او همیشه می خواهد به باز کردن با کودکان در مورد زندگی او به رسمیت می شناسد اما آنها به اندازه کافی به درک همه چیز است.

“من باور دارم در به طور کامل باز و صادقانه و من امیدوارم که آنها می توانند یاد بگیرند که از برخی از اشتباهات من — اما از همه مهمتر یاد بگیرند که هیچ زندگی کامل است, چالش های ما ابزار و آن را یادگیری از اشتباهات ما است که باعث می شود ما قوی تر” تگزاس بومی گفت: در آن زمان است.”وجود دارد برخی از موضوعات در کتاب من فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی بالغ به هضم نشده است, اما در زمان مقتضی من به اشتراک گذاری همه چیز با آنها.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de