مثل مادر مثل پدر! کایلی Jenner نشان داد که او 2 ساله, دختر, Stormi, خرس شباهت قابل توجه در یک سمت-توسط-جانبی عکس مقایسه.

کایلی لوازم آرایشی, موسس,, 22, مشترک رجعت عکس از خودش به عنوان یک کودک نو پا با پوشیدن موی جودی ابوتی بعدی به یک تصویر از Stormi با تعظیم در موهای او. عکس های فوری آنه به پایین را با ویژگی های مشابه.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره در نظر است در خانواده خود شباهت در گذشته است. در ماه آگوست 2018, Jenner ارسال شده یک عکس با او سپس 6 ماهه دختر که باعث شد طرفداران مجدد تصاویر و نظر خود را مشابه به نظر می رسد. این زندگی از کایلی آلام وارد شده از پست ها در Instagram داستان نوشتن “من twinny 🖤.”

Jenner در حال حاضر quarantining با Stormi — که او سهام با Travis Scott — در خانه در کالاباساس کالیفرنیا. این “Sicko حالت” رپر 28 بوده و صرف وقت با مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری و خال دار شده است در Jenner را در حساب های رسانه های اجتماعی اغلب پس از خود تقسیم شش ماه پیش.

آرایش مغول جشن اسکات تولد در مارس با تولد شیرین ادای احترام که به Stormi ویژه ای فریاد.

Kylie Jenner Shares Look-Alike Photos of Herself and 2-Year-Old Daughter Stormi
کایلی Jenner و Stormi. حسن نیت ارائه میدهد از کایلی Jenner/Instagram

“دادا تولدت مبارک پدر سال!” Jenner نوشت طریق Instagram on پنج شنبه, آوریل 30. “من به آرامی اما مطمئنا شروع به قبول این واقعیت است که طوفان یک پدر و دختر. 😫 اما هر چه. ما رفت و نیم در عظمت! زیبا ترین و هوشمند با محبت و خنده دار بچه های کوچک. بهترین هدیه. ok من گریه. شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای! @travisscott.”

Jenner و اسکات به نام آن واریز شده در رابطه خود را در ماه اکتبر 2019 پس از بیش از دو سال از آشنایی. اگر چه گزارش های متعدد منتشر شده در ماه مارس که این جفت ارز در حال شعلهور خود را عاشقانه Jenner برادرزاده میسون Disick, تعطیل گمانه زنی ها بعد از آن ماه است.

“هیچ کایلی و تراویس نیست دوباره با هم” Kourtney Kardashian و Scott Disick‘s پسر بزرگتر گفت: در طول یک Instagram زندگی می کنند. پدر و مادر خود را بعد از حذف 10 ساله حساب رسانه های اجتماعی.

یک منبع گفت:” ما هفته در ماه فوریه که این جفت ارز را در اولویت کار خود coparenting رابطه برای Stormi.

“کایلی و تراویس coparent بزرگ با هم و کسانی که نزدیک به آنها امیدوار هستند که آنها رسما پشت هم اما کایلی و تراویس در حال انجام کار خود است و تلاش برای نگه داشتن فعلی خود را در ارتباط با وضعیت پایین کلید و خود در لحظه” خودی گفت: در آن زمان.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de