وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo مکث در حالی که صحبت کردن در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه در آوریل 29, 2020, در واشنگتن, DC.

اندرو بیلبائو/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

  • وزیر امور خارجه مایک Pompeo در روز یکشنبه وجود دارد گفت: “شواهد زیادی” که COVID-19 سرچشمه در یک آزمایشگاه.
  • رئیس جمهور ساخته شده است که مشابه سخنان ادعا در روز پنج شنبه که او دیده بود مدرکی برای حمایت از این نظریه اما نمی تواند به اشتراک گذاری هر یک از جزئیات از دانش خود را.
  • ما مقامات اطلاعاتی و کارشناسان باید گفت هیچ مدرکی برای اثبات این نظریه با توجه به واشنگتن پست.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز یکشنبه ادعا وجود دارد “شواهد زیادی” که COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین اگر شده است وجود دارد که تا کنون هیچ مدرکی برای حمایت از این نظریه.

“شواهد زیادی وجود دارد که در این جاست که این آغاز شد” Pompeo گفت: ABC News’ مارتا Raddatz در ظاهر خود را در “این هفته است.” “ما گفت: از آغاز این ویروس سرچشمه در ووهان چین. ما زمان زیادی از غم و اندوه که از ابتدا است.”

“اما من فکر می کنم تمام جهان می توانید ببینید در حال حاضر” Pompeo اضافه شده است. “به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و آنها را به یک تاریخ در حال اجرا زیر استاندارد آزمایشگاه. این نیست اولین بار است که ما باید به حال جهان در معرض ویروس به عنوان یک نتیجه از شکست از یک آزمایشگاه است.”

Jonna Mazet متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا دیویس که کار کرده و آموزش دیده ووهان موسسه ویروس شناسی محققان در گذشته گفت: کسب و کار خودی Aylin وودوارد که یک اتفاقی آزمایشگاه نشت بسیار بعید است.

این WIV خانه های چین تنها ایمنی زیستی-سطح-4 آزمایشگاه و Mazet گفت که به جای یک حادثه در بالا security lab, آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که ویروس های ریخته شده بیش از به طور طبیعی از خفاش ها, پریدن به انسان از طریق یک واسطه حیوان میزبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تحت فشار قرار دادند سرزنش نسبت به چین پس از همه گیر ضربه زدن به ما

Pompeo است که برای اولین بار ما رسمی به چنین ادعا می کنند. در کاخ سفید در نشست خبری روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما در حال بررسی ووهان موسسه ویروس شناسی است که به مطالعه coronaviruses است که سرچشمه در خفاش ها. در آن کنفرانس خبری یک خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن که آیا او می خواهم شواهد دیده است که به او یک “درجه بالایی از اعتماد به نفس” را به نشان می دهد این ویروس تا به حال سرچشمه در یک آزمایشگاه.

“بله من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او “مجاز به گفتن” هر کسی در مورد هوش. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا شناور یک نظریه مشابه در آوریل 19, امیدوار کننده “عواقب” اگر چین داشت ایجاد این رمان coronavirus.

Pompeo گفت Raddatz یکشنبه “حزب کمونیست چین حاضر به همکاری با کارشناسان بهداشت و درمان” و او نمی تواند پاسخ دهد که آیا به اعتقاد او این نظریه که این ویروس عمدا منتشر شده توسط دولت چین و یا اینکه آیا به اعتقاد او آن را به اشتباه منتشر شده در طول یک آزمایشگاه حادثه.

رئیس جمهور و دیگر اعضای حزب او باید همچنان به تلاش برای تغییر سرزنش نسبت به چین برای ویروس و تاثیر آن بر ایالات متحده که در آن تا کنون کشته شدن حداقل 66,430 و آلوده به برخی از 1,134,673 با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آژانس اطلاعاتی آمریکا گفت: وجود چنین شواهدی وجود دارد که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه با توجه به گزارش های واشنگتن پست و نیویورک تایمز.

کارشناسان گفت: نوشته است که در حالی که یک آزمایشگاه حادثه ممکن است آن را به طور کامل به احتمال زیاد. مقام آمریکایی که خطاب به ارسال در خواست نامش فاش نشود گفت: مقامات توجیه شده است که چین می تواند در ابتدا به عنوان شیوع, اما آنها تا به حال نه دیده شواهدی وجود دارد که COVID-19 شد اتفاقی انتقال در یک آزمایشگاه.

“آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که مادر طبیعت است که فقط یک گام از ما جلوتر است و ایجاد یک رمان پاتوژن در حال حاضر قادر به حرکت کاملا موثر از انسان به انسان” جیسون رائو زیستی-متخصص امنیت و ارشد سابق سیاست مشاور رئیس جمهور باراک اوباما گفت: ارسال.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de