فرماندار می سی سی پی تیت ریوز با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

لی میلز/ایسنا

  • فرماندار می سی سی پی بستری او را رد گم کردن در برنامه به بخشی از پایان دولت coronavirus مستند پس از دیدن آن بزرگترین واحد-روز افزایش در هر دو مورد و مرگ و میر در روز جمعه.
  • می سی سی پی گزارش 397 موارد جدیدی از کروناویروس و 20 جدید مرگ و میر جمعه هم که بالاترین روزانه تعداد در دولت است. شده اند وجود دارد 291 مرگ و میر ناشی از این ویروس در دولت است.
  • این اعداد و ارقام باعث شد فرماندار تیت ریوز به جلو و عقب در برنامه ریزی برای بازگشایی غیر ضروری کسب و کار.
  • بیش از 66,000 مردم بوده اند و این ویروس آلوده بیش از 1.1 میلیون نفر در ایالات متحده است که در حال حاضر جهانی کانون COVID-19.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فرماندار می سی سی پی گفت: او را رد گم کردن در برنامه به بخشی از پایان دولت coronavirus مستند پس از دیدن آن بزرگترین واحد-روز افزایش در هر دو مورد و مرگ و میر در روز جمعه.

می سی سی پی گزارش 397 موارد جدیدی از کروناویروس و 20 جدید مرگ و میر جمعه هم که بالاترین روزانه تعداد در دولت پس از این ویروس برای اولین بار به نظر می رسد وجود دارد. توسط شنبه تعداد موارد جدید کاهش یافته بود به 229 در حالی که وجود دارد 10 جدید مرگ و میر.

سنبله در موارد ناشی از دولت فرماندار تیت ریوز به جلو و عقب در برنامه اجازه می دهد تا برخی از غیر ضروری خرده فروشان به بازگشایی تحت دستورالعمل های دقیق برای عملیات خود را.

“چیزهایی که می توانید تغییر دهید به سرعت. ما باید برای ماندن انعطاف پذیر است. امروز من آماده شد اعلام بیشتر reopenings. که طرح بود و من هیجان زده برای دریافت بیشتر از مردم ما بازگشت به کار” ریوز گفت: در جلسه جمعه.

“این به اندازه کافی بزرگ را تغییر دهید به من یک گام به عقب” او گفت: اشاره به تعداد زیادی از موارد جدید. “من به این نتیجه رسیده اند که من باید نگه دارید در حال حاضر است.”

می سی سی پی, ایالات متحده’ فقیرترین دولت در تولید ناخالص داخلی سرانه بر اساس گزارش کرده است 7,441 موارد COVID-19 و 291, مرگ و میر, دولت, وزارت بهداشت می گوید.

شده اند وجود دارد برخی از 1.1 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده و در سراسر 66,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

می سی سی پی به عنوان یکی از تعداد انگشت شماری از کشورها شروع به کاهش مستندات با بازگشایی برخی از غیر ضروری کسب و کار و اجازه می دهد برخی از کارگران برای بازگشت به کار.

کودکان انتظار در خط در فروشگاه بستنی به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در بیلخی می سی سی پی, ایالات متحده, مارس 17 سال 2020 است.

Reuters/Carlos Barria

ریوز در حال برنامه ریزی یک به اصطلاح “امن تر در صفحه اصلی” ابتکار عمل به موجب آن غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی مانند فروشگاه های لباس و کتابفروشی ها می تواند بازگشایی, در حالی که به دنبال دستورالعمل های دقیق. این دستورالعمل ها شامل کاهش ظرفیت تمرین های اجتماعی فاصله و حصول اطمینان از سطح بالایی از بهداشت.

“افزایش بود به اندازه کافی بزرگ را تغییر دهید به من یک قدم به عقب بازبینی همه چیز و باید در برگزاری و تجدید نظر در حداقل بیش از آخر هفته” ریوز گفت.

وی تاکید کرد تمایل خود را برای بی پروا مردم را در راه آسیب است.”

در سطح فدرال جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا برای بازگشایی برخی از کسب و کار پس از چند هفته از مستند با استناد به یک میل به محافظت از اقتصاد ایالات متحده از آسیب است که یک دوره طولانی از فعالیت کم می شود.

رئیس جمهور است و اغلب yo-yo-ed بین فشار برای بازگشایی در دستور رهبران کسب و کار و خواستار احتیاط در میان مشاوره از مقامات بهداشت عمومی.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که بازگشایی اقتصاد به سرعت بیش از حد می تواند منجر به موج دوم از موارد جدید بسیار شبیه بود و شاهد در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در سال 1918.

مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست (CIDRAP) هشدار داد این هفته که به احتمال زیاد و بدترین سناریو رفتن به جلو است “که اولین موج پس از موج بزرگتر در پاییز یا زمستان سال 2020 و یک یا چند کوچکتر پس از آن امواج در 2021” کسب و کار خودی’ Aylin وودوارد گزارش روز شنبه.

  • ادامه مطلب:
  • نظر: کنگره نیاز برای ارسال به دولت میلیاردها دلار برای جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی
  • ایالات متحده به احتمال زیاد بازگشت نسکار و PGA قبل از فوتبال, بسکتبال و هاکی در میان coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا به همین دلیل است.
  • Coronavirus همه گیر می تواند تا 2 سال گذشته با توجه به کارشناسان ما. آنها پیش بینی ما ممکن است دیدن یک 2nd, موج بزرگتر از این عفونت قرار می گیرند.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de