جدید مکزیک مسدود شدن جاده ها به شهر گالوپ با دولت فرماندار گفت: اقدامات سخت تر مورد نیاز در یک شهرستان که در آن “این ویروس در حال اجرا است amok.”

دولت و پلیس مکزیک جدید گارد ملی باید با قرار دادن یک توقف به ترافیک در تمام جاده ها به گالوپ که مرزهای ملت ناواهو که در آن حداقل 44 نفر فوت کرده اند از coronavirus. آمریکا سرزمین های هندی است که سومین عفونت رای دادن در این کشور ایالات نیویورک و نیوجرسی.

“گسترش این ویروس در McKinley شهرستان وحشتناک است,” رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام پس از صدور دستور جمعه تحت نیومکزیکو ضد شورش کنترل عمل می کنند. “این نشان می دهد که فاصله فیزیکی رخ داده است نیست و نمی اتفاق می افتد.”

“این ویروس در حال اجرا است amok وجود دارد,” او گفت:. “باید متوقف شود و سختگیرانه تر اقدامات لازم هستند. یک مشکل در یک قسمت از کشور ما با این ویروس خطرناک و این مسری است یک مشکل برای ما کل دولت است.”

همه کسب و کار در شهر در مورد 22,000 محدود به عامل تنها از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر تحت فرماندار سفارش.

برخی از صاحبان کسب و کار در گالوپ گفت: آنها شگفت زده شدند حرکت می کند.

“آن را کمی تکان دهنده از آنجا که شما آماده هستید, مردم و یا کسب و کار” بود گارسیا, شرکت مالک یک رستوران مکزیکی در گالوپ گفت: NBC afficiliate KOB در آلبوکرک. “من نمی مخالفت با lockdown; من فقط آرزو می کنم که ما تا به حال کمی بیشتر هشدار دهنده است.”

این مستند نظم آمد و در پاسخ به شرایط اضطراری درخواست از گالوپ شهردار لوئیس Bonaguidi.

“من تشخیص این درخواست غیر معمول است و به منزله یک اقدام شدید و اضطراری قدرت مجموعه ای را تحت Riot Control Act باید استناد نکنید” گفت: Bonaguidi در بیانیه ای. “اما COVID-19 شیوع در شهر گالوپ یک بحران در بالاترین مرتبه است. اقدام فوری لازم است.”

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez در بیانیه ای گفت او از “این اقدامات پیشگیرانه اجرا شده توسط فرماندار Lujan گریشام در درخواست از شهر گالوپ” و اضافه کرد که بسیاری از اعضای ملت ناواهو در زندگی گالوپ “و سلامت و ایمنی خود را همیشه اولویت اول ما است.”

ملت ناواهو جداگانه 57-دقیقه های آخر هفته حکومت نظامی شروع 8 p. m. رویترز گزارش داد.

McKinley شهرستان حدود 30 درصد از جدید مکزیک در مجموع 3,513 تایید موارد coronavirus. حداقل 131 نفر کشته شده اند از coronavirus در دولت است.

دولت ایالت جورج مونز گفت: این مستند در محل باقی می ماند برای سه روز اما می تواند تمدید شود. او گفت که مقامات “را ارزیابی هر یک روز پس از آن تا زمانی که گسترش ویروس در حال کاهش است.”

فرماندار کاسته stay-at-home سفارشات در سراسر کشور در روز جمعه به غیر از مک کینلی شهرستان همراه با همسایه سن ژوئن و Cibola شهرستان با توجه به گسترش ویروس در آن مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de