فرماندار نیویورک اندرو کومو دادن روزانه خود را coronavirus پاسخ نشست خبری در کوئینز در 2 ماه مه سال 2020: NBC News

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفته است که هیچ کس در دولت می تواند اخراج شود برای عدم پرداخت اجاره از طریق ژوئن.

در روزانه خود را coronavirus پاسخ نشست خبری فرماندار گفت: “یک صاحبخانه نمی تواند اخراج یک فرد برای عدم پرداخت اجاره بها … که یک قانون است در محل از طریق ژوئن.”

آقای کومو ساخته شده این بیانیه در طول ارائه خود را یک روز پس از معترضان به نام برای فرماندار به نیازهای نیویورکی که در حال صدمه زدن به لحاظ مالی از تاثیر اقتصادی coronavirus مستند.

فرماندار همچنین نشان داد آخرین اطلاعات در Covid-19 hospitalisations و مرگ و میر و همچنین نتایج بیشتر از ایالت آنتی بادی تست برنامه.

“ما در بازی uncharted waters. اما این بدان معنا نیست که ما در حال قایقرانی کور. ما دائما به دنبال داده ها به نمودار البته ما,” او گفت:.

در 1 مارس, New York state ثبت 831 Covid-19 hospitalisations کاهش از چند روز که این رقم تا به حال باقی مانده صاف در حدود 900.

تعداد مرگ و میر در ایستاده بود و 299 تا ده روز قبل از.

نیویورک بیمارستان را در حال حاضر جمع آوری خاص اطلاعات دموگرافيک از بیماران به ساخت تصویر تشکیل چگونه و از کجا این ویروس در حال گسترش است. فرماندار گفت که جزئیات مانند جامعه ای که در آن زندگی می کنند و اشغال حالت از حمل و نقل و دیگر اطلاعات را جمع آوری می شود در روزهای آینده.

ایالت تست برای آنتی بادی همچنان با حجم نمونه در حال رشد به 15000 نفر. آخرین نتایج نظر سنجی نشان می دهد که 12.3 درصد از جمعیت مثبت است برای Covid-19 بادی با این رقم به عنوان بالا به عنوان 19.9 درصد در شهر نیویورک است. به ترتیب کسانی که درصد مربوط به 2.4 میلیون نفر و کمتر از 1.7 میلیون نفر از پنج بخش نیویورک.

فرماندار به جزئیات دو طرح در خصوص جلوگیری از گسترش عفونت است. در حال گسترش در خبری که شهر نیویورک مترو خواهد بود پایان 24 ساعته خدمات به منظور ارائه زمان برای تمیز کردن قطار فرماندار توصیف کار فشرده فرایند کارگران در hazmat مناسب misting مواد ضد عفونی کننده در هر سطح با اتومبیل.

ایالت نیویورک نیز اهدای 7 میلیون بیشتر پارچه ماسک به خانه های سالمندان و جوامع فقیرتر.

دولت نیز توزیع $25m به بانک های مواد غذایی در سراسر منطقه است.

ادامه مطلب

فرماندار نیویورک اعلام کرد مدارس بسته باقی می ماند از طریق سال

شهر نیویورک به طور موقت پارک مرکزی بیمارستان صحرایی است که برای

نیویورک صاحبخانه گرفتار ارائه اجاره-محل اقامت رایگان برای رابطه جنسی

شهر نیویورک به پایان می رسد 24 ساعته خدمات مترو برای تمیز کردن قطار هر شب

شهردار نیویورک می گوید پلیس برای دستگیری عزاداران در مجالس ترحیم و گروه های بزرگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله