می تواند شما را تصور کنید JJ به عنوان John B.? آن تقریبا اتفاق افتاده است. در یک مصاحبه اختصاصی با Us Weekly, رودی Pankow, که به تصویر می کشد John B. بهترین دوست, JJ نشان داد که آزمون برای بانک های خارجی, او در ابتدا به عنوان خوانده شده برای John B.

“در ابتدا من بیرون رفتن — اول شیمی خواندن من بود بابک جان و همه چیز تقریبا به انتظارنشسته بودند تا آخرین شیمی خوانده شده زمانی که آنها مانند “ما مطمئن هستیم که هنوز'” بازیگر 22 گفت. “بنابراین من در واقع به عنوان خوانده شده از طریق Rafe JJ [و] John B. ظرف دو هفته. آنها هنوز مطمئن شوید که شخصیت و آنها پرواز من به چارلستون گفت: “شما در حال رفتن به یکی از این شخصیت ها اما من نمی دانم کدام یکی. آخرین استماع من در L. A. بود بابک جان پس من با هواپیما به چارلستون فکر کردن مانند, “همه حق آنها می خواهند من را به عنوان John B.'”

Chase Stokes Rudy Pankow Outer Banks
تعقیب استوکس و رودی Pankow در بانک های خارجی. Netflix

اما زمانی که او وجود دارد و آیا یکی دیگر از شیمی خوانده خالق Jonas Pate به او گفت که آنها هنوز هم مطمئن نبودند و می خواستند او را به عنوان خوانده شده برای JJ دوباره.

“بنابراین اساسا من خراب جان ب و گفتم من می آیند در JJ!’ آنها مرا فرستاده جدید سه صحنه و من, مانند, ‘تمامی حقوق این مسخره است! سه صحنه های جدید تنها یک شیمی بخوانید و من باید یک شخصیت متفاوت.’ من نوع استرس فقط کمی” او توضیح داد. “زمانی که من ملاقات تعقیب [استوکس]و زمانی که من ملاقات تعقیب و گریز زیر شیمی خواندن آن دیوانه چون من حتی آن را دیدم. … JD (Jonathan Daviss) مرد است که نقش پاپ به من کمک کرد JJ روز قبل و من به ارمغان آورد این نسخه از جی جی که در نمایش امروز به لطف JD.”

آلاسکا بومی سپس به ذکر است که او را مبارک او فرود آمد نقش JJ — و در واقع گفته خالق این چیزی است که او می خواست به انجام.

Jonathan Daviss Chase Stokes Rudy Pankow Madison Bailey Outer Banks
جاناتان Daviss تعقیب استوکس رودی Pankow بیلی مدیسون در بانک های خارجی. Netflix

“جوناس در واقع خواسته من این است که دیوانه — به معنای واقعی کلمه پس از خواندن شیمی در L. A. پس از من به عنوان خوانده شده برای بابک جان من فکر می کنم این است که چرا او مطمئن بود که در حال حاضر من فکر کردن در مورد آن او بود ‘John B. یا JJ?’ و من گفتم: JJ چون من عاشق شخصیت. من فکر کردم که او کسی به طور کامل بر خلاف خودم اما من تو را دیدم شباهت,” Pankow گفت. “من واقعا در ارتباط با این شخصیت و قوس از طریق نشان می دهد … آن را بسیار عمیق تر است. … نشان می دهد به شرح زیر John B. بسیار است که شما واقعا نمی تواند حدس می زنم [آنچه او انجام می دهند]. JJ شما می توانید یک نگاه اجمالی از مسائل است که شما متوجه نیست که وجود دارد و سپس آن را بعد از آن نازل شده است.”

همانطور که برای فصل 2 و جایی که جی جی می تواند به Pankow امید JJ می شود یک سگ و شاید یک داستان عاشقانه. اما در نهایت او یک چشم انداز از آنچه که او می خواهم تصور کنید.

“چیزی به من گفت و من فکر می کنم آن را برای رفتن این راه است که Pogues نمی the Pogues برای اولین بار در. آنها در حال تلاش برای پیدا کردن که شیمی,” او توضیح داد. “JJ در حال انجام چیزی که خود او Kiara و پاپ در حال انجام چیزی که خود را و آنها را دوباره با هم زمانی که آنها پیدا کردن John B. زنده. من فکر می کنم که می تواند سرگرم کننده و پویا برای پیشرفت در سراسر فصل دوم: ما به گرد هم می آیند و اثبات John B. بی گناه است.”

بانک های خارجی است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de