یک screengrab نشان می دهد زندانیان’ بستگان واکنش خارج لوس للنس زندان در گوانر ممکن است 2. تصویر: AFP

کاراکاس: شورش زندان در ونزوئلا Portuguesa دولت را ترک کرده است حداقل 47 کشته و 75 زخمی در غرب ونزوئلا یک کشور که در آن سازمان های غیر دولتی و زندانيان خانواده ها به طور منظم محکوم شرایط غیر بهداشتی و خشونت و ازدحام پشت میله های زندان.

ونزوئلا زندان رصدخانه (OVP) حقوق گروه و ارائه آمار و ارقام برای شورش است که اتفاق افتاده است بعد از ظهر جمعه در لوس للنس زندان مرکز در شهرستان گوانر.

معاون پارلمانی Maria Beatriz مارتینز که نشان دهنده Portuguesa دولت که در آن زندان واقع شده است گفت: “در حال حاضر ما شده اند قادر به تایید 47 کشته و 75 زخمی شدند.”

مارتینز و غیر دولتی گفت: همه مرده بودند بازداشت شدگان است.

با توجه به ارتش گزارش روز جمعه اختلال زمانی آغاز شد که زندانیان شروع به از بین بردن “امنیتی نرده ها در اطراف محیط” در “عظیم فرار تلاش است.” همچنین گفت: زندان مدیر زخمی شد.

مارتینز رد که حساب بیان قیام برگزار شد توسط یک گروه از زندانیان “از آنجا که آنها دسترسی به مواد غذایی است.”

با توجه به OVP نگهبانان آتش گشودند پس از حادثه در تاسیسات که دارای ظرفیت 750 زندانیان اما خانه های برخی از 2500.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس خشمگین, بازدید از خانواده و دوستان است که اغلب به مواد غذایی و دارو به زندانیان شده اند تا حد زیادی کاهش می یابد.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر به دلیل سپاه پاسداران است. آنها نمی انتقال مواد غذایی” آورده توسط خانواده ها به زندانیان Yessica Jimenez که می داند کسی که در داخل زندان گفت: AFP.

هویت کشته شدگان تایید شده “از طریق سردخانه با تشکر از بستگان که به رسمیت شناخته شده مرده در عکس هایی که نشان داده شده به آنها را بر روی یک کامپیوتر” گفت: Carolina گیرن از OVP.

او افزود: زندانیان ” خانواده و دوستان “لازم نیست که دسترسی به بیمارستان.”

با توجه به سازمان 97 مرگ و میر رخ داده در ونزوئلا زندانها در سال گذشته 70 درصد است که با توجه به بیماری هایی مانند سل و کمبود دارو است.

بیش از 330 مورد از coronavirus از جمله 10 مرگ و میر ثبت شده در ونزوئلا اما مقامات می گویند شده اند وجود دارد موارد در این کشور برگزار شود.

رهبر مخالفان ژوئن Guaido است رد ونزوئلا رسمی تعداد متهم کردن دولت سوسیالیست رئیس جمهور نیکولاس مادورو از “بی شرمانه دروغ می گوید.”

اولیه تلفات جمعه از شورش بود 17 کشته و نه نفر زخمی شدند.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de