داغ جیب اری برنده زن میشل Janavs, نیرنگ در فراگیر دانشگاه-پذیرش رسوایی او حکم زندان — مجموعه ای برای شروع هفته آینده — تاخیر به دلیل شیوع کروناویروس.

Janavs محکوم به پنج سال پشت میله های زندان برای پرداخت یک دلال به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی شده بود دستور داد به تسلیم شدن در روز پنج شنبه اما در حال حاضر ممکن است باقی می ماند رایگان حداقل تا 30 ژوئن با توجه به ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton.

اما قاضی در برابر حکومت Janavs’ پیشنهاد به کل جمله را خدمت تحت بازداشت خانگی است.

“این COVID-19 اپیدمی بی سابقه است و به طور مداوم در حال تحول باعث نگرانی و دادگاه آگاه خاص انتقال خطر در زندان امکانات” Gorton نوشت: در حکم صادره پنج شنبه.

اما “این قاضی نمی خواهد جریمه تعهد خود را برای تحمیل یک جمله که موجه است توسط یک متهم در ارتکاب جرم.”

Gorton چپ درب باز برای یکی دیگر از تاخیر اگر شیوع نشده بهبود یافته در این تابستان.

“اگر بحران بهداشت عمومی کاسته نشده زمان از تمدید شد, گزارش تاریخ, دادگاه سرگرم خواهد کرد بیشتر حرکات” این قاضی فدرال در بوستون نوشت.

Janavs که خانواده توسعه wildly محبوب و قابل استفاده در مایکروویو میان وعده قبل از فروش شرکت خود را به حال التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب پست الکترونیکی و سیم تقلب در گسترده پذیرش کالج رسوایی.

نیوپورت بیچ کالیفرنیا ساکن اعتراف کرد که او متعهد 300.000 دلار به “عملیات Varsity Blues” دلال ریک خواننده برای کمک در متقلبانه تقویت کالج مدارک از او دو دختر.

یکی دیگر از “Varsity Blues” مجرم سرمایه گذاری اجرایی Douglas Hodge شده بود دستور داد به گزارش روز دوشنبه آغاز نه ماه پشت میله های زندان. او بیش از حد بود را تکذیب کرد بازداشت خانگی توسط Gorton اما پس از آن تا به حال حکم او به تعویق افتاد و همچنین.

هاج پرداخت $850,000 در رشوه از سال 2008 تا 2012 به چهار نفر از فرزندان خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه جورج تاون به عنوان جعلی ورزشی, استخدام, دادستان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de