مادرید: اسپانیایی ها به خیابان ها ریختند تنه زدن چرخه و rollerskate برای اولین بار پس از 48 روز حبس در روز شنبه به عنوان برخی از کشورهای اروپایی با احتیاط کاسته coronavirus مستندات در حالی که روسیه گزارش داد افزایش ناگهانی عفونت.

به عنوان دولت وزن چگونه به لغو محدودیت به راه اندازی مجدد اقتصاد در برابر خطر شیوع بیماری های جدید آمریکا به ارمغان آورد برخی از مقامات امیدواریم با تصویب یک داروی آزمایشی برای استفاده در coronavirus بیماران.

این تصمیم در آخرین مرحله در یک جهانی فشار برای پیدا کردن درمان و واکسن برای coronavirus را ترک کرده است که نیمی از بشریت تحت نوعی از مستند تحت فشار قرار دادند و اقتصاد جهان به سمت خود بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 ،

این ویروس در حال حاضر بیش از کشته 241,000 مردم در سراسر جهان با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش از آمار و ارقام رسمی و آلوده 3.4 میلیون از آن را برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

با علائم این بیماری همه گیر است که کاهش در سخت ترین-آمار سازمان ملل کشورهای اروپایی و برخی از بخش هایی از آمریکا را آغاز کرده اند به لغو محدودیت به تلاش برای تزریق به اقتصاد فلج هفته از بسته شدن.

از مادرید به مایورکا اسپانیایی ها رفتند به خیابان ها به آنها اجازه داده شد به ورزش و پیاده روی آزادانه در خارج پس از دولت کاسته هفت هفته از سخت مستند در یک کشور با یکی از بالاترین تعداد مرگ و میر در حدود 25,000.

“پس از چندین هفته در سلول من به شدت می خواستم به بیرون رفتن, اجرا, دیدن جهان” گفت: مشاور مالی مارکوس Abeytua در مادرید Chueca منطقه. “دیروز من مثل یک کودک در شب کریسمس.”

در نزدیکی این شهر پارک رتیرو شد در حال اجرا و گاهی اوقات در گروه. جمعیت جاگر نیز آمیخته با دوچرخه سواران و اسکیت بورد سواران در بارسلونا ساحلی محله است.

“این همه به نظر می رسد کمی دیوانه به من. در روز اول ما برخی از آزادی من نمی بینم هر یک فاصله امن در تمام گفت:” مسیحی زندگی ایتالیایی در بارسلونا.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: ماسک خواهد بود واجب بر حمل و نقل عمومی از شنبه و کودکان و افراد مسن هنوز هم در صورت محدودیت در زمانی که آنها می توانید بیرون بروید.

اسپانیا و آلمان و اتریش و اسکاندیناوی, کشورهای جهان به تدریج کاهش مستندات به عنوان ویروس موارد آهسته هر چند آنها را در حفظ و اجتماعی فاصله اقدامات استفاده از ماسک و تست را امتحان کنید به مسیر عفونت.

فرانسه که بلند خواهد شد بخش هایی از آن مستند, on May 11 در روز شنبه تمدید بهداشت و درمان اضطراری با دو ماه تا اواخر جولای به عنوان آن گزارش 166 جدید مرگ و میر پایین ترین تنها-روز تلفات در بیش از پنج هفته است.

“ما در حال رفتن به مجبور به انجام از راه دور اجرا” وزیر بهداشت Olivier Veran گفت.

پس از دو ماه خاموش کردن ایتالیایی ها در روز دوشنبه خواهد بود و مجاز به قدم زدن در پارک و بازدید از بستگان. رستوران می تواند باز برای takeaways و فروشگاه های عمده فروشی می توانید رزومه, کسب و کار است.

“ما باید حفظ اجتماعی فاصله حداکثر سطح بهداشت و ماسک. ما انجام داده ایم ما را به بهترین توانایی ما. از دوشنبه تا آن را به شما” پاسخ اضطراری رسمی دومنیکو Arcuri گفت.

ایتالیا — دوم بیشترین مرگ و میر پس از ایالات متحده-گزارش روز شنبه که در آن روزانه مرگ و میر تا به حال شروع به پریدن کرد 474 بالاترین رقم در نزدیک به دو هفته است.

ایتالیایی رسانه ها گفت: در مجموع شامل 282 قبلا حساب نشده و میر در خارج از بیمارستان.

اما در روسیه, مقامات گزارش داد بزرگترین سنبله در coronavirus موارد جدید عفونت با افزایش نزدیک به 10 ، 000 در یک روز.

در مسکو کانون روسیه شیوع حدود دو درصد از جمعیت آلوده COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس, مقامات گفت.

“تهدید است که ظاهرا در حال افزایش است گفت:” شهردار مسکو سرگئی سوبیانین.

– درمان امید –

ویروس موارد تایید شده اند در 195 کشور جهان از جمله 1.5 میلیون نفر در اروپا به تنهایی. اما آنها به احتمال زیاد تنها بخشی از موارد واقعی به عنوان تست است و هنوز هم محدود است.

ایالات متحده دارای بیشترین مرگ و میر با بیش از 65,900 و پس از ایتالیا با 28,236 بریتانیا با 28,131 اسپانیا با 25,100 و فرانسه با 24,594 مرگ و میر.

در شهر نیویورک یک اورژانس بیمارستان صحرایی بنا در پارک مرکزی برای درمان بیماران مبتلا به ویروس است برای مسیحی خیریه در حال اجرا است گفت: به عنوان موارد کاهش در این شهرستان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که remdesivir یک داروی ضد ویروسی در ابتدا توسعه یافته برای درمان ابولا داده شد چراغ سبز برای استفاده پس از یک محاکمه یافت که این افزایش بازیابی جدی COVID-19 بيمار.

این دارو شامل خود را به این ویروس ژنوم کوتاه-اتصال خود را تکرار روند.

تصویب آن آمد که ما رهبران تلاش می کند با افزایش فشار از شهروندان wearying stay-در-خانه سفارشات.

ده ها تن از معترضان برخی از مسلح را محکوم کرد سفارشات در یک تجمع در کنکورد, New Hampshire در حالی که دیگر تظاهرات شد و انتظار می رود بعد از آن در کنتاکی و کالیفرنیا.

روز جمعه در تگزاس بزرگترین امور خارجه آمریکا در عین حال به سهولت محدودیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای چرخش به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان قرقره با ده ها میلیون نفر سمت چپ بیکاری.

– هنگ کنگ مغازه باز –

در آسیا, هنگ کنگ ثبت شده صفر تایید موارد coronavirus در روز شنبه برای ششمین روز در عرض یک هفته به مغازه ها و رستوران ها شروع به سر کسب و کار عادی در طول ساعات کار.

اجتماعی شهر فاصله مقررات از جمله محدودیت در تجمع بیش از چهار نفر به علت منقضی شده در مارس 7. مقامات تصمیم گرفته اند که آیا به آنها را گسترش دهد.

هنگ کنگ رئیس اجرایی گفته است که کارمندان را به بازگشت به کار در دفتر شروع از آوریل 4.

در هند که در آن موارد, افزایش, سنگ, افسانه Mick Jagger و هالیوود ویل اسمیت را در میان ده ها بین المللی و ستاره بالیوود در یک پخش زنده کنسرت یکشنبه به جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با کروناویروس.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de