AFP

جاکارتا: از shirtless سربازان به suntanning در پدر و مادر خود وآمد اندونزیایی هستند خیساندن تا اشعه مانند قبل از هرگز در این امید که آفتاب فراوان را دفع coronavirus.

با عجله به عمل معمولا همراه با بالی-محدود خارجی رانده شده ادعاهای بی اساس در رسانه های اجتماعی است که نور خورشید و ویتامین D را تامین می کند و یا کشتن ویروس.

که امیدواریم که یک افزایش در هفته گذشته زمانی که یک مقام ارشد آمریکا گفت: تحقیقات جدید نشان داد که نور خورشید به سرعت از بین می برد و ویروس. این مطالعه در عین حال به ارزیابی مستقل اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد آن را با شوق و ذوق در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“من همیشه خورشید اجتناب شود زیرا من نمی خواهم به دباغی” گفت: Theresia Rikke Astria 27 ساله و خانه دار در اندونزی فرهنگی یوگیاکارتا.

“اما من امیدوار هستم این را تقویت سیستم ایمنی بدن من,” او اضافه شده است.

پزشکان به خود شک و تردید اما می گویند 15 دقیقه پشت سر هم از صبح آفتاب می تواند برای شما خوب است.

“افشای بدن به نور مستقیم خورشید خوب است برای دریافت ویتامین D به طور مستقیم در جلوگیری از بیماری,” دکتر گفت: Dirga ساکتی Rambe در جاکارتا OMNI Pulomas بیمارستان.

ویتامین D است که می آید از ماهی و تخم مرغ و شیر و خورشید قرار گرفتن در معرض مهم در حفظ یک سیستم ایمنی سالم گفت اما افزود: “آفتاب نمی کشتن ویروس است که باعث COVID-19.”

هر چه علم یک چیز مطمئن است: وجود دارد هیچ کمبود نور آفتاب در مناطق گرمسیری 5,000 کیلومتر- (3,100-مایل) طول شرقی آسیایی, الجزایر.

با عجله خارج از منزل منجر به یک دولت اندونزی هشدار در مورد خطرات ناشی از سرطان پوست و تماس برای تازه کار آفتاب-متقاضیان با کف دست زدن در حفاظت.

آن نادر بود احتیاط در جایی که آفتاب نیست تمرین به طور گسترده و زیبایی محصول تبلیغات ستودن فضائل پوست روشن است.

در سراسر آسیا و پوست رنگ پریده شده است همراه با یک طبقه اجتماعی بالاتر و پوست-روشن کننده محصولات فروشندگان بزرگ هستند.

اکثریت مسلمان اندونزی نسبتا محافظه کار کدهای لباس — به خصوص برای زنان — معنی نحیف شنا نیست یک ویژگی جدید شوق.

آسیایی پوست’

اما همه گیر شده تبدیل ریو Zikrizal حتی اگر مبارزات او با این ایده از خیساندن خود shirtless تنه در خورشید است.

“در زمان عادی بود من می خواهم تمایلی به حمام افتاب گرفتن” جاکارتا resident گفت.

“من به یک پوست که تاریک می شود به راحتی به طوری که من اغلب استفاده از محصولات به پوست من سبک.”

Nabillah Ayu که زندگی در حومه پایتخت جاکارتا شروع می شود او به تازگی به تصویب رسید آفتاب معمول حدود 10 am — هنگامی که او استفاده می شود به در اتاق — به امید اجتناب از کشنده بیماری تنفسی است. “نور خورشید به طور مستقیم نمی تواند کشتن coronavirus اما آن می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و توقف شما را از گرفتن آن,” 22 ساله گفت.

برهنه-chested قهوه مایل بسرخ جلسات شده اند گنجانیده شده صبح روال ورزش برای برخی از واحدهای نظامی و پلیس.

و در شهرستانها عمده ساکنان شهر هجوم آوردند از محلات کهنه با باریک و تاریک کوچه های برای باز کردن مناطق — از جمله رفت و آمد قطار آهنگ — جایی که آنها می توانید گرفتن برخی بدون مانع اشعه.

آن است که یک لباس رنگارنگ دلقک ها ترکیبی از زنان در پوشش سر مانتو با نورد تا آستین و شلوار, shirtless نر و wrinkly بازنشستگان تمام تقاضاهای مصرانه برای یک بیت از نور خورشید به عنوان عجیب و غریب آموزش فشرده ،

“من فقط شروع به آفتاب به طور منظم از این بیماری همه گیر ضربه” Alfian که می رود با یک نام گفت: AFP در نزدیکی ریل قطار در تانگرانگ در لبه جاکارتا.

“پس از آن من و بدن من احساس مشخصه.”

مستمری Wadianto Wadito که رنج می برد از بیماری های قلبی و دیابت چهره او می تواند استفاده از تمام کمک او می توانید دریافت کنید.

“من در حال حاضر مصرف بسیاری از داروها به هر حال, بنابراین در حال حاضر من از حمام آفتاب برای دریافت تمام ویتامین ها بدون در نظر گرفتن بیشتر قرص” 65 ساله گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de