دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در نهایت مواجه با تجاوز به اتهام علیه خود در روز جمعه. او رفت و در MSNBC را صبح جوکه در آن او را قاطعانه رد وقایع شرح داده شده توسط خود شاکی, تارا Reade, تا به حال اتفاق افتاده است و اصرار داشت که او نمی خواهد آزادی او سنا مقالات اوایل خبرنگاران پس می تواند به آنها نگاه کنید. از سوی دیگر او همچنین گفت: “زنان حق را شنیده و مطبوعات باید با دقت بررسی ادعاهای آنها را.”

همه این است که بدون شک به شدت خسته کننده برای وفادار دموکراتیک رای دهندگان. رئیس جمهور تهمت متهم شده است که بدتر از آنچه بایدن متهم به انجام داده اند و در بیش از یک مناسبت و در عین حال تا حد زیادی skated از جدی آغاز شد. که احتمالا به همین دلیل زمانی که Chris Hayes آیا یک بخش در داستان خود MSNBC نشان می دهد خشمگین دموکراتیک پارتیزان های ساخته شده #FireChrisHayes روند در سراسر کشور در توییتر.

اما گرفتن این است رفتن به دریافت دموکرات از خود بایدن رفع. تنها یک چیز می توانید انجام دهید که فشار بایدن از نژاد و جایگزین کردن او با شخص دیگری.

همانطور که من قبلا نوشته Reade داستان در مورد بایدن معتبر است. آن را هرگز ملاقات دادگاه استاندارد “ورای شک معقول” اما با توجه به این که Reade است در حال حاضر شناخته شده به بخش خصوصی گفت: حداقل پنج نفر چه اتفاقی افتاده است در زمان و یا در سال های پس از آن را نمی توان رد کرد ، بایدن پیشینه رفتار creepily در اطراف و دارای سابقه ای طولانی از مسخره اغراق و گفتن bald-faced نهفته است. در پایین آن کاملا شبیه به بسیاری دیگر از #MeToo داستان.

این واقعیت ساده است که این اتهام در حال رفتن به سگ بایدن برای بقیه از مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آغاز شده صحبت کردن در مورد آن است. جناح راست رسانه ها را پوشش داستان صرفا به دلایل سیاسی. ایسنا مراقبت می کند درباره #MeToo اما داستان خسارت بایدن demoralizes دموکرات ها و لیبرال ها شبیه فاحش منافقان. دید از تقریبا هر دموکراتیک تراز حقوق زنان را queasily حفظ سکوت در مورد این داستان است که به سادگی خوشمزه برای امثال Sean Hannity (هر چند باید شروع به صحبت کردن).

آن را نیز می بینیم که بایدن می تواند قطعی “آدرس” داستان به عنوان برخی از لیبرال ها حمایت کرده اند. در پایین آن یک مورد از او گفت:-او-گفت و بایدن ندارد یک رکورد از متفکرين صداقت.

بسیاری از جریان اصلی و lefty روزنامه نگاران ادامه خواهد داد به آن را پوشش میدهد. این Reade اتهام بدون شک اخبار و خارج از جناح راست را فشار دهید وجود دارد هنوز هم گسترده اخلاق و پوشش داستان حتی اگر آنها از لحاظ سیاسی ناخوشایند است. آن است که همیشه افتخار, اما آن را هنوز هم وجود دارد. به عنوان رهگیری‘s رایان گریم می نویسد: “من تصمیم گرفتم در اوایل زندگی حرفه ای من است که من هرگز سرکوب یک داستان اگر تنها دلیل من بودند انجام شد نگرانی در مورد پیامدهای سیاسی آن. اگر شما انجام این کار, شما دیگر یک روزنامه نگار.”

اما بایدن هنوز به طور رسمی نامزد شده است. کنوانسیون ملی دموکرات ها نیست تا 17 آگوست و قبل از آن او می تواند تحت فشار به رها کردن. اگر نانسی پلوسی چاک شومر یک توده مهم از بقیه از دیگر دموکراتیک مقامات منتخب و تمام انواع دموکراتیک تراز فعالان گروه گفت: همه هماهنگ است که بایدن بود نا مناسب به رئیس جمهور بود و باید رها کردن برای حزب او احتمالا خواهد برداشت. قوانین اولیه در مورد داوطلبانی که رها کردن تا حدودی مبهم و گفت که نمایندگان نمی توان “موظف” به رای دادن به شخص دیگری است و “باید در همه وجدان خوب منعکس کننده احساسات کسانی که منتخب آنها است.” اما این به نظر می رسد اجازه می دهد تا بایدن به دستور نمایندگان خود را برای حمایت از نامزد دیگری و در 11 متحده وجود قوانین خاص برای انجام این کار است. در واقع هیچ نامشخص فنی قانونی در حال رفتن برای جلوگیری از کسی دیگری از گرفتن نامزدی اگر بایدن حاضر به آن را.

برنی ساندرز قطعا رد کرد, با وجود این واقعیت است که او را در رتبه دوم بیشترین تعداد نمایندگان. کل نقطه ای از این دست پاچه تقلا برای تایید به وضوح شپشو نامزد قبل از سه شنبه بود به نگه داشتن ساندرز از برنده شدن است. اما آن را هنوز هم می تواند شخص دیگری — شاید واشنگتن فرماندار جی Inslee یا فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom هر دو از آنها را به کار گرفته اند coronavirus همه گیر نسبتا خوب (بر خلاف فرماندار نیویورک اندرو کومو که بی کفایت و بی مهارت ایجاد بدترین شیوع در جهان). Inslee یا Newsom خواهد بود اولین انتخاب من اما حداقل آنها هیچ اتهامات تجاوز به عنف در برابر آنها و در اختیار کامل خود دانشکده.

یا ساده تر هنوز هم به عنوان rembert browne نشان می دهد دموکرات ها به سادگی می تواند دوباره شروع اولیه و ببینید که چه کسی برنده است. وجود دارد خواهد بود مطمئنا برخی از جنجال اما بسیاری از رای دهندگان دموکرات خواهد وزش نسیم تا شادتر در پایان.

من احتمالا نمی تواند باور این اتفاق خواهد افتاد. دموکراتیک نخبگان تا به حال هیچ مشکل خم شدن قوانین برای کمک به مایکل بلومبرگ یا در واقع ارسال وفادار خود رای دهندگان را به دندان ویروسی همه گیر برای رای دادن به فرد برای قرار دادن دور Sanders. آن است که به وضوح در قدرت خود را برای ارسال بایدن بسته بندی. اما آنها نه عقل و نه پیش بینی بدبینانه حزب کارفرمایان از چه کسی می توانست پرتاب او را در گوش او طولانی در پیش است.

بایدن همچنین می تواند هنوز هم برنده است. با توجه به هولناک شرایط اقتصادی به احتمال زیاد پیروز در ماه نوامبر یک فرد تصادفی برداشت خیابان را یک فرصت خوب برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اگر شما در حال حاضر خسته در چشم انداز سال از استدلال در مورد آن تجاوز جنسی اتهامات در حال بدتر فرار هچ هنوز باز است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

داستان های بیشتر از theweek.com
5 داغدار کارتون در مورد دموکرات ها’ #MeToo نفاق
5 scathingly کارتون های خنده دار در مورد مایک پنس را آشکار بیمارستان بازدید
آکسفورد دانشمند می گوید اگر coronavirus واکسن موثر است به احتمال زیاد خواهد شد فصلی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de