رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران در مورد پیشنهاد جمهوری خواه مجلس سنا لایحه مالیات بر

Mark Wilson/گتی ایماژ

  • رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می خواهد سنا به reconvene در واشنگتن در هفته آینده پس حدود یک ماه دور به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سی و سراسر کشور.
  • اما کنگره را حضور پزشک دکتر برایان موناهان گفت: بدن به اندازه کافی ندارد coronavirus آزمون به اداره یک به هر سناتور قبل از آنها شروع mingling با یکدیگر بر روی تپه.
  • این می آید به عنوان کاخ سفید موفق به تهیه سریع تست برای هر فردی که می آید در تماس با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور.
  • حزب دموکرات شده اند به شدت به انتقاد از مک کانل تصمیم به reconvene هفته آینده و برخی پیشنهاد کرده اند که آنها نمی خواهد در بازگشت به واشنگتن است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می خواهد سنا به reconvene در واشنگتن در هفته آینده بیش از یک ماه دور به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سی و سراسر کشور.

اما کنگره را حضور پزشک دکتر برایان موناهان گفت: بدن به اندازه کافی ندارد coronavirus آزمون به اداره یک به هر سناتور قبل از آنها شروع mingling با یکدیگر در تپه سیاسی گزارش پنج شنبه شب.

در عوض تنها قانونگذاران و کارکنان که علائم داده خواهد شد آزمون. و آزمون های سنا دسترسی به دو روز یا بیشتر به تولید نتایج.

این می آید به عنوان کاخ سفید موفق به تهیه سریع تست برای هر فردی که می آید در تماس با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور.

بیش از نیمی از 100 سناتور بیش از 65 سال قرار دادن آنها را در یک گروه پر خطر برای COVID-19. کارشناسان و نمایندگان مجلس نیز نگران آن است که آوردن سناتورها و کارکنان خود را به واشنگتن از سراسر کشور را افشا DC ساکنان.

واشنگتن هنوز در حال اقامت در خانه که شهردار موریل Bowser خود را تمدید تا زمانی که ممکن است 15. Bowser خود و فرمانداران از مریلند و ویرجینیا خواسته اند تهمت به دولت فدرال اجازه می دهد کارگران برای ادامه کار از راه دور.

حزب دموکرات به شدت مخالف با مک کانل طرح به reconvene اتاق در هفته آینده با استناد به نگرانی های ایمنی برای خود کارکنان و همه از آمریکا و عملیاتی کارکنان از جمله سرایداران و امنیتی است.

“ما در حال رفتن به مورد مداقه قرار دادن رهبر مک کانل طرح بسیار دقت کنید و ببینید که اگر آن را ارائه مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان و کارگران که در اینجا” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت.

مک کانل است قرار نیست هر coronavirus-قوانین مربوط در برنامه خواهد شد و به جای درخواست سناتورها برای رای دادن به تایید یک میزبان از فدرال قضایی میدهد. برخی از دموکرات ها پیشنهاد کرده اند آنها نمی بازگشت به واشنگتن اگر بدن نیست برنامه ریزی در نظر گرفتن coronavirus-قوانین مربوط.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de