Infinite ستاره لورن خاکستری باز کردن در مورد آزار جنسی در سن 13 سالگی در یک دلخراش ارسال در جمعه, مه 1.

“من می خواهم به شما بگویم من داستان واقعی” 18 ساله نوشت: در یک پست عنوان, “TW. وقتی که من می گویند شما باید به من کمک کرد بیش از شما می دانید من واقعا معنی آن.”

“این است که من بیش از پنج سال پیش چندی قبل از تولد 13th,” پنسیلوانیا بومی زیر نویس یک عکس از خودش. “در این زمان من تا به حال بی گناهی من به سرقت رفته از من در زیرزمین کسی به من اعتماد کرد. من فقط گفته یک فرد و به این روز او باقی می ماند بهترین دوست من. ما گریه در حمام با هم برای ساعت.”

TikTok Star Loren Gray Reveals Past Sexual Assault in Emotional Post
لورن خاکستری حسن نیت ارائه میدهد لورن خاکستری/Instagram

به عنوان این ویدئو ادامه داد “نمی تواند آن را انجام دهد” خواننده عکس به اشتراک گذاشته شده با رفیق او را به خانواده و طرفداران.

“من تلاش برای قرار دادن قطعات با یکدیگر که چرا این اتفاق افتاده بود به من” خاکستری ادامه داد. “از آن زمان دو سال برای من در نهایت به من بگویید پدر و مادر است. من احساس کثیف, hopeless شکسته و بی ارزش است. من گیج شده بودم و می ترسم. من احساس تقصیر من بود.”

“من homeschooled و شروع به ساخت فیلم ها به تصویب زمان و سهولت برخی از تنهایی و انزوای من تا به حال احساس می شود. مردم به تماشای فیلم من و اگر چه من هنوز هم مبارزه من احساس من تا به حال در نهایت افرادی که مراقبت صرف نظر از وضعیت من,” او نوشت. “اگر چه در هر حال حاضر و پس از آن نظرات و سوالات خواهد بود بیش از حد. “او به نظر می رسد مانند یک فاحشه.’ ‘آیا شما یک باکره?'”

@lorengray

TW. وقتی که من می گویند شما باید به من کمک کرد بیش از شما می دانید من واقعا معنی آن.

♬ صدای اصلی – marbarboyce

خاکستری که دوم بیشتر به دنبال فرد در Infinite با بیش از 42.8 میلیون دنبالکننده و بیش از 19.3 میلیون followers on Instagram, بستری او “همیشه ترس” برای گفتن داستان خود را به عنوان او می ترسید مردم نظر او متفاوت او را “از دست دادن کسانی که من در مورد مراقبت.”

اما در حال حاضر که او متوجه شده “که من گذشته من تعریف نمی. آن را هرگز تقصیر من است و من هرگز آن را سزاوار. من قوی تر و من خیلی افتخار می کنم. وجود نور در انتهای تونل و اگر داستان من کمک می کند حتی یک فرد و سپس به من این داستان ارزش گفتن.”

در یک پست پیگیری در توییتر خاکستری بود که به ویژه در موزیک ویدیو Taylor Swift‘s “مرد” توضیح داد که او رفت و با او تجربه چون او “دریافت یک پیام است که به نوعی کسی می دانست” و او می خواست به “یکی از داستان من.”

رسانه های اجتماعی star تشکر از کسانی که نزدیک به او را به عنوان به خوبی به عنوان او طرفداران خود را برای حمایت و عشق.

“اگر چه من مجبور شد به سرعت رشد می کنند و از دست یک بخشی از من در این روند من نمی خواهد تغییر هر چیزی در مورد زندگی من است. هر تجربه من آموخته است من چیزی در مورد خودم. این یکی به من آموخت که چگونه قوی من واقعا هستم و چقدر من قادر به غلبه بر,” او نوشت. “اگر چه من از آنها بدم میاید که من احساس مجبور به اشتراک گذاری این موعد من هیچ تاسفی هم نخور چون من دیگر شرمنده.”

او گفت او امیدوار است که او را پست می توانید “ارائه برخی از امید برای هر کسی که می تواند مربوط.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de