AFP/جیم واتسون/فایل

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد و بارها و بارها هشدار در مورد خطرات ناشی از رمان COVID-19 ویروس در هوش جلسات در ماه های ژانویه و فوریه واشنگتن پست گزارش داد در اواخر روز دوشنبه.

هشدار — بیش از یک دوجین از جمله در طبقه بندی جلسات شناخته شده به عنوان رئیس جمهور روزانه مختصر — در یک زمان رئیس جمهور بیشتر بود کم اهمیت جلوه دادن تهدید COVID-19 بیماری همه گیر.

این پستبا استناد به unnamed فعلی و سابق آمریکا گفت: هشدارهای بودند موجود در روزانه طبقه بندی شده و خلاصه ای از مهم ترین مسائل جهانی و تهدیدات امنیتی.

برای هفته روزانه دادخواستها ترسیم گسترش ویروس گفت: چین سرکوب شد اطلاعات در مورد این ویروس کشنده و سهولت انتقال و ذکر وحشتناک سیاسی و اقتصادی عواقب این پست گفت.

رئیس جمهور — که به گفته مقامات این پست اغلب به عنوان خوانده شده جلسات و موی نیاز به گوش دادن به خلاصه — موفق به بسیج به صورت عمده بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آیا محدود کردن سفر بین ایالات متحده و چین در اواخر ماه ژانویه اما او را صرف بیشتر از ماه های زیر کم اهمیت جلوه دادن تهدید.

او اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus همه گیر تا مارس 13 به عنوان بازار سهام کاهش یافت و ویروس موارد در حال افزایش است در نیویورک.

همانطور که از اواخر روز دوشنبه ایالات متحده ثبت کلی COVID-19 مرگ و میر 56,144 با 988,197 تایید عفونت با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de