AFP/فایل

لندن: انگلستان وزیر دارایی Rishi Sunak مطمئن است این کشور در جوامع دینی که دولت حزب محافظه کار گرفته و مراحل را به محافظت از منافع خود و ارائه خواهد شد موسسات خیریه یک بسته برای بیان هدف کمک به اماکن عبادت.

بسته است که با هدف حصول اطمینان که افزایش خواسته ها و چالش های مواجه شده توسط مکان عبادت مانند مساجد و معابد و کلیساها و کنیسه ها ملاقات کرد.

صدراعظم از خزانه صحبت شد به یک گروه از اقلیت های قومی روزنامه نگاران پاسخ به سوالات مربوط به جوامع اقلیت.

او گفت که دولت قابل درک است که برای بیش از سه میلیون انگلیسی مسلمانان آن را به خصوص به چالش کشیدن زمان به دلیل آنها نمی تواند رفتن به مساجد با توجه به کروناویروس مستند.

Sunak گفت که از پزشکان برای مراقبت از کارگران و کارکنان سوپر مارکت به رانندگان اتوبوس, اعضای بزرگ سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی جامعه هستند و در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

هنگامی که پرسیده شده توسط Geo.tv در مورد بسته شدن بیش از 1600 مساجد با بهره گیری از وضعیت های خیریه در طول ماه رمضان و مسائل مالی و همچنین مشکلات بقا در مواجهه با این موسسات خیریه صدراعظم گفت: £750 میلیون دالر اعلام شده است برای سازمان های خیریه.

“من خدا را شکر به جامعه مسلمان برای تنظیم و همکاری با درخواست های ساخته شده توسط دولت است. کمبود درآمد از موسسات خیریه یک واقعیت است و ما در برخورد با آن است. ما اعلام کرده اند یک طرح توانمندسازی سازمان های خیریه به درخواست برای کمک های مالی به سازمان های خیریه نقش مهمی در توسعه است.”

صدراعظم گفت که هزاران نفر از سازمان های خیریه در حال انتظار برای بهره مندی از کمک مالی. “ما سازمان های خیریه در حال بازی نقش مهمی در ملی مبارزه با کروناویروس, حمایت از کسانی که بیشترین نیاز. این حق ما همه چیز را ما می توانیم برای کمک به این بخش در طول این زمان دشوار است به همین دلیل است که ما اعلام کرده اند این £750 میلیون بسته از بودجه اضافی که ما را تضمین خواهد کرد کلید های خیریه می تواند همچنان به ارائه خدمات است که میلیون ها نفر از مردم این کشور با تکیه بر” او گفت:.

صدراعظم گفت که coronavirus حمایت از طرح های در حال حاضر ارائه بیش از £15 میلیارد دلار برای کسب و کار بیش از چند هفته گذشته خواهد بود که بیشتر با این طرح جدید.

بعلاوه او گفت دولت بریتانیا ارائه شد حمایت گسترده ای برای مردم شغل و درآمد. “ما مهم ترین و گسترده سیاست coronavirus مشاغل احتباس طرح برای نگه داشتن مردم در اشتغال است.”

“حدود نیم میلیون شرکت در حال حاضر اعمال می شود برای کمک به پرداخت دستمزد بیش از چهار میلیون furloughed شغل; کارهایی که ممکن است در غیر این صورت از دست داده اند. HMRC (اعلیحضرت او درآمد و آداب و رسوم) نیز در مسیر رساندن خود اشتغالی درآمد پشتیبانی طرح به عنوان وعده داده شده در اوایل ماه ژوئن و ما را منتشر راهنمایی دقیق, این هفته,” او گفت:.

صدراعظم گفت که تقریبا نیمی از کسب و کار املاک در انگلستان پرداخت خواهد شد کسب و کار نرخ این سال تقریبا 1 میلیون و محل کسب و کار هم اکنون می توانید دریافت پول نقد کمک های مالی تا 10000 پوند یا £25,000; بیش از 2 میلیون کسب و کار ارائه شده مالیات بر ارزش افزوده, معافيت, صرفه جویی در به طور متوسط £30k; یکی دیگر از 2.7 میلیون نفر خواهد بود قادر به تسلیم خود ارزیابی پرداخت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de