ما سوابق میلیون مورد Covid-19 به عنوان همه گیر مستندات سهولت


ایالات متحده در روز سه شنبه ثبت آن یک میلیون coronavirus مورد به عنوان کشورها از جمله اسپانیا و روسیه و نیجریه در زمان مراحل آزمایشی به عقب به سمت زندگی عادی آماده سازی برای بازگشایی برخی از کسب و کار.

هیجان بیش از کاهش جزئی از مستندات موثر بر بیش از نیمی از بشریت آبدیده شده توسط ترس از شیوع بیماری های جدید و رو به رشد شواهد از ویرانی اقتصادی ایجاد اغتشاش توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

ایالات متحده-که در آن میلیونها شغل از بین رفته اند — رسیده یکی دیگر از گریم نقطه عطف آن را به عنوان ثبت نام 58,351 مرگ و میر بزرگتر از دست دادن زندگی از ثبت توسط ارتش ایالات متحده در جنگ ویتنام.

به طور کلی ما در مورد بار افزایش یافت و به 1,011,877 در بهداشت عمومی فاجعه است که می تواند تهدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس.

اما برخی از کشورها گزارش سقوط عفونت اعداد و دولت را آغاز کرده اند به نمودار راه خود را از خاموش شدن ناگهانی.

فرانسه روز سه شنبه گفت که مغازه ها و بازارها و انتخاب مدارس می تواند بازگشایی ماه آینده با ماسک صورت مورد نیاز در حمل و نقل عمومی و کار از خانه سفارشات ماندن در محل برای چند هفته بیشتر.

نخست وزیر ادوارد Phillippe بستری حتی بازگشت تدریجی به زندگی عادی بود “مخاطره آمیز است.”

اسپانیا گفت: محدودیت خواهد بود به آرامی برداشته بیش از دو ماه در حالی که ایتالیایی ها قادر خواهد بود به ورزش در خارج از منزل و دیدار بستگان از هفته آینده-اما تنها اگر آنها با پوشیدن ماسک و خودداری از در آغوش گرفتن و دست دادن.

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه شده اند و بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا با هر گزارش بیش از 23,000 مرگ و میر.

در روسیه, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور هشدار داد که اوج coronavirus عفونت هنوز دراز پیش رو گفت: “این وضعیت بسیار دشوار است.”

اما او با این حال گفت: مستند اقدامات می تواند کاسته از ماه آینده.

داده ها بر روی میزان عفونت نشان داده است نتایج مختلفی در آلمان است که با اینکه از نزدیک تماشا پس از اجازه می دهد برخی از مغازه ها به بازگشایی در هفته گذشته.

“همه ما نیاز به مراقبت است که ما پایان ندارد تا با عفونت های بیشتری” گفت: Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت برای کنترل بیماری است.

‘گریه می کند از مردم’

کارشناسان هشدار داده اند از موج دوم سرایت اگر محدودیت ها برداشته بیش از حد عجله و سازمان بهداشت جهانی گفته است عفونت مجدد ممکن است حتی در بهبود بیماران.

در نیجریه بزرگترین شهر لاگوس راننده اتوبوس Taju Olonade به خبرگزاری فرانسه گفت تصمیم به سهولت مستند نشان داد که مقامات در نهایت گوش “به گریه می کند از مردم.”

“برای تقریبا یک ماه من نه یک پنی به دست آورده است.” “من امیدوارم که زندگی به زودی به حالت عادی بازگشت.”

جدید کروناویروس کشته شدن حداقل 214,451 مردم پس از وقوع اولین ظهور در چین در ماه دسامبر با توجه به شمارش شده توسط AFP در سال 1900 به وقت تهران در روز سه شنبه.

بیش از سه میلیون مورد ثبت شده است در 193 کشور و سرزمین اگر چه رسمی شمارش به طور گسترده ای به دور عقب ارقام واقعی.

ایالات متحده که روز سه شنبه ضبط شده بیشتر 2,207 مرگ و میر در 24 ساعت دیده است تا کنون بیشترین تعداد مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده به دنبال مقصر چین, اما چین تحت فشار قرار دادند به شدت در روز سه شنبه متهم سیاستمداران ایالات متحده از “سبزه نهفته است.”

“آنها تنها یک هدف دارند: شرک خود مسئولیت خود را فقیر بیماری پیشگیری و کنترل اقدامات” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang به خبرنگاران گفت:.

پکن و واشنگتن باید درگیر شدند بارها و بارها در طول شیوع بیماری است.

به نظر می رسد به تحت کنترل در چین با جدید مرگ و میر گزارش شده برای 13 روز مستقیم و مرگ و میر ایستاده در 4,633-اگر چه بسیار دانستو در مورد اینکه آیا این اعداد دقیق هستند.

اقتصاد خرد

خشم در اقتصاد جهانی فلج تشدید کرده است در هفته های اخیر و مخالفان دولت به خیابان ها ریختند در لبنان روز سه شنبه در سرپیچی از یک مستند.

“من آمد پایین به بالا بردن صدای من در برابر گرسنگی و فقر و افزایش قیمت,” خالد, 41, گفته, گفته, او شغل خود را از دست فروش قطعات موتور سیکلت و دیگر نمی تواند حمایت خود را از سه فرزند.

در آخرین نشانه ای از کسب و کار گلایه بریتیش ایرویز است به بریده بریده تا 12,000 شغل پدر و مادر خود شرکت اعلام کرد. حامل است که حدود 45,000 کارکنان در حال حاضر furloughed حدود 23,000 کارکنان.

در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی در حال حرکت به سمت بازگشایی مدارس و مغازه های انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون گفت که خیلی زود برای انگلستان به دنبال کت و شلوار.

بود که در مقابل نیوزیلند که در آن مردم لذت می برد و فست فود و کافی شاپ رفتار برای اولین بار در پنج هفته پس از این کشور برداشته دقیق آن مستند.

“ما می بینیم تفاوت در کشورهای دیگر و من به آنها حسادت نمی, که برای اطمینان حاصل کنید” گفت: Wellington ساکن Cheryl رابرتسون که برنامه ریزی برای جشن آزادی با یک کاری.

در استرالیا صدها نفر از خوانندگان و شناگران با عجله به امواج در Bondi ساحل در سیدنی پنج هفته بعد از پلیس بسته شده و این منطقه به دلیل جمعیت زیادی از موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“من هیجان زده برای یک هفته” دایان Delaurens به خبرگزاری فرانسه گفت پس از چکیدن یک صبح زود گشت و گذار.

وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک واکسن برای این بیماری و انگلیس با صدور یک هشدار از coronavirus مرتبط با سندرم در حال ظهور در کودکان — از جمله شکم درد و التهاب در اطراف قلب است.

“آنچه من می خواهم به استرس است که در آن نادر است. اگر چه آن را بسیار مهم برای آن دسته از کودکانی که دریافت آن تعداد موارد کوچک است” گفت: وزیر بهداشت مت Hancock.

در توکیو برگزارکنندگان گفت که به تعویق افتاد بازی های المپیک 2020 را به لغو و در سال آینده اگر همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد.

در آمریکای لاتین و برزیل به عنوان یک جدید کانون با 5,000 مرگ و میر تا کنون-بیشتر از چین — در حالی که نه از زندانیان کشته شدند که شورش را شکست در یک زندان در لیما, پرو, پس از دو زندانی درگذشت از COVID-19.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله