کابل: دو ماه پس از ایالات متحده و افغانستان به امضا مقابله با خشونت فزاینده خارج از کنترل در این جنگ زده افغانستان که به طور بالقوه می تواند آسیب برساند شکننده صلح هشدار کارشناسان در روز چهارشنبه.

ده ها تن از نیروهای امنیتی افغان و طالبان در حال مرگ بوده اند تقریبا روزانه با تلفات غیر نظامی در حال افزایش در سراسر کشور به عنوان هر دو طرف تا سطح شیب دار ،

شورشیان شده اند جسارت یک معامله است که به آنها امتیازات بسیاری در ازای چند تعهدات دامن زدن خود موجی از حملات در هفته های اخیر تحلیلگران می گویند.

زمان به سختی می تواند بدتر به افغانستان نیز چنگ زدن با یک coronavirus بیماری همه گیر.

صلح “فرایند نیازی مرده است, اما از آن است که در حمایت از زندگی” گفت: Ashley Jackson, یک پژوهشگر در خارج از کشور موسسه توسعه.

“آن anyones حدس بزنید چقدر زمان ما قبل از آن شروع به سقوط از هم جدا ناشدنی.”

یک کابل گفت: “به طور متوسط طالبان راه اندازی کرده اند 55 حملات هر روز پس از قرارداد وارد دوحه در فوریه 29, در حالی که یک آژانس سازمان ملل متحد گزارش داد که نیروهای افغان بیشتر باعث مرگ و میر کودکان از شورشیان — عمدتا از حملات هوایی و توپخانه.

تحلیلگران می گویند خونریزی قابل پیش بینی بود-و یا اجتناب ناپذیر — با توجه به جمله بندی از این قرارداد و فراگیر امتیازات به ما اعطا شده آن دشمن بیش از 18 سال است.

با عنوان “توافق برای آوردن صلح به افغانستان” پیمان وعده خروج کامل از ما و نیروهای خارجی بدون طالبان ارتکاب به یک آتش بس و یا حتی هر گونه کاهش خشونت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که او می خواهد سربازان آمریکایی خانه به سرعت و طالبان متوجه است که به عنوان طولانی به عنوان آنها اصلا آمار آمریکا یا نیروهای خارجی وجود دارد چند عواقب ادامه حملات.

شورشیان دیدن این توافق به عنوان “یک پایان اشغال معامله” گفت: لایحه امده یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی فکر می کنم تانک.

“آمریکا می خواهد از افغانستان و آن را واگذار کرده است به همه طالبان خواسته است.”

Nishank Motwani, یک کابل-بر اساس استراتژی و کارشناس امنیتی گفت: دوحه توافقنامه جسارت و legitimised طالبان که فکر می کنم آنها باید برنده این جنگ پس باید انگیزه کمی برای توقف جنگ.

“طالبان اساسا بر این باورند که پیروزی آنها است” Motwani گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de