AFP/فایل

کاخ سفید unfollowed نارندرا نخست وزیر هند و یک زن و شوهر از دیگر مشخصات بالا, هندی, حساب در توییتر نیز در روز چهارشنبه نه توضیح داد که چرا آن ساخته شده حرکت می کند.

رسانههای هند گزارش روز دوشنبه در کاخ سفید که دارای 22 میلیون دنبالکننده در توییتر و به دنبال آن نخست وزیر هند تا 11 آوریل.

“حساب توییتر رسمی کاخ سفید که محل سکونت و محل کار از رئیس جمهور ایالات متحده را دنبال نمی کند نخست وزیر هند نارندرا دیگر در سایت میکرو وبلاگ نویسی” گزارش outlookindia.com.

مودی تنها رهبر جهان توسط کاخ سفید در توییتر تا 11 آوریل. دیگر هند حساب توییتر unfollowed بودند کسانی که از رئیس جمهور هند, نخست وزیر هند و از سفارت هند در واشنگتن دی سی

حرکت ‘تاسف’ رهبر حزب کنگره راهول گاندی که خواست هند در امور خارجی وزارت به توجه داشته باشید از این حادثه.

“من نگران این “لغو دنبال کردن” رئیس جمهور و ساعت توسط کاخ سفید است. من مصرانه از وزارت امور خارجی را داشته ایم” گاندی.

ما کمیسیون توصیه می کند با قرار دادن هند در فهرست کشورهای نقض آزادی مذهبی

توسعه صورت گرفت یک روز بعد از ما کمیسیون توصیه می شود هند قرار داده شده در یک لیست از کشورهایی که نقض آزادی مذهبی.

کمیسیون ایالات متحده برای آزادی بین المللی مذهبی توصیه می شود که هند بود دوباره تعیین شده به عنوان یک “کشور از نگرانی های خاص’ به دلیل مودی دولت سیاست ها و درمان نسبت به جمعیت مسلمانان.

“شاید شدیدترین و نگران کننده ترین وخامت شرایط آزادی مذهبی در هند” معاون رئیس USCIRF معاون گفته بود پس از انتشار این کمیسیون گزارش سالانه.

این گزارش همچنین توصیه می شود 13 سایر کشورها به وزارت امور خارجه برای تعیین به عنوان “کشورهای نگرانی خاص” از آنجا که دولت خود را در تعامل و یا تحمل “سیستماتیک مداوم نقض فاحش آزادی مذهبی”.

این شامل نه که وزارت امور خارجه تعیین شده به عنوان CPCs در ماه دسامبر سال گذشته بود که برمه و چین و اریتره و ایران و کره شمالی و پاکستان و عربستان سعودی, تاجیکستان و ترکمنستان. این پنج نفر عبارتند از: هند ، نیجریه و روسیه و سوریه و ویتنام است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de