AFP

دبی: محکم کیف از طراح بوتیک خود را در دست دستکشهایش ریخته مشتریان در دبی, مرکز خرید یکی از بزرگترین خرید های که بازگشایی تحت سخت پادمان در برابر coronavirus.

در ورودی اصلی که در آن مشتریان دست خود را از ماشین های اسپرت و لوکس Suv ها برای نوکر پارکینگ کارمندان آنها خوش آمد می گوید با سیاه و سفید تی شرت مطلب “خوش آمدید”.

لبخند آنها به عنوان نقطه دماسنج مادون قرمز “متوسط تفنگ” در بازدید از پیشانی آنها برای بررسی تب است که یک علامت ثبتشده از COVID-19 عفونت است.

دبی مال است که از جاذبه های اصلی شهر دولت است که خود را ساخته است ثروت و شهرت جهانی در پروژه های بزرگ و متنوع اقتصاد برای تبدیل شدن به یک گردشگری و خرید هاب و همچنین برای امور مالی و املاک و مستغلات.

با بیش از 1300 فروشگاه های مستقر در اطراف یک دریاچه گسترده و نادیده گرفته شده توسط برج خلیفه جهان بلندترین برج های دبی مرکز جذب برخی از 80 میلیون بازدید کننده در سال و بازگشایی در روز سه شنبه بود و نمادین گام به کشور ظهور از مستند.

بعد از یک ماه بسته شدن جمعیت شده اند به مراتب نازک تر به عنوان مهاجران در شلوار جین و Emiratis سنتی سفید خلیج فارس روپوش پرسه زدن روشن کوچه که ویترین همه چیز از شیک برای bling.

در میان آنها بود و جمال یک زن 21 ساله اماراتی دانشجویی که قبل از coronavirus بحران خواهد آمد هر آخر هفته با دوستان خود. برگزاری دو رنگ قرمز و کیسه های از فرانسه معروف جواهرات برند در دست او خوشحال بود به پشت و اطمینان توسط اقدامات امنیتی در محل.

“این نشان می دهد که وجود دارد این است که پیشرفت در مبارزه با این ویروس و این زندگی به زودی به حالت عادی بازگشت و گفت:” مرد جوان خود را منظمی کمرنگ ریش نیمه پنهان آبی فولاد ،

امارات متحده عربی است که در دبی, یک عضو ثبت نام بیش از 11,000 موارد coronavirus و نزدیک به 100 مورد مرگ و میر و کاهش محدودیت های را آغاز کرده است حتی اگر روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید در حال افزایش است.

ماسک و دوربین های حرارتی

برای هفته تنها بازار فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در انجام کار اما امارات متحده عربی در حال حاضر مجاز و مراکز و رستوران ها و حتی سالن مو برای بازگشایی رفاه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

دوربین های حرارتی ثابت به سقف و اطراف دبی مرکز رکورد درجه حرارت از عابران.

کودکان بین سنین سه و 12 و مردم بیش از 60 یا بالاتر در گروه های در معرض خطر برای بیماری تنفسی مجاز در.

ماسک محافظ اجباری — با کارکنان ورزشی آنها هر دو در ready-to-wear فروشگاه ها و همچنین بالا پایان اروپایی بوتیک طراح.

بازار سینما, سرسره بزرگ و چشمه که در زمان عادی جذب هزاران نفر از گردشگران بسته بندی شده در شب را نشان می دهد باقی می ماند بسته شده است.

بازار عامل 30 درصد از ظرفیت برای اطمینان اجتماعی فاصله و هر فروشگاه نمایش حداکثر تعداد افراد مجاز در یک زمان — از پنج تا ده بسته به اندازه. “ما معرفی فن آوری برای کنترل تعداد زیادی از مردم از ورود و دریافت گزارش در هر ساعت” گفت: Najla Boujellal که با این نسخهها کار برای بازار صاحبان اعمار.

او گفت که آنها امیدوارند به تدریج به جریان عادی 250000 هزار بازدید کننده در روز.

گردشگری است حیاتی برای دبی, اقتصاد و در سال 2019 از آن استقبال بیش از 16 میلیون بازدید کننده خارجی با هدف 20 میلیون در این سال قبل از coronavirus اپیدمی فلج جهانی سفر.

گردشگری دبی رئیس al Hilal-ماری گفت: این هفته در مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ که امارات می تواند بازگشایی بین المللی گردشگری “در ماه جولای” پس از متوقف ورود در ماه مارس است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de