رمان coronavirus آن دور در سراسر جهان پس از ظهور در ووهان هوبئی استان در چین در سال 2019 — و امروز بزرگترین ستاره ایمنی نیست.

تام هنکس و ریتا ویلسون اولین کسانی بودند که با مشخصات بالا نام برای آزمون مثبت برای COVID-19. در مارس 11, آکادمی برنده جایزه مشترک نشانه های زن و شوهر با تجربه در طول زمان خود را در استرالیا هنکس که در آن مشغول به کار بود در پیش تولید Baz Luhrmann‘s الویس پریسلی biopic.

“ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد و” فارست گامپ بازیگر گفت: از او و ویلسون. “ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت.”

در مارس 16, Us Weekly تایید کرد که هنکس و Wilson منتشر شد از بیمارستان است. این جفت ارز که ازدواج کرده اند به مدت 30 سال اجاره یک خانه در استرالیا قبل از پرواز به آمریکا

تقریبا یک هفته پس از هنکس و ویلسون تشخیص تایید شد, Idris Elba اعلام کرد که او قراردادی ویروس به عنوان به خوبی. او نشان داد از طریق توییتر روز دوشنبه که او تصمیم به گرفتن تست شده پس از یادگیری است که یک فرد او در تماس با آزمایش مثبت در مارس 13.

روز بعد از صحبت کردن به زبان انگلیسی بازیگر مشترک که هنکس اعتراف الهام بخش او را به صحبت در مورد خود بیماری است. “من واقعا افتخار تام هنکس که همچنین کسی که در چشم های عمومی که بیرون آمد و گفت آنها آن شده است و مورد آن،” گربه بازیگر گفت: در توییتر livestream تصویری. “من واقعا انگیزه تام حرکت وجود دارد.”

به عنوان از آوریل 3 وجود دارد بیش از 3.5 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 247,000 افراد مرده بود از COVID-19. علائم این بیماری شامل تب و سرفه و مشکلات تنفسی. در آمریکا بیش از 1.8 میلیون باید آزمایش مثبت با مرگ و میر بیش از 68,000.

پایین ببینید تمام ستاره ها که تست مثبت برای رمان coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de