به عنوان نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا شروع به سهولت و محدودیت های آن قرار داده بودند در محل به سرعت گسترش coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بی سر و صدا طرح ریزی یک استارک افزایش در تعداد موارد جدید ابتلا به این ویروس و مرگ و میر ناشی از آن بیش از ماه آینده.

مدل سازی از CDC, incorporated به یک نمودار تهیه شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و گردش در دولت به دست آمده توسط نیویورک تایمز. این پروژه 200,000 جدید روزانه موارد coronavirus تا پایان مارس و 3000 روزانه مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر حدود 25000 مورد جدید گزارش شده در هر روز با حدود 1,750 مرگ و میر.

بدون ابراز مخالفت با دقت مدل استفاده شده توسط CDC کاخ سفید به سرعت خود را به فاصله از بینی.

“این داده ها نیست و انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تجزیه و تحلیل” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر گفت: در یک شنبه بیانیه ای. “رئیس جمهور دستورالعمل های مرحله به مرحله برای باز کردن امریکا دوباره در حال علمی-محور رویکرد که بالای بهداشت و کارشناسان بیماری های عفونی در دولت فدرال با موافقت.”

با وجود این خطر در حال رشد از قرار گرفتن در معرض مرگ و از COVID-19 بسیاری از کشورهای در حال اقدام با آرامش از محدودیت هایی که قرار بود به سرعت گسترش ویروس که آورده اند و اقتصاد کشور را به یک مجازی متوقف شد. کسانی که حرکت در ایالات جورجیا و تگزاس را دنبال نمی کند مرحله به مرحله فدرال دستورالعمل صادر شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار در مارس 16.

دستورالعمل اعلام شد در نشست خبری که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “حالا که ما تصویب اوج در موارد جدید ما در حال شروع زندگی ما دوباره ما شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره در یک محیط امن و سازمان یافته و بسیار مسئول مد.” وجود دارد 32,076 موارد جدید در ایالات متحده در آن روز تعدادی است که بیش از حد در حداقل چهار روز پس از.

در حالی که اجرای باقی مانده بود به صلاحدید دولت فرمانداران دستورالعمل روشن بود که هیچ دولت باید تلاش برای کاهش محدودیت تا زمانی که آن را تا به حال مشاهده یک “سیر نزولی” موارد جدید ابتلا به این ویروس بیش از یک دوره 14 روزه. در عین حال که از آخر این هفته هیچ دولتی در کشور می تواند که ادعا می کنند.

در “فاکس نیوز یکشنبه,” لنگر Chris Wallace فشرده دکتر دبورا Birx یکی از برجسته کارشناسان بهداشت و درمان در coronavirus نیروی کار در آن نقطه است.

“نه تنها وزارت امور خارجه ملاقات کرد کاخ سفید راهگاهی دستورالعمل از دو هفته کاهش مداوم در موارد جدید. آیا شما نگران این چهل تکه بازگشایی و چرا آن را ترک تا به فرمانداران?” والاس خواسته Birx. “چرا مجموعه یک شرکت اگر الزام آور نیست و یک شرکت ملی و سیاست در زمانی که ایالات متحده می تواند بازگشایی?”

“من فکر می کنم دستورالعمل های فدرال هستند خیلی شرکت سیاست از آنچه ما فکر می کنم مهم است که از بهداشت عمومی نظر” Birx پاسخ داد. “ما همچنین این امکان را برای دولت ها به باز شهرستانهای مستقل از کل کشور به دلیل, دوباره, برخی از این شیوع بسیار محلی و باید مورد مطالعه و درک که در راه است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جنوب چمن کاخ سفید در روز یکشنبه. (AP Photo/پاتریک Semansky)

بازگشایی این کشور بدون ramping تا تست ساختمان ارتش از تماس با ردیاب و یا با داشتن یک برنامه در محل برای منزوی کردن کسانی که تست مثبت برای این ویروس خاص به نتیجه در یک سنبله جدید موارد متعدد کارشناسان بهداشت هشدار داده اند.

در عین حال حداقل 26 متحده قصد تست که پیش بینی بسیاری از آنها با شروع این هفته است.

گرجستان اول شد دولت به آسانسور coronavirus محدودیت زمانی که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام کرد در مارس 20 که او اجازه می دهد کسب و کار مانند ماساژ و سرو خال کوبی, مو سالن ورزشگاه و بولینگ alleys به بازگشایی در آوریل 24. سه روز بعد دولت بیشتر سست محدودیت اجازه می دهد رستوران ها و سالن های تئاتر به بازگشایی شده است.

قبل از اعلام کمپ مطلع مغلوب ساختن پیشی جستن از تصمیم خود در یک کنفرانس تلفنی بین رئیس جمهور و ملت ایران برنداشته است. در تماس است که تهمت شنیده شد ستایش کمپ برای انجام یک “کار بزرگ است.”

اما پس از کمپ بود به شدت انتقاد برای بلند کردن دولت محدودیت های بیش از حد به زودی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ناراضی بود با فرماندار.

“من می خواهم آنها را به باز کردن و من می خواهم او را به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در آوریل 24. “و من می خواهم دولت برای باز کردن. اما من با برایان کمپ. من به شما بگویم که در حال حاضر است.”

پس از حرکت به بازگشایی دولت گرجستان همچنان ادامه دارد و به دیدن تعداد زیادی از موارد جدید با 1,000 گزارش روز جمعه و دیگری 999 در روز شنبه. به رغم این دادههای جدید کمپ اجازه دهید خود را پناهگاه در محل محدودیت برای ساکنان منقضی روز دوشنبه.

به عنوان این بهداشت عمومی آزمایش صورت گرفته خطر قرار گرفتن در معرض ویروس برای شهروندان گرجستان افزایش یافته است 42 درصد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه استنفورد COVID-19 مورد آیفون.

همین طور نگران کننده آمار و ارقام گزارش شده در تگزاس که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت برداشته stay-at-home سفارشات آخر هفته گذشته. در یک توییت ارسال شده در یکشنبه, فرماندار به دنبال تاکید بر آنچه که او را دیدم به عنوان یک بیت از اخبار خوب در مورد تعداد زیادی از مردم در دولت که بهبود از COVID-19.

در عین حال روز شنبه نیز مشخص شده مستقیم چهارم روز است که دولت شمارش بیش از 1 ، 000 مورد جدید از این ویروس است. به دور از نمایش 14 روز کاهش در موارد جدید, Dallas County گزارش یکشنبه بالاترین روزانه شمارش تا کنون با 234 جدید نتایج مثبت است.

مشتریان در یک وفل خانه رستوران در بروکهیون Ga., در 27 آوریل. (جان Spink/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP)

و در حالی که ابوت درست است که در روزهای شنبه و یکشنبه تگزاس گزارش داد تعداد بیشتری از افرادی که در حال بهبود از ویروس تر شد و هنوز هم با آن آلوده تگزاس رتبه 49 در میان کشورهای سرانه تست برای coronavirus. همانطور که از شنبه, دولت, است که دارای جمعیت 29 میلیون و گفت: 407,398 آزمون تا به حال اجرا شده است. بیشتر تست قطعا نشان می دهد تعداد بسیار بیشتری فعال موارد کارشناسان بهداشت می گویند و به طور کلی تعداد موارد همچنان به رشد. همانطور که از دوشنبه 32,332 تگزاسی به حال آزمایش مثبت از 25,297 یک هفته قبل است.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت های داخلی خود پیش بینی متحده در سراسر کشور می توانید انتظار برای دیدن بسیاری از موارد و مرگ و میر در روزهای آینده.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net